Jump to content
  • Similar Content

• By Pawel_24
      Witam serdecznie,

Z góry muszę przeprosić za moją niewiedzę w zakresie sprzętu audio, jako że jestem totalnie zielony, chciałbym was poprosić o pomoc. 

Szukam słuchawek nausznych do użytku domowego  + DAC do laptopa. Całość musi się zmieścić w kwocie do 700zł. 

Do tej pory zajechałem 2 pary słuchawek Sennheiser HD201 które były podpięte zawsze jedynie do integry. Żywot 3-ciej pary niestety też dobiega końca. W słuchawkach spędzam sporo czasu (przynajmniej 8h dziennie). Muzyka jakiej słucham jest bardzo różna, ale jeśli to ma jakieś znaczenie, to skupiłbym się na:

Rammstein
      https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

Rap
      https://www.youtube.com/watch?v=GbAHs3Bs8I4

Gram też teamowo w FPS’y, ale bardziej zależy mi na muzyce niż na pozycjonowaniu w grach. Myślałem nad AKG K240 Studio + FX Audio DAC-X6. Czy to byłby dobry wybór?
    • By marek_m
      Przecenione w Top HiFi z 2399 na 899 PLN 😲

Warto się nimi zainteresować ?

Dwa słowa od użytkownika mile widziane  

EDIT

"The SR9 has excessive upper treble energy and is lacking lower bass punch."

Jeżeli to prawda, to po ptakach  

• By Defir
      Witam,
      Szukam słuchawek wokółusznych które wykorzystywane będą głównie do grania, najbardziej mi zależy na wygodzie gdyż na obecnych creativach (modelu nie pamiętam) po ok 1,5h zaczyna mnie boleć małżowina. Granica cenowa to 120zł ale jeśli trzeba to budżet może zostać zwiększony. Wolałbym aby były to słuchawki zamknięte/półotwarte przystosowane do długiego czasu noszenia(aby nawetpo 5/6h nie było czuć bulu małżowiny. Z góry dzięki za odpowiedzi
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy