Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M0


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem m0 i mam problem z bluetoothem. Mianowicie, niezależnie od kodeka, czy to aptx, ldac, sbc, przy przetestowanych praktycznie wszystkich ustawieniach np. odnośnie oszczędzania energii, po czasem 1 min, a max 5, najczęściej odtwarzacz, a rzadziej odbiornik dźwięku się wyłącza. Testowane na tronsmartach spunky beat i z braku laku jbl go. Jest to jakiś szerzej znany problem? Wersja oprogramowania 3.2, kupowane u Marasa. 

 

edit. Właśnie się zorientowałem, że nie testowałem go po kablu i dzieje się to samo. :( 

Edytowane przez Nakas14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w ustawieniach czy nie masz włączonego uśpienia. Masz podłączone 2 urządzenia do odbiornika? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kontaktuj się z Marasem, i reklamacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 minuty temu, ropa2 napisał:

Witam,  moj shanling m0 bardzo cicho gra przez BT z Huawei FreeBuds 3.....

A jaką masz ustawioną głośność maksymalną na M0? Zmień w ustawieniach na max 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One mają regulację glośności autonomiczną czy z odtwarzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile masz ustawioną domyślną głośność na M0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli słuchawki były najpierw parowane z fonem to je z nimi połącz. Sprawdź dźwięk. Jeśli jest ok to zapomnij BT słuchawek w fonie i włóż je do etui. Zapomnij je w M0 i wyłącz w nim BT. Zresetuj słuchawki. Spróbuj je od nowa sparować z M0.

Mnie to kiedyś pomogło. Co prawda inne słuchawki TWS i Shanling M1, ale sprawdzić możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ropa2 napisał:

Dziękuje za rady, niestety nie pomogło . Nadal cicho grają. Szkoda, zostaje tylko telefon, bo słuchawki są całkiem niezłe.

 

Hmmm, to musi ktoś z M0 odpowiedzieć. Freebuds 3 to z słuchawki, które mają aktualizowane oprogramowanie.

Chyba w połowie marca wypuścili aktualizacje, robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FW 3.3 http://en.shanling.com/article-M0-V33.html

 

New Functions:

1. SyncLink – Control playback of M0 from connected Android smartphone or tablet.

Note: To use SyncLink function, you need to install Shanling Music app. App is available as .apk file in the zip file with firmware update.

Note 2: SyncLink function is still considered beta, there will be following updates.

Note 3: At current time Shanling Music app is available only for Android devices.

2. Added Russian language.

3. Added AB repeat function.

Note: To use AB repeat, click on AB button on now playing screen. Then tap on two positions on progress bar, to set position A and B.

4. Added DSD-native support for USB Output to external DAC.

 

Changes and fixes:

1. Adjusted Playback speed control (available in 1.25/1.5/2x speed).

2. Adjusted now playing screen, moving progress bar to the first group of controls.

3. Other bug fixes.

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiejsza data aktualizacja M0. Zaś słuchawki aktualizowałem ,ponieważ po pierwszym włączeniu wołały że nowa wersja softu jest.

Zrobiłem aktualizacje do v3.3 . Jest jak było-cicho. Może to kwestia Bluetooth 5.1 w słuchawkach?

Edytowane przez ropa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zaktualizowałem mojego  BTR5 i Shanling M0 (FW 3.4). Nie wiem który tak zmienił to połączenie ale zmiana jest bardzo duża na plus. Po włączeniu po aktualizacji, aż słuchawki zdjąłem z głowy żeby sprawdzić czy innych przez pomyłkę nie wziąłem (MF200B) bo musiałem z głośnością na BTR5 zejść do 32 z 36 ( na low gain). Jest dużo głośniej, bas zrobił się potężniejszy. Całkiem jakbym nowy sprzęt dostał. Ciekaw jestem czy ktoś też tak ma? Żeby wszystkie aktualizacje tak miło zaskakiwały

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Dzisiaj zaktualizowałem mojego  BTR5 i Shanling M0 (FW 3.4). Nie wiem który tak zmienił to połączenie ale zmiana jest bardzo duża na plus. Po włączeniu po aktualizacji, aż słuchawki zdjąłem z głowy żeby sprawdzić czy innych przez pomyłkę nie wziąłem (MF200B) bo musiałem z głośnością na BTR5 zejść do 32 z 36 ( na low gain). Jest dużo głośniej, bas zrobił się potężniejszy. Całkiem jakbym nowy sprzęt dostał. Ciekaw jestem czy ktoś też tak ma? Żeby wszystkie aktualizacje tak miło zaskakiwały

Pro tip - jak jesteś zadowolony to już nie aktualizuj (chyba że idzie cofnąć aktualizację)

Mi M5 tak paskudnie grał po aktualizacji że szok (i szumieć zaczął) ...dobrze że szło cofnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał:

Pro tip - jak jesteś zadowolony to już nie aktualizuj (chyba że idzie cofnąć aktualizację)

Mi M5 tak paskudnie grał po aktualizacji że szok (i szumieć zaczął) ...dobrze że szło cofnąć.

Można cofnąć, na stronie są wszystkie wersje do pobrania. Ja dałem najnowszą 3.4 z 7 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już nie mam M0 bo może po aktualizacjach by mi się spodobał. Wygrał jednak M5 bo np w rozmowach po BT zawsze wszyscy pytali przez co rozmawiam, bo jeszcze tak dobrze rozmówcy nie słyszeli :) - a dużo go po BT używam. 

 

A dodali kontrolę głośności przy podpiętym DAC do urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można wybrać stałą lub zmienną głośność jako USB DAC zewnętrzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim! Zakupiłem shanlinga m0 jakieś parę miesięcy temu. I jeszcze przed tą całą epidemią zauważyłem że nagle zaczął przerywać. Na początku myślałem że to słuchawki ale sprawdziłem z innymi no i niestety to był odtwarzacz. Żeby muzyka nie przerywała muszę wyginać wtyk od słuchawek. Jak myślicie da rade to jakoś naprawić bo po konsultacji z mp3store raczej gwarancja nie obejmuje takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xMedaxSx napisał:

Cześć wszystkim! Zakupiłem shanlinga m0 jakieś parę miesięcy temu. I jeszcze przed tą całą epidemią zauważyłem że nagle zaczął przerywać. Na początku myślałem że to słuchawki ale sprawdziłem z innymi no i niestety to był odtwarzacz. Żeby muzyka nie przerywała muszę wyginać wtyk od słuchawek. Jak myślicie da rade to jakoś naprawić bo po konsultacji z mp3store raczej gwarancja nie obejmuje takich problemów.

 

Oczywiście, że gwarancja obejmuje przerywające gniazdo. Upewnij się tylko z jakimiś innymi słuchawkami że to na pewno gniazdo, a nie wtyczka przy słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zastanawiam się właśnie nad zakupem M0, zapytam grzecznie kolegów, jak oceniacie baterię ? Ile może pograć? Z góry dzięki za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności