Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, side napisał:

Czekam na aktualizację rankingu o it01s i Primacy, bom ciekaw, czy brać te drugie, czy ety 3xr.

Portfelchce pierwsze, wyobraźnia drugie, a uszy każde, byle nie trzecie 😀

 

Serce, jako wieloletniemu fanowi podpowiada etymotic, rozum za to ze oriveti.... i badz tu mądry ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spawn napisał:

 

Serce, jako wieloletniemu fanowi podpowiada etymotic, rozum za to ze oriveti.... i badz tu mądry ;)

 

Wziąłem ety 😳 Człowiek na L4 nie powinien mieć dostępu do neta, a przynajmniej bankowości internetowej.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA

 

Czekałem aż mi się uzbiera więcej pozycji ale że ostatnio cienko z ilością to robię update z tego co mam. Przy okazji większych przemyśleń pojawiły się zmiany w pewnych istniejących już pozycjach. 

 

Zmiany:

Etymotic ER4s - awansują do strefy High End

Aune E1 - awansują do strefy Mid End

Dunu Falcon C - spadają do strefy Entry Level

 

Dochodzą

Oriveti New Primacy

Whizzer A-HE03 Kylin

Ibasso IT01S

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzięki @Spawn. Fajnie i przejrzyście zebrane wszystko w jednym miejscu. Genialnie, że dodajesz do każdej pozycji rodzaj sygnatury i opis, dzięki którym wiadomo czym warto się potencjalnie zainteresować, a co może nie być w ogóle w naszym guście.

 

Jak znajdziesz czas to pomyśl jeszcze o aktualizacji listy DAP'ów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

@Spawn Oriolus MK2 to lekka Vka? Bas jest podbity, ale góra. Jest schowana. Pierwsze skrzypce gra jednak średnica.

 

To prawda ale nie wiem jak skrótowo opisać podbity bas i średnicę.

 

7 minut temu, Karmazynowy napisał:

@Spawn masz jeszcze Oriolusy na zamianke? Może chcesz IMR Z1 posłuchać bo widze, że nie ma na liście?

 

Nie mam, zwróciłem po recenzjach obydwie pary Oriolusów. Audioheaven ma testówki.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spawn napisał:

 

To prawda ale nie wiem jak skrótowo opisać podbity bas i średnicę.

Tez nie wiem. Ale nie jest to Vka. Kiedyś słyszałem, ze to granie w kształcie litery T. Zreszta bardzo dobre słuchawki ale za wysoko wycenione. Basu dla mnie ewidentnie zbyt dużo, góry za mało ale średnica crem de la crem

 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Tez nie wiem. Ale nie jest to Vka. Kiedyś słyszałem, ze to granie w kształcie litery T. Zreszta bardzo dobre słuchawki ale za wysoko wycenione. Basu dla mnie ewidentnie zbyt dużo, góry troszkę za mało ale średnica crem de la crem

 

 

W rankingu balans tonalny staram się traktować na tyle na ile to możliwe w kategorii cechy danych słuchawek niż samej lepszości bo ciężko mieć pretensje co ciepłych czy basowych słuchawek że takie są mimo że sam preferuje raczej jaśniejsze i lżejsze klimaty. Zresztą długo szukałem upgrejdu dla swoich Etymoticów ER4XR i mimo że obiektywnie są dopiero na 15 miejscu to subiektywnie są o wiele wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Spawn napisał:

 

Możliwe że wpadną ale nie jestem umówiony na nic na ten moment.

Jestem ciekaw Twojej opinii. Mam nadzieję ,że w miarę szybko wpadną Ci w ręce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spawn zmienił(a) tytuł na Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności