Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Recenzja Sound Project Model 1


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do recenzji:

http://eardrummer.pl/2018/03/30/recenzja-sound-project-model-1-akumulatorowy-wzmacniacz-sluchawkowy/

 

Preambuła

O wzmacniaczu Model 1 dowiedziałem się niejako przypadkowo. Wybrałem się po prostu do jednego z warszawskich sklepów audio na mały rekonesans. Widząc możliwość odsłuchania nowej konstrukcji uznałem że to dobry pomysł, tym bardziej że byłem w trakcie poszukiwań takiego urządzenia na swój (i blogowy) użytek. Rynek pełen jest wzmacniaczy słuchawkowych, jednak nieraz rozmawiając z kolegami mocno drapaliśmy się w głowy, które z nich są rzeczywiście warte uwagi. Uzyskanie brzmienia dobrego jest sprawą dość powszechną, ale wybitnego już znacznie rzadszą. Nasz audiofilski światek ceni sobie bowiem brzmienie sprawne technicznie, bez zniekształceń ale jednak okraszone aurą audiofilskiego piękna – czyli takiego czynnika który czyni dźwięk wciągającym, angażującym zmysły i wzbudzającym emocje.

Eardrummer Sound Project review-9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soundman1200 napisał:

Ciekawe co siedzi pod maską:P

Eardrummer-Sound-Project-review-8.jpg

Podpowiem że biała płytkato tylko kontroler podświetlenia wskaźników, serce jest pod zieloną płytką :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 8.08.2019 o 20:02, ALTON napisał:

Spojrzałem do środka tego sprzętu i złapałem się za głowę. Tragiczne wykonanie DIY na totalnie amatorskim poziomie.. I to kosztuje 3500zł?

 

@Alton 

nie pierwszy raz w świecie audio ktoś podnosi argument wykonania konstrukcji audio nie tak jak chciałyby tego oczy. I nie pierwszy raz nijak to się ma do efektów dźwiękowych tych konstrukcji. Wzmacniacza możesz posłuchać w sklepie Audiopunkt w Warszawie. Zrób to i niech oczy nie zwodzą zmysłu słuchu bo wiele wtej zabawie może Ciebie ominąć.

 

Z pozdrowieniami dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 12:14, KaszaWspraju napisał:

Na spotkaniu w Warszawie robił największe wrażenie, to już buło 3 lata temu https://drive.google.com/file/d/0B6iEHBJdGBREU1RqcmNYbEE3RUU/view?usp=sharing

 

Czy pamiętasz jakie słuchawki były podłączone do kabla, który siedzi (na zdjęciu) w gnieździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, retter napisał:

Grado maja kabel czarny a ten wpięty jest szary więc to inny kabel.

pisane mobilnie
 

 

Właśnie wygląda mi na Cardasa słuchawkowego. Przekładnia imprdancyjna ustawiona na 600ohm, więc może Senki HD800? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności