Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Subwoofer do auta


xan10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Chce dokupić do mojego samochodu tube/subwoofer/skrzynie która ładnie poprawi jakość dźwieku. Nie chce bardzo mocnej tuby od ktorej  samochod  bedzie trzeszczał. Mam radio JVC KD-G161 do tego 4 głośniki Pioneer TS-G1033i (przód + tył). Podam jeszcze pojemność bagażnika moze sie przyda 1250 litrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wymagam najwyzszej jakości narazie nie bede zmieniał glosnikow, chce tylko urozmaicić dzwiek. Co do budżetu to nie wiem ale raczej bede szukal czegos  z starszej produkcji wiec powino to byc w miare tanie. Jezdze suzuki wagon r+ 2002 wiec szału nie bedzie  :D      Chodzi mi głownie jakiej mocy głosnika basowego szukac ?

Edytowane przez xan10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wymagam najwyzszej jakości narazie nie bede zmieniał glosnikow, chce tylko urozmaicić dzwiek. Co do budżetu to nie wiem ale raczej bede szukal czegos  z starszej produkcji wiec powino to byc w miare tanie. Jezdze suzuki wagon r+ 2002 wiec szału nie bedzie        Chodzi mi głownie jakiej mocy głosnika basowego szukac ?


Do czego w sensie jakiego wzmacniacza chcesz podłączyć sub?

Z drugiej strony może pomyśl najpierw o wzmacniaczu do obecnych głośników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych pieniądzach nic lepszego nie dostaniesz, dogadaj się z gościem i będziesz miał temat z głowy. 

 

Ps.

Po mojemu, to bym sprzedal Pioneer-y, kupił zestaw  odseparowany (co najmniej 16cm!) tylko na przód i zadbał o porządne wygłuszenie drzwi, bo dopiero wtedy głośniki przednie zagrają tak, jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, neonlight napisał:

W tych pieniądzach nic lepszego nie dostaniesz, dogadaj się z gościem i będziesz miał temat z głowy. 

 

Ps.

Po mojemu, to bym sprzedal Pioneer-y, kupił zestaw  odseparowany (co najmniej 16cm!) tylko na przód i zadbał o porządne wygłuszenie drzwi, bo dopiero wtedy głośniki przednie zagrają tak, jak powinny.

no a co ja pisałem wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Bywalec
W dniu 22.04.2018 o 20:08, bakus1233 napisał:

Wchodzi w grę diy? Jak tak, to polecam suba na tonsil gdn 30/120 kameleon. Super efekty ?

 

Bakus, ja Cię proszę, ale nie pal więcej tego świństwa ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności