Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Doki do 300 do ciężkiej elektroniki


Nakas14

Pytanie

Witam forumowiczów.

Przeszukałem te forum, różne portale, także zagraniczne, jednak nic mi nie wpadło do głowy. W ostatnim czasie miałem Fiio EX1 1gen (padła słuchawka (z mojej winy)), Fiio EX1 2gen (padł jack (felerny model mi się trafił pod tym względem, nie mam ochoty oddawać go po raz kolejny do naprawy)). Byłem zakochany bez opamiętania w obydwu generacjach i z pewnością bym je kupił ponownie, jednak są już całkowicie niedostępne, próbowałem nawet pytać w oficjalnym sklepie. Ich następcę F5 przesłuchiwałem, jednak uznaję, że nie ma podejścia do gen1, jak i gen2. No chyba, że po pewnym czasie zaczyna grac o wiele lepiej, w co wątpię. W Fiio mi wszystko pasowało: dół, kształt (jakby pod moje ucho specjalnie były zrobione), wykonanie (pierw nieszczęśliwy wypadek, potem przypadek), scena, wszystko. Znajdzie się dobra duszyczka, co podpowie jakieś modele warte uwagi? Słucham wszystkiego co ma 190BPM i więcej, czasem acid/hard techno i hard trance, okazjonalnie.. a to już nie istotne przecież. ;) Źródłem smartfon. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oczywiście, że można. Wysłać na gwarancję na 3 tygodnie, odebrać, poużywać niecałe półtorej tygodnia i znów odesłać. Może wyda Ci się to śmieszne, ale lata słuchania, napraw (sam kiedyś sporo lutowałem, obecnie nie mam ani sprzętu, ani konieczności jego posiadania), nauczyły mnie jednego. Jak jack zaczyna wariować, to później jest z tym więcej zabawy, niż to wszystko warte. Słuchawki były już w naprawie i nie uważam by serwis gwarancyjny był w stanie dobrze wykonać robotę. Gen 1 też u nich był (odpłatnie), po czym wytrzymały niecałe 2 miesiące. Uprzedzając, na słuchawki chucham i dmucham, żadnego biegania z nimi, przewód zawsze pod koszulką/bluzą/kurtką, co by nigdzie nie zahaczyć, nie zaznały też "smaku" kieszeni, czy innej torby, zawsze chowane do etui. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności