Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pierdzący głośnik


Xyliz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio kupiłem głośnik Creative Muvo 2c, jednak po tygodniu zaczął mi bas pierdzieć. W sklepie powiedzieli że to moja wina, wina użytkownika.

Myślę że to dlatego że przedobrzyłem z głośnością basowych nut. Podam przykład.

Słuchając tego: link do youtube , wszystko jest ok, do 2:10 minuty gdzie zaczyna mi pierdzieć. tzn. bass nie jest fajny z bliska jak go słucham. jest sens to naprawiać? I ile mogło by to wynieść?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak za głośne słuchanie w tego typu głośnikach (czyli z wbudowanym wzmacniaczem).

Producent powinien to tak zaprojektować, żeby wytrzymało każdą muzykę/granie, jak tego nie zrobił, niech teraz naprawia.

Jeśli sklep nie chce przyjąć, to pisz do dystrybutora, oficjalnego serwisu itp - powinni przyjąć bez gadania. Nie pisz, że głośno słuchałeś, tylko "stało się przy normalnym użytkowaniu", bo dajesz argument do odrzucenia reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Xyliz napisał:

Cześć, ostatnio kupiłem głośnik Creative Muvo 2c, jednak po tygodniu zaczął mi bas pierdzieć. W sklepie powiedzieli że to moja wina, wina użytkownika.

Myślę że to dlatego że przedobrzyłem z głośnością basowych nut. Podam przykład.

Słuchając tego: link do youtube , wszystko jest ok, do 2:10 minuty gdzie zaczyna mi pierdzieć. tzn. bass nie jest fajny z bliska jak go słucham. jest sens to naprawiać? I ile mogło by to wynieść?

 

 

Sklep nie moze odmowic przyjecia wadliwego towaru. Maja prawny obowiazek przyjac towar do reklamacji i odeslac go do producenta, dystrybutora albo bezposrednio do serwisu i dopiero serwis wydaje opinie czy uszkodzenie jest z winy uzytkownika czy nie. Nie daj sie splawic!

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ze sobą kogoś do sklepu w charakterze świadka i w razie czego grzecznie poproś o odmowę przyjęcia na piśmie.....a najlepiej przygotuj sonie zgłoszenie reklamacyjne według wzorów z netu i w razie jak nie przyjmą napiszesz na nim, że odmówiono przyjęcia w dniu takim a takim, a świadek się podpisze i lecisz do rzecznika konsumentów.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, badyl napisał:

Należy jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że ten głośniczek przy dużych poziomach głośności może naturalnie zniekształcać niskie tony i dlatego "pierdzi".

raczej nie, bo

Dnia 13.04.2018 o 18:58, Xyliz napisał:

...jednak po tygodniu zaczął mi bas pierdzieć....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności