Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Little Bear B4 fajna lampa 5899


pua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki sam ale chcę przerobić. Zastanawiam się jak bateria padnie czy jest możliwość dodania większej albo przerobienia tego. Na ali widziałem inne opampy także.

Dodatkowo zastanawia mnie czy można na tym zmiennie użyć zasilania lub baterii - bo jak się ładuję to ma zabezpieczenie i nie można ładować i jednocześnie używać.

B4.jpg

Burson.jpg

Screenshot_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test o-ampów typu

OPA 2604

OPA 2107

NE 5532AN

AD 827JN

 

Wszystkie były bardzo ciekawe brzmieniowo ale najbardziej spodobał mi się opa2107- mocna głębia super bass i fajna przestrzeń choć największa była w AD i 2604 ale najlepszy kop 2107AP

na drugim miejscu opa2604 i dziwnym bardzo rozdzielczym był ad827jn(bardzo ciekawy)

NE 5532an taki sobie pospolity i nawet wydaje mi się że lepszy był ten oryginalny TI

 

20180417_165841.jpg

20180417_165910.jpg

20180417_172035.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

 

Ja miałem obie wersje - zbalansowaną i niezbalansowaną. Opakowanie rzeczywiście kiepskie, w jednym szybka odpadała (a kupiłem nowe), ale...

Gra to fajnie. Trochę lampowej magii w niedużej cenie. Poza jakością ogólną produktu, dźwiękowo na pewno można polecić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam te dwa miśki B4 i B4-X w jednym B4 mam bursona 5vi-D w drugim mam Op-amp 1622. W jednym bateria zaczyna już padać i zastanawiałem się czy w tym B4 nie można zamiast baterii wymienić na transformator który w B4 załączałby potencjometer a zasilanie byłoby z zewnątrz. Ogólnie jestem zawiedziony żywotnością baterii w B4. Szczerze po 100 ładowaniach jeżeli nawet te 100 było bateria teraz działa godzinę. Co do lamp Raytheon myślę jeżeli bateria jest 12.6 volta to na każdą lampę przypada 6.3 volta. Nie wiem też czy można użyć transformatora 220 volt / dual 6.3 volta czy 220 volt 12.6 volt.  i czy nie uszkodziłoby to schematu elektronikina  płytce. Jeżeli ktoś ma link do transformatora z aliexpress który pasowałby do tego modelu będę wdzięczny.

Z review 

 

 

 

 

https://www.samma3a.com/tech/en/product-reviews/little-bear-b4-x-portable-tube-amp-review/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności