Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By emte89
      Witam,
      Szukam DAC+AMP do Nightowl za ok 1000zl
      Wzmak bedzie chodził tylko podlaczony do pc, wiec nie musi byc kieszonkowy.
      Zalezy mi aby słuchawki graly cieplo i aby dodac sporo wiecej basu bo średnie i wysokie są dla mnie 10/10.
      Obecnie sluchawki jeszcze są nie wygrzane, podlaczone do karty xonar dx i graja jakby im brakowalo mocy + bardzo malo niskich tonow.

Oczywiscie wzmak za ta cene moze byc uzywany lub nowy, jednak napewno przed zakupem chcialbym go wypozyczyc ze sklepu zeby sprawdzic czy to napewo to

Z góry dzieki za wszystkie podpowiedzi!
    • By Mozart2k
      Witam wszystkich,
      Poszukuję DAC/AMPa do moich beyerdynamicow 770pro 80ohm. Budżet to 200-400zł. Do tej pory podpinałem je do starego Technicsa SU-V560. Na płycie głównej mam realtek ALC-887 dlatego wydaje mi się, że najlepiej będzie podpiąć się przez USB. Urządzenie będzie używane wyłącznie w domu, więc nie zależy mi w ogóle na mobilności. Przeglądając i czytając o wielu DACach uwagę moją przykuły takie modele:
      Fiio E10k
      FX-AUDIO DAC-X6 
      Audiotrak Prodigy Cube Black Edition
      SMSL M3
      NuForce Icon μDAC-3 (jeżeli warto dopłacać)

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia ich na żywo i będę musiał brać w ciemno. Jeżeli chodzi o brzmienie to lubię troszkę bardziej wyrazisty i słyszalny bas. Umiłowania raczej kieruję delikatnie w stronę ciepło-ciemną lecz lubię również przejrzystość instrumentów, nie cierpię zlewania. podobają mi się moje 770-ki i nie chce ich zamieniać, chciałbym po prostu wycisnąć z nich więcej
      Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i od razu zaznaczam, że nie chcę "poczekać i odłożyć więcej pieniędzy".
    • By gacexnh
      Witam. Zakupiłem do moich słuchawek Audiotrak Maya U5, ale nie jestem zadowolony(wokale były bardzo wygłuszone).  Mam zamiar dołożyć więcej pieniędzy i zastanawiam się nad Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, S.M.S.L M3 lub jeżeli nie ma ogromnej różnicy FIIO E10K OLYMPUS 2 .
      Nie jestem jakimś audiofilem. Będę słuchał na komputerze głownie. Gatunki muzyczne przeróżne - mocny metal,muzyka elektroniczna, czasem nawet lubię muzykę klasyczną sobie puścić, muzyka folkowa i Britney Spears :). Słuchawki jak napisałem w tytule. Cena maks 400 zł, lecz wolałbym mniej. Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy