Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jak uwolnić 1000 zł?


krzywacebula

Pytanie

Witam, cześć. Po wielu testach słuchawek bezprzewodowych (PXC550, Momentum M2 AEG, JBL Everest 750N,Bose QC35 II itp, itd) uznałem, że dam sobie z tym spokój. 

Z tego powodu chciałbym dla siebie znaleźć jakieś urzekające doki. 

Moje upodobania? HD600 z Cayinem CS55A (no może ciut więcej basu by mnie uradowało). Ewentualnie moja dawna miłość - DT 990 Pro + FiiO E10. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie uzyskam takiego dźwięku na dokach i nie za te pieniądze, ale im bliżej, tym mi na serduszku cieplej. Muzyki słucham z S8+. Jeżeli jako źródło jest to kiepskie wyjście, to ewentualnie mogę wyłożyć maksymalnie te 1300, które podzielę między słuchawki i jakiegoś przyzwoitego grajka.

Chciałbym ściągnąć na przesłuch RHA T20, ale potrzebuję jeszcze parę modeli, żeby mieć i porównanie, i nie odsyłać co chwilę po jednej parze. 

Jeżeli macie jakieś modele, które mogłyby moim uszom przypaść do gustu, to rzucajcie wszystkim. 

Edytowane przez krzywacebula
Dodatkowe informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
47 minut temu, neonlight napisał:

A Sony WH1000XM2 testowałeś, może by Ci podeszły, mają niezłą średnicę i są dosyć podobne do HD600? ;)

 

Testowałem jedynie MDR1000X. Miałbym dylemat między nimi, a PXC550, ale koniec końców wszystko, co grało bez kabla sprawiało wrażenie "braku mocy". Momentami płasko, bez wyrazu. Może to jakiś mankament mojego telefonu, a może coś z głową nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, krzywacebula napisał:

 

Testowałem jedynie MDR1000X. Miałbym dylemat między nimi, a PXC550, ale koniec końców wszystko, co grało bez kabla sprawiało wrażenie "braku mocy". Momentami płasko, bez wyrazu. Może to jakiś mankament mojego telefonu, a może coś z głową nie tak ?

MDR1000X to praktycznie to samo. Z Twoim telefonem i głową wszystko ok, miałem podobne odczucia odnośnie słuchawek BT ;). W moim przypadku, alternatywą HD600 okazały się DT150, ale to tylko stacjonarnie, na zewnątrz się nie nadają z dwóch powodów, "design" i prądożerność.

 

Aaa.. do telefonu, z fajną średnicą i większym basem od HD600, to MDR-1A, polecam ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

MDR1000X to praktycznie to samo. Z Twoim telefonem i głową wszystko ok, miałem podobne odczucia odnośnie słuchawek BT ;). W moim przypadku, alternatywą HD600 okazały się DT150, ale to tylko stacjonarnie, na zewnątrz się nie nadają z dwóch powodów, "design" i prądożerność.

 

Aaa.. do telefonu, z fajną średnicą i większym basem od HD600, to MDR-1A, polecam ;).

Akurat MDR'ów nie słuchałem, a słyszałem przychylne opinie i jak trafię na nie to na pewno na chwilę przysiądę. Mimo wszystko i tak póki co wole się skupić na dokanałowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności