Jump to content
  • 0

Jak uwolnić 1000 zł?

krzywacebula

Question

Witam, cześć. Po wielu testach słuchawek bezprzewodowych (PXC550, Momentum M2 AEG, JBL Everest 750N,Bose QC35 II itp, itd) uznałem, że dam sobie z tym spokój. 

Z tego powodu chciałbym dla siebie znaleźć jakieś urzekające doki. 

Moje upodobania? HD600 z Cayinem CS55A (no może ciut więcej basu by mnie uradowało). Ewentualnie moja dawna miłość - DT 990 Pro + FiiO E10. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie uzyskam takiego dźwięku na dokach i nie za te pieniądze, ale im bliżej, tym mi na serduszku cieplej. Muzyki słucham z S8+. Jeżeli jako źródło jest to kiepskie wyjście, to ewentualnie mogę wyłożyć maksymalnie te 1300, które podzielę między słuchawki i jakiegoś przyzwoitego grajka.

Chciałbym ściągnąć na przesłuch RHA T20, ale potrzebuję jeszcze parę modeli, żeby mieć i porównanie, i nie odsyłać co chwilę po jednej parze. 

Jeżeli macie jakieś modele, które mogłyby moim uszom przypaść do gustu, to rzucajcie wszystkim. 

Edited by krzywacebula
Dodatkowe informacje

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
47 minut temu, neonlight napisał:

A Sony WH1000XM2 testowałeś, może by Ci podeszły, mają niezłą średnicę i są dosyć podobne do HD600? ;)

Testowałem jedynie MDR1000X. Miałbym dylemat między nimi, a PXC550, ale koniec końców wszystko, co grało bez kabla sprawiało wrażenie "braku mocy". Momentami płasko, bez wyrazu. Może to jakiś mankament mojego telefonu, a może coś z głową nie tak ?

• 0
14 minut temu, krzywacebula napisał:

Testowałem jedynie MDR1000X. Miałbym dylemat między nimi, a PXC550, ale koniec końców wszystko, co grało bez kabla sprawiało wrażenie "braku mocy". Momentami płasko, bez wyrazu. Może to jakiś mankament mojego telefonu, a może coś z głową nie tak ?

MDR1000X to praktycznie to samo. Z Twoim telefonem i głową wszystko ok, miałem podobne odczucia odnośnie słuchawek BT ;). W moim przypadku, alternatywą HD600 okazały się DT150, ale to tylko stacjonarnie, na zewnątrz się nie nadają z dwóch powodów, "design" i prądożerność.

Aaa.. do telefonu, z fajną średnicą i większym basem od HD600, to MDR-1A, polecam ;).

Edited by neonlight

• 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

MDR1000X to praktycznie to samo. Z Twoim telefonem i głową wszystko ok, miałem podobne odczucia odnośnie słuchawek BT ;). W moim przypadku, alternatywą HD600 okazały się DT150, ale to tylko stacjonarnie, na zewnątrz się nie nadają z dwóch powodów, "design" i prądożerność.

Aaa.. do telefonu, z fajną średnicą i większym basem od HD600, to MDR-1A, polecam ;).

Akurat MDR'ów nie słuchałem, a słyszałem przychylne opinie i jak trafię na nie to na pewno na chwilę przysiądę. Mimo wszystko i tak póki co wole się skupić na dokanałowych ;)