Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fidue A65


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy w mojej dość długiej karierze dostałem do recenzji coś o czym nigdy nie słyszałem. Pewnie wynika to z faktu, że od jakiegoś czasu moje życie pędzi jak rollercoaster i nie mam czasu nawet na zastanowienie się co będę jadł na następny posiłek. Niemniej jednak, do recenzji trafiły słuchawki Fidue A65. Przez dłuższy czas używałem ich jako swoich jedynych słuchawek, ponieważ jak się dowiedziałem o delegacji, to nie miałem ze sobą żadnych innych słuchawek, a wyjazd był z musu i "teraz", skoro więc te były akurat były spięte z telefonem, to jakby z musu, poznałem je bardzo dobrze.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2018/03/suchawki-dokanaowe-fidue-a65.html

 

20180301_081844.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem takie podejście do sprzętu, czyli zero wiedzy o nim wcześniej, jest najlepsze, bo człowiek nie patrzy przez pryzmat oczekiwań, hype, złych/dobrych opinii. Wszystko musi sam wydedukować, co o danym sprzęcie sądzi. A to z kolei dobry znak dla recenzji :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, music hunter napisał:

No i 200 zł poszło... Zobaczę czy zdetronizują kc06a, które się ostały ze względów praktycznych, a brakuje mi właśnie pilota i mikrofonu :P .
 

 

Nie powinny mieć większego problemu. Moja recka powinna być jeszcze w tym tygodniu. Czekam na obiektyw do aparatu, bo nie mam czym zdjęć zrobić, a telefonem się nie godzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jd1210 napisał:

Jest wersja bez pilota z  jackiem 3 pinowym? 

Niestety nie.   Niemniej bezproblemowo działa z Pionkiem, M1 i iPodem Video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vaiet napisał:

Niestety nie.   Niemniej bezproblemowo działa z Pionkiem, M1 i iPodem Video.

Jak działa dobrze z Pionkiem to super, czas odwiedzić Marka na Alledrogo.  Kiedy Twoja recka, poczytał bym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopinam szczegóły ^^ Jak dobrze pójdzie i jutro machnę foty, to zapewne jutro lub pojutrze ;)

 

Żeby pozostać w temacie - niestety pilot nie działa z żadnym z tych DAPów, ale nie ma też żadnych ułomności dźwiękowych.

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vaiet napisał:

Dopinam szczegóły ^^ Jak dobrze pójdzie i jutro machnę foty, to zapewne jutro lub pojutrze ;)

 

Żeby pozostać w temacie - niestety pilot nie działa z żadnym z tych DAPów, ale nie ma też żadnych ułomności dźwiękowych.

Czort z pilotem.

Kopułki wydają się duże, jakieś problemy z aplikacją i trzymaniem się w uchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopułki podobne do UE900. Szkoda, ze słaba izolacja. Pianki nie pomagają ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lord Rayden napisał:

Kopułki podobne do UE900. Szkoda, ze słaba izolacja. Pianki nie pomagają ?

Stosowanie w nich pianek zabiłoby te słuchawki na amen pod kątem sygnatury. No chyba, że jakieś nie-comply, które nie ucinają góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie wspomniał o eksplozji basu, głownie tego niższego. Bębny mają jebni****:P . Dla mnie jest go trochę za dużo na xiaomi, z cayinem już lepiej.
Coś się zmienia wraz z wygrzaniem?

 

Ed. Już się ucho przestawiło i nie jest go za dużo, ale chude to one nie są.

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, music hunter napisał:

Jakoś nikt nie wspomniał o eksplozji basu, głownie tego niższego. Bębny mają jebni****:P . Dla mnie jest go trochę za dużo na xiaomi, z cayinem już lepiej.
Coś się zmienia wraz z wygrzaniem?

 

Ed. Już się ucho przestawiło i nie jest go za dużo, ale chude to one nie są.

Jak basu nie brakuje, to jak znalazł dla Pionka XDP100. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jd1210 napisał:

Jak basu nie brakuje, to jak znalazł dla Pionka XDP100. :D

To było jakieś dziwne pierwsze wrażenie z tymi basami, pewnie przez dobór utworów :P .

Moim zdaniem są całkiem równe, ale potrafią zejść.  Walnięcie zawsze sprawdzam z ciekawości na węgierskim utworze HUNGARICA - AZÉRT SZÜLETTÜNK .

 

Ktoś używa ich z telefonem sony? Mam ostatnio parcie na modele od nich i jestem ciekaw jak brzmią razem, a powinno być dobrze. 

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałem z Finalami E3000. Też na początku miałem wrażenie. że basu jest dużo, za dużo.  

Z czasem jednak okazało się, że jest wszystko jest OK, nawet bardzo OK.

Ogólnie to warto by porównać A65 vs E3000, bo to podobny pułap cenowy. 

Z E3000 jestem bardzo, bardzo zadowolony,  z Pionkiem dobrze się uzupełniają. 

A skoro Vaiet chwali A65, więc musza być dobre.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę już pograły i bas jest już normalny. Brzmienie przyjemnie równe i grają z ziemniaka, ale na cytrynie jest lepiej :lol: . Nie tęsknie za flare R2Pro  .

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności