Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2018 o 23:09, audionanik napisał:

407/507 ( zdaje się, ze to jest to samo; ja miałem 507) - hiperrealizm, genialny porządek na scenie, bas, twarda naturalistyczna średnica, niestety lekkie kłopoty z rozdzielczością najwyższych rejestrów dodatkowo zagłuszanych wyższym środkiem, wymagają przemyślanego doboru energizera.

Dla mnie dolna średnica w 507 z SRM-T1 była mocno przesłodzona, co daje też wrażenie twardości. Niemniej, jak ktoś akceptuje przełom średnicy i basu w Hawkach, to z SR-507 tym bardziej nie będzie miał problemu. Ja z Hawkami żyć nie dałbym rady właśnie przez to, a w Staxach być może bym wytrzymał. ale w SR-507 męczyły mnie jakieś takie "rozbłyski" nie wiem czy na sopranie, czy jeszcze na najwyższej średnicy. No, nie zostałem fanem tych słuchawek. Utkwił mi też w głowie tekst i mina jednego pana ;) , który słuchał po nich grzebniętych DT880 "mam wrażenie, że one niektóre rzeczy robią lepiej". Dla mnie ze Staxów to albo SR-007 Mk I, albo SR-404 jeśli po taniości.

Natomiast HD800 to mi zagrały ostatnio tak, że strzeliłem karpia, ale im trzeba kabel wymienić na dzień dobry na jakąś sensowną miedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.11.2018 o 23:41, Spawn napisał:

 

Sennkow hd800 bym dla siebie nie kupil ale kurde dobre sa, takie odmierzone od linijki i ekierki wszystko matematycznie poza odbiciami na koncu sceny, przepraszam SCENY

Przeoczyłem to...matko jedyna i wszyscy święci...

...w takim razie możemy już przyjąć nagrania Garbatego jako wzorzec naturalnego brzmienia saksofonu.

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
30 minut temu, LuQi napisał:

@Spawn miałeś okazję kiedykolwiek bliżej zapoznać się z MEE P1? Jestem ciekawy czy nie ma ich w Twoim rankingu ponieważ ich nie słuchałeś czy tak nisko oceniłeś, że się do niego nie załapały? :)

 

 

Wyjechaly poza skale :D

A tak serio to sluchalem ich bardzo dawno i bardzo krotko i poza tym ze graly v-ką to nic wiecej z nich nie pamietam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, side napisał:

Jak w 5 minut zrobiłeś listę nie korków, to może zrobisz listę dapów? ☺️ Będę wdzięczny.

Wczoraj przeglądałem ranking dap Fatso i też pomyślałam, że przydało by się zaktualizowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, side napisał:

Dziękuję. Czyli pierwszy dap że streamingiem w ludzkich pieniądzach to dx150.

 

Jak strimingi to mus to tak, dx150 jest spoko. Na tym samym poziomie tez jest cayin n5ii ale ma mniejsza scene dlatego jest nizej. Hiby r6 tez gdzies tam pewnie by sie znalazl ale nie mialem go to moge tylko zgadywac. Fiio x7 jeszcze jest ale tez go nie znam.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawn-> Trochę nieaktualny ten Twój ranking DAP-ów... A gdzie nowe serie Astella, czy np. Questyle QP2R? Przecież one są już jakiś czas na rynku... Seria 300 Astella, choć niewątpliwie świetna, jest już nieprodukowana.

Tak samo dziwi mnie brak dokanałówek Astell&Kern w Twoim rankingu doków...

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Inszy napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że to jest ranking sprzętów, które zna, a nie tych, które są na rynku?

Tak, zdaję sobie sprawę, ale w jakim celu jest ranking dla potencjalnie zainteresowanych kupujących czegoś, co np. już jest niedostępne w sprzedaży? Wywalić i zostawić tylko aktualne sprzęty. Tak myślę.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak strimingi to mus to tak, dx150 jest spoko. Na tym samym poziomie tez jest cayin n5ii ale ma mniejsza scene dlatego jest nizej. Hiby r6 tez gdzies tam pewnie by sie znalazl ale nie mialem go to moge tylko zgadywac. Fiio x7 jeszcze jest ale tez go nie znam.
Ja tylko podpowiem, że dapy Sony od jakiegoś czasu wspierają daca bluetooth, który działa świetnie. Oczywiście musisz mieć do tego jeszcze jakiś smartfon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, all999 napisał:
1 godzinę temu, Spawn napisał:
 
Jak strimingi to mus to tak, dx150 jest spoko. Na tym samym poziomie tez jest cayin n5ii ale ma mniejsza scene dlatego jest nizej. Hiby r6 tez gdzies tam pewnie by sie znalazl ale nie mialem go to moge tylko zgadywac. Fiio x7 jeszcze jest ale tez go nie znam.

Ja tylko podpowiem, że dapy Sony od jakiegoś czasu wspierają daca bluetooth, który działa świetnie. Oczywiście musisz mieć do tego jeszcze jakiś smartfon.

 

Wszystkie Shanlingi też tak mogą działać, ale jednak coś zaimplementowane w odtwarzacz, na dodatek offline, jest sporo wygodniejsze. Nie trzeba absorbować telefonu m.in.

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Wszystkie Shanlingi też tak mogą działać, ale jednak coś zaimplementowane w odtwarzacz, na dodatek offline, jest sporo wygodniejsze. Nie trzeba absorbować telefonu m.in.
Tak myślałem. Piszę o tych, które mam/znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spawn zmienił(a) tytuł na Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności