Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M0


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.amazon.com/dp/B07CPS2TQB?tag=3340693-headfi-20

 

382 pln wyszło, przesyłka niby do kraju darmowa ... ale nic w podatkach nie jest wpisane, a to już mi trochę nie pasuję ... ma ktoś może większe doświadczenie? Celnicy i tak coś nalicza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej

 

Sales tax is not separately calculated and collected in connection with items ordered from SHENZHENAUDIO through the Amazon.com Site unless explicitly indicated as such in the ordering process. Items ordered from SHENZHENAUDIO may be subject to tax in certain states, based on the state to which the order is shipped.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2018 o 11:10, Binambik napisał:

No właśnie cisza jak makiem zasiał. Gdzieś czytałem, że są już w niektórych sklepach na zachodzie.

U nas cisza...

 

 

https://audeos.pl/pl/searchquery/Shanling+M0/1/phot/5?url=Shanling,M0

 

Oferta będzie aktualna do końca maja. Wtedy też producent deklaruje rozpoczęcie wysyłek hurtowych do europejskich dystrybutorów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mayster napisał:

 

https://audeos.pl/pl/searchquery/Shanling+M0/1/phot/5?url=Shanling,M0

 

Oferta będzie aktualna do końca maja. Wtedy też producent deklaruje rozpoczęcie wysyłek hurtowych do europejskich dystrybutorów.

 

Może mam głupie pytanie ale czy ma on stoper ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 12:14, Chcheckitout napisał:

 

Może mam głupie pytanie ale czy ma on stoper ? :D 

 

Nie, ale można podrzucić taki pomysł :) W końcu sporo osób może go chcieć wykorzystać do sportu.

 

4 minuty temu, donpedro1979 napisał:

Czy dobrze widzę, że w M0 aptx w bluetooth działa tylko 'w stronę' słuchawek?

Tzn przesyłając dźwięk z telefonu do M0 nie skorzystam z tego codeca, ewentualnie LDAC?

 

Zgadza się. LDAC, o ile sprzęt będzie kompatybilny, jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mayster napisał:

 

Nie, ale można podrzucić taki pomysł :) W końcu sporo osób może go chcieć wykorzystać do sportu.

 

 

Zgadza się. LDAC, o ile sprzęt będzie kompatybilny, jest lepszy.

 

Kurczę jakby miał stoper ty bym brał w tej cenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bigmaras napisał:

 

A ty co? wstydzisz się napisać lub zadzwonić żeby posłuchać? ;)

 

Ależ skąd, myślałem tylko, że może ktoś bardziej doświadczony ode mnie opisze tu swoje wrażenia ;) Ale sam też chętnie posłucham tego malucha jeśli tylko jest taka możliwość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał po weekendzie, to jak starczy czasu i możliwości, postaram się chociaż kilka słów napisać.

Edytowane przez Vaiet
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności