Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne słuchawki ok. 1000zł


Zendeman

Pytanie

Szukam czegoś do absolutnie wszystkich rodzajów muzyki.

Bardzo miło gdyby były bezprzewodowe.

 

Zależy mi na tym aby były wygodne i wokółuszne. Odsłuchiwałem WH-1000xm2 i ich nacisk i sam rozmiar je eliminuje, potrzebuje czegoś na długie godziny ciągłego użytkowania.

 

Myślałem głównie nad Momentum 2.0 wireless. (opinie ?)

Jeżeli jest coś w tej cenie co będzie grało dużo lepiej z kablem to jestem gotów poświęcić wireless.

 

Źródło - Głównie telefon Huawei P9 Lite / Huawei P20 Lite / xduoo X2 / Czasami komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
4 godziny temu, Zendeman napisał:

Zależy mi na tym aby były wygodne i wokółuszne. Odsłuchiwałem WH-1000xm2 i ich nacisk i sam rozmiar je eliminuje, potrzebuje czegoś na długie godziny ciągłego użytkowania.

Bose qc35 są wygodniejsze, i to wyraźnie; mogę ich nie zdejmować przez kilka godzin; już parę razy w nich zasnąłem, a raz wyszedłem z domu zapomniawszy, że mam je na łebie; pady mięciutkie, milutkie; słuchawy są lekkie i układają się  na głowie jak ta lala.

 

3 godziny temu, Zendeman napisał:

Słyszałem sporo opinii, że scena nie jest zbyt obszerna a dźwięk mimo, że bardzo dokładny to jest troche gorszy od WH-1000xm2, a one mnie jakoś nie porwały.

Tu jest trudna sprawa;), bo ich granie nie jest "audiofilskie"; dodatkowo prawie wszyscy audiofilitycy gadają, że sony wh-1000xm2 są lepsze; miałem te sony kilka dni u siebie i się nie mogę zgodzić.

No soniacze grają bardziej lajwli i niby czyściej, ale tylko niby...mają gorszą średnicę od bose i są bardziej męczliwe na dłuższą metę.

Bose grają naturalniej i jednak szczegółowiej(!) kompletnie przy tym nie fatygując słuchu; góra przypomina nieco klimaty z hd650; stawiają na relaks i ciepło.

Nie należy ich słuchać po SBC tylko AAC (wymusiłem ten kodek w moim maku; w gejfonie jest normalnie AAC); apeteiksa qc35 nie obsługują.

Bardzo, bardzo dobry noise-canceling!!!! Zresztą słuchawki grają dobrze tylko w trybie aktywnym, w pasywnym jest kiszkowato.

Sony są na pewno ładniejsze i mają bardziej bajerancką obsługę ( brakuje mi tego, co jest w sony - jednym gestem dłoni można było odzyskać kontakt z rzeczywistością).

Podsumowując na dłuższe odsłuchy i na co dzień, jak dla mnie bose górą.

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Zendeman napisał:

Szukam czegoś do absolutnie wszystkich rodzajów muzyki.

Bardzo miło gdyby były bezprzewodowe.

 

Zależy mi na tym aby były wygodne i wokółuszne. Odsłuchiwałem WH-1000xm2 i ich nacisk i sam rozmiar je eliminuje, potrzebuje czegoś na długie godziny ciągłego użytkowania.

 

Myślałem głównie nad Momentum 2.0 wireless. (opinie ?)

Jeżeli jest coś w tej cenie co będzie grało dużo lepiej z kablem to jestem gotów poświęcić wireless.

 

Źródło - Głównie telefon Huawei P9 Lite / Huawei P20 Lite / xduoo X2 / Czasami komp.

Jeżeli mają być BT, wygodne i z dużą sceną, to spróbuj Definitive Technology Symphony 1. Według mnie brzmią trochę sztucznie, ale ja się nie znam ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności