Jump to content

Shanling M2S czy Cowon Plenue J

Recommended Posts

Dzień dobry

Mam dylemat, który odtwarzacz wybrać - oba mogę kupić od ręki, za dokładnie taką samą kwotę.

W Cowonie kusi mnie czas pracy na jednym ładowaniu, w M2S moc na wyjściu.

Co lepiej zagra z AT ATH-ESW9 i Denon AH-MM400 ?

Proszę o pomoc w wyborze lub podsunięcie innych propozycji.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Gourney
      Na sprzedaż:

Cayin n3pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.11.2020, zatem jeszcze na gwarancji); Player świeżo po wymianie gwarancyjnej wyświetlacza  (parował); sprzęt w stanie idealnym, komplet producenta + dedykowane zielone etui - xxx; Shanling m6pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.08.2020, zatem jeszcze na gwarancji); technicznie ideał, wizualnie - nieznacznie przytarty prawy górny róg obudowy); komplet producenta + brązowe skórzane etui - xxx Bowers&Wilkins p5w - bezprzewodowe, kompaktowe słuchawki o świetnej jakości wykonania (materiały) i ciekawym wzornictwie; kupione jakiś czas temu jako powystawowe i tak też wyglądają - stan b. dobry, jakieś niewielkie mankamentu wizualne się znajdą, ale na pierwszy rzut oka wyglądają na nówki; najważniejsza rzecz - pady w doskonałym stanie, także jeszcze posłużą; komplet producenta - xxx zł. Sennheiser Momentum TWS - pierwsza rewizja, polska dystrybucja (dowód zakupu z 20.01.2020 r., nie mam pewności co do gwarancji); ze słuchawek wyjąłem gąbczaste filierki, bo i tak wypadały, a w sumie nie wiem czemu miały służyć; stan bardo dobry (nie doszukałem się śladów używania), komplet producenta - 400 350 330 300 zł  
      Uzgodnioną formę wysyłki pokrywam ja, chyba że miałbym wysyłać za granicę lub w kosmos. Zdjęcia dla zainteresowanych.

Pozdrawiam,
      G.
    • By Inszy
      Shanlinga nie raz już gościliśmy na naszych łamach, ale do tej pory były to testy odtwarzaczy. Tym razem, dzięki uprzejmości firmy Audeos, przyszedł czas na słuchawki dokanałowe, a dokładnie na flagowy model ME700, wyceniany na 2749 złotych.
      To konstrukcja hybrydowa, w której wykorzystano aż po pięć przetworników na każdą słuchawkę – cztery armaturowe, po dwa odpowiadające za tony średnie i wysokie, oraz jeden dynamiczny, którego membrana została pokryta złotem w celu minimalizacji zniekształceń. Czy wejście na rynek słuchawek i starcie z konkurencją okazało się dla Shanlinga udane?

Zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/shanling-me700-recenzja/

• By Inszy
      Marka Shanling jest już chyba znana każdemu wielbicielowi przenośnego sprzętu audio w Polsce. Są obecni na naszym rynku od lat i mają w swojej ofercie odtwarzacze, słuchawki, a także różne akcesoria z nimi związane. Dziś natomiast, dzięki uprzejmości firmy Audeos, mamy okazję przedstawić DAP-a o oznaczeniu M6.
      To odtwarzacz z nieco wyższej średniej półki, wyceniony na 2199 złotych. W tym momencie stanowi on podstawowy model Shanlinga oparty na Androidzie. Niższe odtwarzacze mają autorski system MTouch, natomiast od M6 wzwyż mamy już do dyspozycji znane z telefonów oprogramowanie od Google, choć dostosowane pod potrzeby odtwarzacza.
      Oczywiście mamy tu pełen zakres możliwości charakteryzujących nowoczesny DAP, a więc łączność Wi-Fi do obsługi serwisów streamingowych, Bluetooth w wersji 5.0 z obsługą kodeków LDAC czy aptX HD, funkcję DAC-a USB, wyjścia zbalansowane oraz oczywiście duży ekran dotykowy. A jak się sprawuje jako całość?

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - zapraszam do lektury  
      https://kropka.audio/test/odtwarzacze/shanling-m6-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy