Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym rozebrać swoje dokanałówki, tylko problem w tym, że nie wiem jak...

BEYERDYNAMIC BYRON BT
Wczoraj podczas jazdy rowerem zaczęła przerywać mi lewa słuchawka, czasami po postukaniu, przedmuchnięciu grała przez minutę, albo trzeba było ją w jednym położeniu ułożyć... 
Strzelam, że to coś z kablem nie łączy, ponieważ słuchawki parowałem drugi raz, robiłem hard reset - nic nie daje, telefon też restartowałem - nic nie pomogło.

Mógłby ktoś doradzić jak je otworzyć i czy w ogóle się da?
Próbowałem odkręcić ten ostatni, zębaty element przy samym brzegu ale bezskutecznie :|

ZDJĘCIE

____
Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie, ale uznałem, że ten będzie najlepszy.

Edytowane przez Ariven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgaduję, że są klejone po środku i musisz jakoś przerwać połączenie. Kręcenie elementem z ząbkami nic nie da. 

Edytowane przez Karbon315

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Sound John napisał:

Lub podgrzać, wtedy klej puszcza :) 

Próbowałem podgrzać zapalniczką, ale oprócz nadpalonych palców i kabli nic nie zdziałałem :/

John, znasz jakiś serwis w Lublinie lub okolicach (w stronę Lubartowa), który by się takimi słuchaweczkami zajął?
Sam raczej nie dam rady, bo nawet jak je jakimś cudem otworzę, to nic dalej nie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję podgrzać je zgrzewarką a jak nie to od biedy można użyć suszarki lub wrzucić do piekarnika pilnując żeby się nie spaliły.
Przed wrzuceniem do piekarnika proponuję odciąć fragment z BT i baterią :D

Edytowane przez PapierowySamolot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mateush998
      Hej! 🤗

Chcę sobie sprawić nową parę słuchawek bezprzewodowych. Akurat zauważyłem, że na allegro ludzie sprzedają słuchawki w dość atrakcyjnej cenie. Cena za Jabra Move 90 - 120 zł, cena za Urbanears Plattan ADV 125 - 160 zł. Mój budżet to 200 zł (w tym miesiącu się nie powodzi). W tej bitwie kto jest zwycięzcą, a kto zostanie wyniesiony na tarczy? Zależy mi najbardziej na dźwięku jakie słuchawki z siebie wydobywają, gdyż obie pary posiadają możliwość podpięcia kabla 3,5mm. Może lepszym wyborem byłby Creative Blaster Jam lub Philips SHB5500 / Philips SHB3175? Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź!

• Przez PSYCHO
      Witajcie.

Główne założenia:
      - pokój prawie 12m2,
      - brak możliwości postawienia kolumn na podstawkach,
      - biurko 125 cm szerokości,
      - odsłuch z fotela komputerowego, albo centrum pokoju ( 2 m od biurka ),
      - muzyka - pop, chillstep, house, dubstep, trap, techno - generalnie pełna elektronika,
      - źródło - komputer stacjonarny, odtwarzanie ze Spotify.

Potrzebne wszystko do spięcia od zera.
      Moje typy to Koda EX-569T i subwoofer KODA SW-850 MKII. Preferowałbym jakiś amplituner z możliwością rozbudowy zestawu na przyszłość, czynnikiem warunkującym jest posiadanie bluetooth.

Budżet to jakieś 2000 zł z preferencją nie wydać więcej.

Jestem otwarty na propozycje, nad każdą usiądę i będę rozkładał na czynniki zaczytując wolny czas w internecie.
    • Przez dzumin
      Witam,

Zanim stworzyłem ten wątek, zdążyłem już poczytać trochę na temat słuchawek bezprzewodowych i jeżeli miałbym wybierać teraz, to pewnie kupiłbym Sennheiser HD 4.50 BTNC. Jak się po czasie okazało, mają jedną dużą wadę, czyli mikrofon działający tylko w trybie bezprzewodowym...

Słuchawki będą użytkowane przez większość czasu w mieszkaniu do słuchania muzyki, oglądania filmów, rozmawiania przez komunikatory internetowe lub telefon i sporadycznie do gier ( PC ). Raczej preferowałbym nauszne zamknięte, ale mogę zastanowić się nad pół-otwartymi.

Fajnie gdyby mikrofon był wbudowany w nausznikach wraz z fizycznymi przyciskami do obsługi głośności i ewentualnego odbierania połączeń. " Dotykowce " jakoś mnie nie przekonują.

Oczywiście jeżeli słuchawki przez większość czasu będą użytkowane w domu, to czas pracy na baterii nie ma dla mnie większego znaczenia, tak samo jak ANC. Idealnie gdyby miały również możliwość podpięcia do komputera po kablu i jednoczesnego użytkowania mikrofonu.

Mam nadzieję, że takie słuchawki istnieją w kwocie do ~800 zł 

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności