Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M0


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, brunnerius napisał:

Panowie, czy to malenstwo dziala jako dac po bt? 

Z czym to chcesz łączyć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mayster napisał:

 

Tak.

Elegancko

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Z czym to chcesz łączyć?

Z jakimskolwiek telefonem i tu pytanie, czy zabangla z dowolnym? Czy musi byc apka po stronie telefonu? Czy ma to sens... co bylo pierwsze, jajko czy kura..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mayster napisał:

FW 2.2 - szczególnie warto zwrócić uwagę na wprowadzenie obsługi odtwarzania w trybie odbiornika BT :)

 

Google drive download: https://drive.google.com/open?id=1h0hSyWnngDEfc50BNdd53N-zZvxv8FBJ

 

Shanling M0 Firmware 2.2 notes


Changes and fixes:
1. Added Triple click shortcut, available in System settings
2. Added playback controls when using M0 in Bluetooth receiver mode, including double and triple click shortcuts
3. Added support of external m3u and m3u8 playlists
4. Added “Recently added” list in “My Music”
5. Fixed bug causing wrong song order in “My Music” browsing
6. Improved USB digital output
How to update:
1. Make sure that M0 is fully charged.
2. Unzip the file and copy “update.bin” file into root folder of micro SD card.
Note: If your M0 is on firmware 1.0 or 1.5, card must be formatted to FAT32. For update from firmware 2.0 and higher, you can use all cards.
3. Choose “System Update”in system settings and follow the displayed instructions. Wait until system restarts.
4. Check in settings “About M0” to be sure new firmware was installed.

 

Udało się komuś rozpakować pobrany plik? U mnie ciągle błąd :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przejść z 2.1 na 2.2? Nie ma zmian w dźwięku? Nic się nie kaszani typu "szybsze rozładowywanie się aku" aka "battery drain" itp. ;) ?

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem sobie wczoraj M0 jako usb dac i szczerze to całkiem spoko wypada :) Dzisiaj jeszcze go pomęczę chwilę ale przynajmniej nie buczy jak mój wzmak w którym coś jest do poprawy :P Brzmienie nie takie wykwintne ale zadowalające :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rayfe napisał:

Odpaliłem sobie wczoraj M0 jako usb dac i szczerze to całkiem spoko wypada :) Dzisiaj jeszcze go pomęczę chwilę ale przynajmniej nie buczy jak mój wzmak w którym coś jest do poprawy :P Brzmienie nie takie wykwintne ale zadowalające :D 

nie przeszkadza ci ponad 200ms opóźnienia? Mnie to doprowadza do szału, bo nie da rady oglądać filmów czy grać w gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, słuchałem tylko z foobara więc na luzie :D Youtube nie sprawdzałem jeszcze, filmów tym bardziej.. Ciekawe czy jakiś jitterbug by pomógł na to opóźnienie? 

Powiem tak, słuchałem tylko z foobara więc na luzie :D Youtube nie sprawdzałem jeszcze, filmów tym bardziej.. Ciekawe czy jakiś jitterbug by pomógł na to opóźnienie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dostalem dziś swojego M0, ale soft jest po chinsku ,moze ktos pomoc w zmianie jezyka?

przy okazji, czy shanling potrzebuje jakichs sterownikow zeby windows go wykrywal, bo podlaczylem pod usb i nic.

 

sciagnalem M0 USBDriver ze strony producenta ale mam jakis blad jak odpalam setup :( mial tak ktos?

Edytowane przez meehooj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, meehooj napisał:

hej, dostalem dziś swojego M0, ale soft jest po chinsku ,moze ktos pomoc w zmianie jezyka?

Szukaj ikonki Dymek z kropkami jak wejdziesz to przewijaj do polskiego i zatwierdź

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki ? działa

niby zainstalowalem sterowniki usb do shanlinga ale foobar nie wykrywa urzadzenia...

w urzadzeniach dzwiekowych nie wyswietla shanlinga :( wtf?

 

niby zainstalowalem sterowniki usb do shanlinga ale foobar nie wykrywa urzadzenia...

w urzadzeniach dzwiekowych nie wyswietla shanlinga :( wtf?

pomogło przeinstalowanie sterownikow

Edytowane przez meehooj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca jestem szczęśliwym posiadaczem M0 - dzięki za polecenie :) przez te kilka miesięcy rzadko bywałem na forum z racji braku czasu, toteż się nie chwaliłem ;) Bałem się, czy na pewno mi się spodoba jego granie w porównaniu do mojego U11 z przejściówką, ale po rozmowie z @Damix (swoją drogą, dzięki Koleżko, bo też nie miałem kiedy nawet napisać ;) ) stwierdziłem, że warto spróbować i jestem mega zadowolony z tej decyzji :) Jednak niedługo po zakupie pojawił się problem... Otóż szaleje mi w nim ekran dotykowy. Wygląda to tak, że cięgle się coś włącza - tak, jak na TYM filmiku. Nie zawsze się to dzieje, ale w większości przypadków - czasami po włączeniu zachowuje się normalnie. No i dół ekranu ciężko "załapuje". Spotkał się ktoś z rozwiązaniem, czy pozostaje tylko gwarancja (o ile to obejmuje)? M0 używam właściwie tylko jako odbiornika BT z U11, więc kiedy problem występuje, to wygaszam ekran i chowam grajka, ale jednak fajnie by było, jakby sprzęt działał w 100%, jak należy. Obawiam się też oddawania go na gwarancję, bo zostałbym wtedy bez przenośnego grajka (przejściówka od U11 mi się zepsuła, a nowa nie jest wykrywana przez telefon), a muzyki słucham głównie poza domem, gdzie spędzam większość dnia :( 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj od nowa wgrać softa, może coś to zmieni. Też mam M0 ale nie świruje tak, w zasadzie w ogóle nie mam z nim problemów ale użytkuję mało bo mam HTC 10 i we miarę ok gra. Prawda że dotyk jest tragedia ale jakoś daje radę... Mnie boli w nim w zasadzie mały ekran i nie wiem czy da się ustawić aby przewijał nazwy plików? Bo na tym malutkim ekraniku tak na prawdę nie widać co się klika... Tak zwane przewijanie nazwy/tytułu utworu... Nie szukałem może z lenistwa może z braku wiary że jest taka opcja ale może ktoś podpowie? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rayfe napisał:

Mnie boli w nim w zasadzie mały ekran i nie wiem czy da się ustawić aby przewijał nazwy plików? Bo na tym malutkim ekraniku tak na prawdę nie widać co się klika... Tak zwane przewijanie nazwy/tytułu utworu... Nie szukałem może z lenistwa może z braku wiary że jest taka opcja ale może ktoś podpowie? :D 

 

Wystarczy przesunąć palcem od prawej do lewej strony ekranu po nazwie pliku i zostanie ona przewinieta, aby można było odczytać całość :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mój Shanling M0 gubi ustawienie zegara. Dzieje się to zupełnie przypadkowo, czasami przez 2 miesiące działa wszystko jak należy, czasami co 2 dni muszę ustawiać zegar na aktualny czas. Wszystko inne działa jak trzeba, pamięta ustawienia odtwarzania, ostatni kawałek, ustawienia EQ... Tylko z tym zegarem tak jakoś dziwnie. Soft ma wgrany najnowszy.

Macie też coś takiego ze swoimi odtwarzaczami?

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rayfe napisał:

Spróbuj od nowa wgrać softa, może coś to zmieni.

Próbowałem - wgrywałem i 2.0 i 2.1... Po powrocie na forum i zajrzeniu do tego tematu, dowiedziałem się o wersji 2.2 i od razu zaktualizowałem - niestety, brak poprawy. Rano na przykład wychodząc z domu i włączając grajka, wszystko było ok, a jak wracałem z pracy, to już wariował :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności