Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grzebiąc forum całym dniem i wyczytując wszystko co się da postanowiłem kupić mój pierwszy odtwarzacz mp3 . Wybór Padł na Fioo x3 mark 3 red ale w dalszym ciągu się waham niestety nie ma gdzie tego sprzętu przetestować a nawet jakby był to zawsze w sklepach się krzywią jak coś chcę poprobować. Czy do tysiąca to dobry wybór . Gdzieś wyczytałem że taki Iphone se za wiele nieodbiega od tych odtwarzaczy do 1000 . Nad tym iphonem też się zastanawiam. Aktualnie moim "Odtwarzaczem" jest Galaxy Note8 (najnowszy niektórzy mylą z tabletem )słucha mi się całkiem nieźle odrobinkę za cicho ale być może to wina słuchawek . Słuchawki jakie mam to Philips SHB5900 bezprzewodowe dokanałówki.Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz używać słuchawek BT, to nie ma sensu kupować dedykowanego odtwarzacza mp3, tym bardziej, że Twój Note 8 wspiera kodek Aptx HD.

Lepiej pomyśl nad zmiana słuchawek ;). Chyba, że zależy Ci na najlepszej jakości dźwięku, to wtedy słuchawki po kablu i dedykowany odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bezprzewodowe dokanałówki" - to w tym momencie grają TYLKO one, a Note TYLKO przesyła dane.

Note gra bdb - mając go nie potrzebowałbym DAPa, weź słuchawki zmień, bo cytując klasyka: "słuchawki za 1000zł z odtwarzacza za 300zł zagrają lepiej niż słuchawki za 300zł z odtwarzacza za 1000zł" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni sie zala ze starsze samsungi flagowe grały lepiej a teraz cos zmieniono i juz tak nie jest

inni ze nowe graja bardzo dobrze

 

jak to w koncu jest? samsung wywaił wolfsony i gra na zintegrowanym  i jest dobrze czy było lepiej ale jest dobrze a lepiej bedzie bo dolozy znowu jakas sekcje i cena wzrosnie

 

juz ciezko ogarnąc jednym s7 gra nedznie j od starszych inni zachwyceni

 

note gra bardzo dobrze? ale ktory note :)

 

xiaomi note tez grało bardzo dobrze a note2 wywalono sekcej dedykowana poprawiono cos w ingtegrze i co powinnismy wierzyc ze gra tak samo dobrze ?.. zgłupiec idzie

 

coraz wieksze pacie  na jakies kodeki - w specyfikacjach coraz wiecej formatów  zamiast coraz wiecej elementów stałych

 

 

 

 

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Lub nawet BT. 

 

 

i ty brutusie przeciwko .. :)

 

BT ? to po co dobry sprzet ktory gra dobrze - wystarczy dobra wersja blugluta

nie rozumiem tego parcia na bt  przeciez to przesył cyfrowy nie analogowy jakie dobre słuchawki bt z sekcja dac opartą na akm 4490 czy ess plus miejsce na zbudowanie tego jakos ?

 

jakos nie moge pojac jak "dobre" słuchawki bt maja sie rownac np lg v20 - jest to w ogole realne czy czegos nie rozumiem i zostałem za murzynami ;)

Edytowane przez domingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zarąbiście wygodny i przy dobrym sprzęcie straty są na tyle małe, że bez przykrości można słuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi Jaro

pompoujemy rynek ktory nas zalewa tym co chcemy - obnizamy standardy

 

jak sie nie przeciwstawimy to gowno nas zaleje i nie bedzie odwrotu

a wszelkie nie gowno bedzie w kolosalnych cenach dla wybranców

 

analogicznie jak uczyniono w rynku kolumnowym

najpierw promowano gowna a kiedy gowna zdobyły poklask to kolumny pooszybowały w cene dobrych samochoidów

 

na moje tak z czysto ideologicznych wzgledów zaden bluglut nie ma prawa istniec

 

juz widac parcie na obsrane usb

komu i po jaka cholere wadzi 3.5mm czy 2.5mm

nikomu nie wadzi chodzi o obnizanie standandartów

Edytowane przez domingo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kałachem uporządkujesz. Ja BT używam od kilkunastu lat. I nie narzekam, bo ok 85-90 % czasu słucham mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty chcesz bezprzewodowych słuchawek używać czy nie w końcu?
Bo jak chcesz bezprzewodówek, to więcej sensu ma nowszy smartfon na Oreo z obsługą dużej ilości kodeków + słuchawki to ogarniające.

Masz Galaxy Note8 - on to ogarnia. Jak zostajesz przy BT, to zmień bezprzewodówki na coś lepszego. Wg recenzji również wyjście słuchawkowe ma niezłe.
Zacznij od zmiany słuchawek, a zdecydowanie więcej osiągniesz niż szukając odtwarzacza innego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gra s8, iphony od szóstki wzwyż (z przejściówkami) i prawdopodobnie note 8 (jak tam wierzyłbym @crysis94).

Jeżeli masz zamiar słuchać przez BT odpuść sobie dapy, bo to nie ma żadnego sensu, dodatkowo jeszcze jeden klocek w kieszeni :P

 

Do tysiaka możesz kupić Pono Playera, C10, XDP 100R. Nie radzę pchać się w tańsze fiio, czy xduuo bo grają po prostu średnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności