Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z dotychczasowych posiadaczy pisze recenzję? Jeśli tak kiedy można się z nią zapoznać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuję coś sklecić ale pewnie dopiero opublikuję po weekendzie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na audeos.pl w przedsprzedaży 18 maja. Pisali ze wysyłka w 1 tyg czerwca, ani widu ani słychu?A cierpliwości brak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klipsy trochę opóźniły wylot, ale w ramach rekompensaty będzie można je nabyć za połowę ceny. Każdy z kupujących otrzyma maila z tą informacją. Wysyłki zaraz na początku przyszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, chcialem sue zapytac, gdy wybudzam m0 z podajże standby to włącza mi się (zawsze, nawet po resecie) ten sam utwór. To jest jakieś ustawienie, czy poprostu cos sie ścięło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach masz wybór co ma robić po uruchomieniu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne cacko ten M0 - miał być tylko do audiobooków, a tu w gratisie można z przyjemnością posłuchać muzyki? 

Przestrzenne i muzykalne granie. Łagodna góra (detalu w sam raz), świetni się zgrywa z Tin Audio T2.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak krótko,

Skupie się na dwóch głównych wadach (i dwóch mało mniej istotnych) które trochę przeszkadzają w odbiorze:

1. słabszy bas. Niestety. Oczywiście bas jest ale brakuje odrobinę (na szczęście nie aż tak dużo) "mięsa". Próbowałem z różnymi słuchawkami: yincrow X6, RW-9, Vido. Czegoś brakuje.

2. brak własnego korektora. W dotychczasowych moich grajkach zawsze mogłem ustawić to co chciałem (pod tym względem Cowon i7 oferował bardzo dużo). Oczywiście jest sporo ustawień firmowych tylko użyteczność niektórych (np.: super bass itp.) jest mocno problematyczna. Taki "super" można uzyskać samemu wkładając do ucha waciki, tak ze dwie sztuki, a dopiero potem można nakładać słuchawki. Co to ma wspólnego z basem? Może w przyszłości coś się zmieni. A może filtry cyfrowe odrobinę pomogą - ja się w nich jednak pogubiłem. Różnice są minimalne, na granicy słyszalności. Chyba, że już moje uszy nie wyłapują różnic.

3. powrót grajka do pierwszego folderu przy ręcznej zmianie albumu. I przewijaaaanie. (można to zmienić w konfiguracji?)

4. bateria. Jednak i7 nawet po 8 latach nadal oferuje nieporównywalny dłuższy czas użytkowania. Ale to już chyba takie czasy.

Ale ogólnie jest bardzo dobrze. Szczegółowo, momentami odkrywam na nowo stare kawałki.

Aha. Dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

basu jest akurat, lepiej to sobie słuchawkami regulować kupując basiory... gorzej by były, gdy zamiast dobrze skrojonej sygnatury dźwięku m0 od razu rzucał mięsem na basie

cowon to nie jest i eq nie tykam

w konfiguracji jest opcja, żeby grał ostatnio przerwany kawałek i chyba folder, ale nie wiem, bo też sporo się naprzewijałem...

bateria trzyma nawet ciut dłużej niż na współczesne (bardzo gòwniane) standardy przystało

wczoraj słuchałem z m0 aqnhc i dał radę przy poziomie 50/100, ale jednak szybkość i dynamika zabójcze nie były

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mykupyku napisał:

basu jest akurat, lepiej to sobie słuchawkami regulować kupując basiory... gorzej by były, gdy zamiast dobrze skrojonej sygnatury dźwięku m0 od razu rzucał mięsem na basie

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Bas jest ok, fajny szczegółowy ale brak eq, a raczej możliwości podregulowania pod moje gusta, jest trochę słaby. Po prostu trochę bym podregulował by na strunach basu zostawało żywe mięso, na razie zostaje sama krew. ?

Widzę, że w tej recenzji:

1 godzinę temu, Przemi napisał:

odczucia autora są podobne do moich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się cały czas bije z myślami czy zainwestować w to maleństwo.
Korzystał bym z niego głównie jako odbiornik bt dla telefonu + Tin Audio T2.
Teraz korzystam w ten sposób z A&K XB10 i nie wiem czy zamiana jest warta świeczki ;)
W XB zdecydowanie denerwuje mnie bateria

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, donpedro1979 napisał:

Teraz korzystam w ten sposób z A&K XB10 i nie wiem czy zamiana jest warta świeczki ;)

Ja korzystam z M0 w połączeniu z Huawei P20 Pro przez LDAC - nie przetestowałem jeszcze żywotności baterii ale jeżeli chodzi o jakość odsłuchu to polecam. Zdecydowanie lepiej niż telefon plus słuchawki BT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Visitor napisał:

Może nieprecyzyjnie się wyraziłem. Bas jest ok, fajny szczegółowy ale brak eq, a raczej możliwości podregulowania pod moje gusta, jest trochę słaby. Po prostu trochę bym podregulował by na strunach basu zostawało żywe mięso, na razie zostaje sama krew. ?

Widzę, że w tej recenzji:

odczucia autora są podobne do moich.

w recenzji autor wspomina, że producent zapowiada dodanie profesjonalnego eq - to by załatwiło problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mykupyku napisał:

w recenzji autor wspomina, że producent zapowiada dodanie profesjonalnego eq - to by załatwiło problem

To dobrze, bo presety w M0 to jakaś fatalna porażka - odtwarzacz traci na nich cały swój feel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Visitor napisał:

I przewijaaaanie. (można to zmienić w konfiguracji?)

Fakt, trochę brakuje precyzyjnego przewijania. Softem już chyba nie poprawią, jeśli teraz dłuższy dotyk powoduje wyjście do głównego menu, to jakby miało działać przewijanie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dj1978 napisał:

Fakt, trochę brakuje precyzyjnego przewijania. Softem już chyba nie poprawią, jeśli teraz dłuższy dotyk powoduje wyjście do głównego menu, to jakby miało działać przewijanie? 

I właśnie to jest ta cała miniaturyzacja. Okej fajnie, bo pewnie dzięki temu grajek jest tańszy o 50-100 ale cierpią na tym widać podstawowe funkcje. Tutaj chyba wychodzi gdzie Shanling plasuje m0, czyli na trening, gdzie nie interesuje Ciebie przewijanie tylko bieganie, ćwiczenia. 

Ale i tak mnie kusi bardzo ten odtwarzacz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2018 o 23:21, Mayster napisał:

Klipsy trochę opóźniły wylot, ale w ramach rekompensaty będzie można je nabyć za połowę ceny. Każdy z kupujących otrzyma maila z tą informacją. Wysyłki zaraz na początku przyszłego tygodnia.

Ten mail był już wysłany ? Nie mam nic takiego na skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.06.2018 o 23:21, Mayster napisał:

Ten mail był już wysłany ? Nie mam nic takiego na skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już przeczytałem a dwa tygodnie temu jak rozmawiałem przez telefon to wysyłka i mail miały być pod koniec ubiegłego tygodnia. Pytanie czy do końca tygodnia będzie sprzęt bo opóźnienie rozumiem ale to już nieco za długo, skoro nawet wzmiankowanego maila nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zabawne bo wczoraj jak sprawdzalem to klips byl dostepny na stronie a plejerów jak nie było tak nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.06.2018 o 16:14, donpedro1979 napisał:

Inny styl grania, ale jak dla mnie dużą zaletą w porównaniu do Xb10 jest to że M0 nie szumi... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Azahiel napisał:

Inny styl grania, ale jak dla mnie dużą zaletą w porównaniu do Xb10 jest to że M0 nie szumi... 

@Azahiel rozwinąłbyś myśl, że inny styl grania?

Fakt, Xb10 potrafi zaszumieć

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z użytkowników miał może okazję parować M0 z Listenami i może się podzielić wrażeniami?

Kolejna kwestia - jak się sprawuje ten kurdupel jako DAC usb? Śmiga bez problemu pod W10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi