Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

64 Audio w MP3Store! To trzeba usłyszeć!


MP3store WAW

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Po długich wyczekiwaniach na obiecany repertuar sprzętu przez 64 Audio, dojechały. Monitory dokanałowe najwyższych lotów, ciężko to opisać, to trzeba usłyszeć. Dostępne do odsłuchu są cztery modele;

- 64 Audio U12t

- 64 Audio Trio

- 64 Audio U18 Tzar

- 64 Audio Fourte

 

Co do dźwięku... każde z nich brzmią absolutnie fenomenalnie, przy każdych z nich dźwięk odrywa się od głowy i jest gdzieś, przed oczami słuchacza, kwestia preferencji, jednak to trzeba po prostu zobaczyć. Każda z par generuje inne emocje.

 

Zapraszamy do sklepu w Warszawie, gdzie będzie można się zapoznać z ofertą jak i co najważniejsze brzmieniem tej marki, bo naprawdę warto.

 

 

 

64audio.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się przeszedłem, posłuchałem czterech modeli no i polecam każdemu przynajmniej rzucić uchem. Każdy model na swój sposób ciekawy i naprawdę na wysokim poziomie. Mi się szczególnie spodobały dwa topowe modele, nie jestem jeszcze pewny który z nich ( Tzar vs tia Fourte ) bardziej mi pasuje. 

Za krótko słuchałem żeby zrobić dokładne porównanie. Powiedziałbym, że można wybierać między dwoma duetami: U12t i Trio oraz U18t i tia Fourte. Ten drugi ma przede wszystkim lepsze skraje pasm. Kontrola basu na dole i odpowiednio długie i pełne dźwięki na górze. Poza tym dźwięk jest nieco bardziej rozdzielczy/czysty, a separacja lepsza.

 

A jeśli ktoś chce więcej, polecam się przejść i posłuchać.

 

No i mimo, że cena zaporowa, gdzieś z tyłu głowy pojawia się drobne ( no dobra, przyznaję się bez bicia, wcale nie takie drobne ) "a może by tak ...". A to znaczy, że przynajmniej dla mnie potrafią obronić tą cenę tym jak grają. A grają ze wszystkiego, bo nawet z Galaxy S9 dźwięk był po prostu fenomenalny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności