Skocz do zawartości

xDuoo X3 II model 2018


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.01.2019 o 10:07, Inszy napisał:

Ja bym pomyślał o Cozoy Hera.

 

Ciekawa propozycja... 

 

Z czystej ciekawości, zupełnie przypadkowo idą do mnie teraz Sony MH-1C... Będzie dobrze? Czas pokaże. Na M6 Pro zabrakło rozdzielczości na górze, średnica bezduszna, dół nawet, nawet. Ogólnie to mój pierwszy DAP. Na codzień używałem stacjonarek... może za dużo wymagam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LukaszMag napisał:

 

Ciekawa propozycja... 

 

Z czystej ciekawości, zupełnie przypadkowo idą do mnie teraz Sony MH-1C... Będzie dobrze? Czas pokaże. Na M6 Pro zabrakło rozdzielczości na górze, średnica bezduszna, dół nawet, nawet. Ogólnie to mój pierwszy DAP. Na codzień używałem stacjonarek... może za dużo wymagam?

Jeśli góry brakowało ci na M6Pro to nie licz na cuda na MH1c. To ze dwie klasy niżej dźwiękowo 

A druga sprawa jeśli basu sporo na M6Pro to znaczy że to sprzęt dla basshead'a. Braku dołu to słyszałem ale żeby komuś góry brakowało na M6Pro to pierwszy raz słyszę 

Mam i M6Pro i MH1c 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy firmware v1.2 (28.01.2018)

 

Firmware updated contents:
1.  Fixed the problem that it can not incomplete display the cover.
2.  Add the function that it can auto-play when you start your car if you setting the X3II to Car_play Mode(Note: you need to set the "Breakpiont Play" to "Track" or "Location" in Music Setting)
3. Update the Language Library  
4. Optimize system

 

http://www.xduoo.com/xduoo/uploadfile/X3II_V1.2.rar

 

Podaje link na moje zasoby jakby ktoś miał problem ze stroną xduoo:

Firmware v1.2: http://cloud1.zoolz.co.uk/s-KuT8rQJX

Nowe sterowniki USB: http://cloud1.zoolz.co.uk/s-tVk9vD4f

Edytowane przez bigmaras
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bigmaras napisał:

Nowy firmware v1.2 (28.01.2018)

 

Firmware updated contents:
1.  Fixed the problem that it can not incomplete display the cover.
2.  Add the function that it can auto-play when you start your car if you setting the X3II to Car_play Mode(Note: you need to set the "Breakpiont Play" to "Track" or "Location" in Music Setting)
3. Update the Language Library  
4. Optimize system

 

http://www.xduoo.com/xduoo/uploadfile/X3II_V1.2.rar

 

 

Jak komuś udałoby się to ściągnąć to wrzuciłby na jakiś normalny serwer? 30mb, a nie da się tego pobrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Moje prośby zostały wysłuchane! ❤️ Zrobili to dokładnie w taki sposób jaki przedstawiłem w recenzji!
Odcięli tę dolną część przez co powstał kwadrat i teraz wszystkie kwadratowe covery wyświetlają się dobrze.
Natomiast jeżeli macie covery trochę dłuższe to się na nich wycentruje i pokaże tylko środek.
Mogliby co prawda zmienić żeby dół miał ten sam kolor co góra ale to może przekminią to w jakimś hotfixie.

IMG_20190128_130008.jpg

Edytowane przez BitWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, glan_ik napisał:

 

Ogromnie dziękuję!

 

/Edit 1: Wyskakuje błąd sumy kontrolnej przy rozpakowywaniu 😕 

 

/Edit 2: Link z FW od bigmaras'a działa, soft się wypakowuje :P

Edytowane przez ryankgb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryankgb napisał:
 

Ogromnie dziękuję!

 

/Edit 1: Wyskakuje błąd sumy kontrolnej przy rozpakowywaniu  

 

/Edit 2: Link z FW od bigmaras'a działa, soft się wypakowuje

Poprawiłem, jest więc drugie repozytorium jakby co

 

Przeraża mnie tylko 16-punktowa instalacja sterowników ;)

@bigmaras chyba coś jest nie tak z sterownikami przez Ciebie wrzuconymi. Na maszynie w robocie nie odpala mi instalatora.

 

Edit: w domu to samo. Ani sterowniki ze strony producenta, ani te od bigmarasa mi nie banglają na W10 😕

 

Edit2: w moim katalogu znajduje się działający plik instalacyjny sterowników wraz z ew. brakującymi updateami windy

 

Edytowane przez glan_ik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2019 o 13:53, glan_ik napisał:

Poprawiłem, jest więc drugie repozytorium jakby co emoji4.png

 

Przeraża mnie tylko 16-punktowa instalacja sterowników ;)

@bigmaras chyba coś jest nie tak z sterownikami przez Ciebie wrzuconymi. Na maszynie w robocie nie odpala mi instalatora.

 

Edit: w domu to samo. Ani sterowniki ze strony producenta, ani te od bigmarasa mi nie banglają na W10 😕

 

Edit2: w moim katalogu znajduje się działający plik instalacyjny sterowników wraz z ew. brakującymi updateami windy

 

 

Po rozpakowaniu zmień nazwę folderu bo wywala się z uwagi na zbyt dużą liczbę dziwnych znaków. Po zmianie instalka się uruchamia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bigmaras napisał:

 

Po rozpakowaniu zmień nazwę folderu bo wywala się z uwagi na zbyt dużą liczbę dziwnych znaków. Po zmianie instalka się uruchamia.

 

Wyodrębniłem same sterowniki i łatki windowsowe. Antywirus w pracy zwietrzył trojana w ich instalatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, glan_ik napisał:

Wyodrębniłem same sterowniki i łatki windowsowe. Antywirus w pracy zwietrzył trojana w ich instalatorze.

 

Ja bym się nie przejmował, wygląda mi na fałszywą interpretacje przez mcafee. Instalka była robiona przez nirsoft a antywirusy "nie lubią" ich softu. Jakby coś było to by zalany czerwienią virus total był. Aczkolwiek zawsze w razie wątpliwości najlepiej wyodrębnić z instalki.

 

image.png

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ze mnie informatyk, ale sprawa wyglada tak jak na ekranie....
242610826_Beztytuu.jpg.0b6ac9dc15fb5403220ae913a94b7faa.jpg
Sposoby masz dwa:
1. Jak napisał bigmaras - możesz wywalić z nazwy folderu te azjatyckie krzaczki i postępować zgodnie z instrukcją.
2. Pobrać sterowniki z mojego drive i zainstalować.

I tyle :)
Miłego słuchania.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie mam problem z podłączeniem xduoo3II do Oneplus6 po bluetooth , aby słuchać muzyki np z Youtube przez player. Włącza się hiby mogę sterować z telefonu playerkiem. Widzę w telefonie katalogi, ale w drugą stronę nie da rady. W telefonie widzę xduoo w urządzeniach bluetooth. W playerku też ale jak łączę to connection failed..... Pomożecię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Witajcie mam problem z podłączeniem xduoo3II do Oneplus6 po bluetooth , aby słuchać muzyki np z Youtube przez player. Włącza się hiby mogę sterować z telefonu playerkiem. Widzę w telefonie katalogi, ale w drugą stronę nie da rady. W telefonie widzę xduoo w urządzeniach bluetooth. W playerku też ale jak łączę to connection failed..... Pomożecię?

Mam OnePlusa 5. Kiedy chcę słuchać muzyki z YT mam Hiby Link całkowicie wyłączony.
Wtedy działa bez problemu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
6 godzin temu, Przenicowany napisał:

Hej

W moim xDuoo X3 II nie działa equalizer dla plików z Sample Rate 96Khz lub wyżej.

Chyba nigdy mój X3 II nie doświadczył takiego Sample Rate'u, więc ci tutaj nie pomogę. Na wszystko co mu wrzucałem, MP3, FLAC, ALAC,WAV equalizer działał.

Edytowane przez BitWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BitWolf To mnie trochę zaskoczyłeś. Oglądałem Twoją świetną recenzję xDuoo X3II, odniosłem wrażenie, że siedzisz w tym temacie (mam na myśli DAPy), dla mnie to nowość, to mój pierwszy player Hi-Fi. Co do plików z wysokim sample rate to nie jest to nic niezwykłego, sprzedają to oficjalnie np. tutaj

96Khz https://www.highresaudio.com/en/album/view/qvgt2o/avenged-sevenfold-the-stage

a nawet 192Khz https://www.hdtracks.com/van-halen-2015-remaster-224726

Tylko Uwaga: zanim cokolwiek kupicie na jakiejkolwiek stronie w celu posiadania wysokiej jakości nagrania, proponuję najpierw sprawdzić Dynamic Range dla konkretnego wydania tutaj http://dr.loudness-war.info/ Ponieważ niski DR sprawia, że nagranie samo w sobie jest kiepskiej jakości i wysoki sample rate czy bezstratny format zapisu, nic tutaj nie pomogą.

 

No i tak jak mówię, wszystko co ma sample rate powyżej 48Khz oraz pliki DSD, na nich EQ po prostu nie działa, tak jakby był Off.

Ciekawy jestem czy na innych DAPach jest podobnie? Bo tłumaczę to sobie tym, że zbyt wysoki sample rate powoduje problemy w przetwarzaniu sygnału w czasie rzeczywistym, stąd jest to wyłączone?

 

Ach jeszcze jedno. Tutaj macie próbki do pobrania i przetestowania, są też DSD 128 czyli najwyższa jakość jaką obsługuje xDuoo X3II

http://www.2l.no/hires/index.html

 

 

Edytowane przez Przenicowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności