Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki co najmniej dobre, kontynuacja legendy i zarazem moich ulubionych słuchawek - Fostex T60RP 

Słuchawki nie tylko do grania, ale i oglądania - ja mam o nich wyrobione zdanie, podobają mi się. Jak widzą je inni - przeczytajcie. 

https://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/03/suchawki-fostex-t60rp.html

DSC-6879.png

Foto: ROMAN ZAYTSEV

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      Drugi dzień targów powoli dobiega końca. Byliście? Będziecie? Jesteście? Jakie wrażenia?
      Ja będę dopiero jutro ale już dziś możemy podzielić się tym opiniami co komu się podobało.
      Na zdjęciach nasze o na targach. 

• Przez Superata
      Przebudowa sklepu MP3Store.pl
      Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad tym aby sprostać wymaganiom klienta i zmienić się na lepsze. Przyszedł czas na zmiany. Z dniem dzisiejszym uruchamiamy nową wersję sklepu. 
      Jesteśmy w trakcie przebudowy dlatego jeżeli wystąpią problemy lub błędy przepraszamy, a jednocześnie prosimy o informację.
      Wszelkie zamówienia z poprzedniej wersji sklepu będą realizowane normalnie jednak w razie wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą.
      Nowy sklep powinien ruszyć z dniem dzisiejszym. Mamy nadzieję, że nowa wersja będzie bardziej przyjazna i ciekawsza dla użytkowników, klientów jak i tylko odwiedzających nasz sklep online. 

• Przez Superata
      Chyba pierwszy test tych urządzeń, a na pewno pierwszy na jaki ja trafiłem.  

HIFI+164 Auralic_HR.pdf

• Przez Superata
      Mnie się marzy uhonorowanie 100 lecia niepodległości i AK w kolorze flagi lub z orzełkiem z tyłu  - mocno limitowana edycja 100 sztuk  
      Co wy na to? 

Teraz prezentujemy najnowszego AK - szczegóły poniżej. Jeśli będzie zainteresowanie mogę przygotować promocję. 
      Cena sklepowa: 11699 PLN

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności