Jump to content
  • Similar Content

• By Niemot
      Cześć,

W moich już lekko przechodzonych AKG K550 MKII, pierwotne pady mówiąc w skrócie, rozsypały się do zera. 
      Ich jakość i wygoda była świetna i w pełni mi odpowiadająca, ale jednak wytrzymałość słynie z tego że się po czasie sypią.

Szukam czegoś nowego, ale na rynku jest mase szitu i beznadziei plastikowej z aliexpress i podobnych. Szukam czegoś co jest kompatybilne i wygodne z tym modelem. Model jest dość popularny, wiec pewnie też część osób stała przy podobnym problemie :)

Z góry dzięki za pomoc!
    • By Jcob -_-
      Cześć. Szukam nausznych słuchawek do ok. 300zł (jestem w stanie dać trochę nad). Dobrze by było, gdyby były zamknięte lub półotwarte. Chciałbym, aby były one precyzyjne, z lekko naznaczonym basem. Myślałem nad Shure SRH440, ale chętnie przyjmę inne propozycję. Dodam jeszcze, że do słuchawek planuję dokupić kartę dźwiękową audiotrak maya u5.

• By Rakos
      Witajcie,
      Aktualnie stoję przed ciężkim wyborem, otóż po długim czasie jestem w stanie kupić wyższej klasy źródło. Aktualnie posiadam ~3000 złotych, więc moje pytanie brzmi: czy warto dopłacić 1000 złotych do czegoś innego? To jednak by opóźniło datę mojego zakupu.
      Oczekuję:
      delikatnego podkreślenia linii basowej bez przesadzonej ingerencji w odbiór innych częstotliwości (PS. nienawidzę mułu), naturalną, łagodną średnicę, małego wpływu charakteru źródła na górę (najlepiej taki złoty punkt pomiędzy charakterem ciemnym a jasnym), wysoki poziom rozdzielczości i efektywności sceny Istnieje taka możliwość, że źródło będę parował ze słuchawkami niskoohmowymi (przeważnie pełnowymiarowymi). 
      Zastanawiałem się nad: 
      Topping DX7 Pro SMSL M200 + SP200 + interkonekty Topping D70 + SP200/Monolith THX AAA 887 + interkonekty (dopłata) Bardzo bym was prosił o pomoc, bo jednak to z pewnością nie są małe pieniądze. 
      Za każdą odpowiedź dziękuję!
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy