Skocz do zawartości

Shanling M0


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

Można tylko @Maysternapisał że to bez sensu, bo DF Black nic nie poprawi ani mocy ani brzmienia. Ja po M0 podpinam MF-200B (mają 64 Ohm)  i jest ok. Chyba że chcesz szybciej baterie rozładować. Jedyny sensowny powód podpięcia DF Black 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jaro54 napisał:

Można...

 

Dziękuję :)

 

Jeszcze jedno: czy trzeba cokolwiek zmieniać w ustawieniach M0 ? Czy wystarczy kabelek USB-C wpiąć z jednej strony do M0, a z drugiej do DAC'a ?

 

_________________________

 

No qrcze napiszcie, co tam trzeba jak ustawić.

 

Obiecuję, że NIE podłączę DF Black :)

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shanlin m0 nie łączy się prawidłowo z moim PC :(

 

- podłączonego przez USB system widzi jako "linux mass storage gadget" ale nie ma możliwości dostania się do jego pamięci (tryb usb na urzadzeniu jest wlaczony)

- w sparowaniu przez BT podczas próby transferu plików Windows generuje błąd, że się nie da...

 

Na pokładzie Windows 10 z najnowszymi update + USB 3.0 + zewnętrzny adapter BT USB 3.0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sterowniki od Shanling zainstalowałem? 

Zmień też tryb na M0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem :) fajnie że po problemie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie po stronie M0 tylko laptopa lub tv. Dużo starsze moduły BT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Wymyśliłem sobie, że M0 podłącze do laptopa po kablu USB, a słuchawki po kablu do M0. Da się tak i czy wtedy będą opóźnienia? Poza tym w laptopie mam Bluetooth 5.0 więc to raczej M0 ma starszy moduł.



Da się. Nie będzie opóźnień. Po bt możesz w programie w którym oglądasz filmy zrobić offset na dźwięku też. VLC posiada taką funkcję.

M.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo BT będzie ok, po USB będą opóźnienia. I o ile część programów ma możliwość przesunięcia czasu dźwięku i można ładnie to zgrać, to już Netflix czy inny Jutub się rozjadą i nic z tym nie zrobisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 14:51, marek_m napisał:

Czy z Shanling M0 można "wyjść" sygnałem przez gniazdo USB-C ?

 

Na powyższe pytanie otrzymałem odpowiedź: "Można"

 

Godzinę temu, marek_m napisał:

Ponawiam pytanie, co mam zrobić (ustawienia M0) aby na wyjściu USB-C otrzymać sygnał audio ?

 

Natomiast na drugie pytanie otrzymałem odpowiedź: "Nie można" 

 

Rozumiem, że pierwsza odpowiedź była jednym słowem, a druga dwoma :)

 

A tak całym zdaniem, to jak będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mój błąd, skrót myślowy zrobiłem. Chodziło mi o sygnał na gnieździe jack. W drugą stronę czyli z M0 do np komputera po USB nie da rady. Z komputera do M0 tak w drugą stronę nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubańcy, cena spora ale wygląda ciekawie tylko czy ta opaska nie będzie spadała... Chyba że na nadgarstek obok zegarka się ją założy :P I czy dapik z niej nie wyleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Shanling M0 może działać jak FiiO BTR3 ? 

 

A konkretnie - czy mogę podłączyć M0 do TV po bluetooth i słuchać TV audio na słuchawkach podpiętych do M0 (kablem) ?

 

Jedyny odbiornik TV jaki mam, stoi w sypialni. W nocy muszę ściszać niemal do zera (nie śpię sam 💕 :D) , co bywa słabe, szczególnie przy filmach akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Może 

 

Zgadza się choć nie z każdym źródłem się dogaduje. Testowałem bezpośrednio z moim Samsungiem i nie udało się połączyć. Później testowałem z nadajnikiem od Mee i też lipa. Dopiero z nadajnikiem Aventre wszystko śmiga jak należy. Polecam wcześniej przetestować żeby się nie zdziwić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności