Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.09.2021 o 12:39, kowal00071 napisał:

Witam czy tylko ja mam problem z odtwarzaczem niektórych utworów na tidal, utwór leci ale nic nie słychać, dx150 soft lurker, próbowałem już przeinstalować tidal ale nic to nie dało, połowa utworów jest bez dźwięku 

Udało ci się rozwiązać ten problem?

U mnie występuje to samo i nie mam już pomysłów jak sobie z tym poradzić.

Utwory w jakości master są grane normalnie a w jakości hifi utwór leci ale nic nie słychać.

Edytowane przez maik76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trez0rCo masz na myśli ikona USB Audio w lurkerze ??

 

@maik76Nie udało mi się rozwiązać tego problemu, piszę już ponad dwa miesiące z suport tidal, i cały czas odpisują że programiści pracują nad rozwiązaniem tego problemu, jak napisałem że rezygnuję z subsktybcji to dali mi miesiąc za free, w listopadzie po aktualizacji już utwór nie odtwarza się bez dźwięku tylko kręci się kółko Tam gdzie jest Play 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kowal00071 napisał:

Nie da się zainstalować, nie ma jakiegoś innego sposobu tylko instalacja starej wersji tidal 

IMG_20211121_191415.jpg

Odinstalowałeś starą? Masz zaznaczone opcję, aby móc instalować z 'nieznanych źródeł'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, mam pytanie, w. Moim dx150 przy każdej próbie odtworzenia pliku niezależnie od formatu pojawia się komu ikat "playback error". Czy kojarzycie. Może powód? Nic nie można odtworzyć z tego powodu. 

 

Pytałem na innym forum z dx150 ale nie dostałem odpowiedzi - będę wdzięczny za radę. Wydaje mi się też, że nie mogę pobrać z apk żadnej aplikacji, - klikam na instaluj i nic się nie dzieje.

 

Odtwarzacz kupiony używany.

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam problem, DX150 - instalacja w factory tool powtarza mi się w nieskończoność. Dodatkowo jak po którymś razie zastopowałem z poziomu factory toola i próbowałem uruchomić urządzenie to przycisk włączenia nie działa. Dodam, że wszystko działało przed. Miał ktoś z was może taki problem?????

 

Spotkaliście się może też w razie czego z informacją jak w razie czego wrócić do ustawień fabrycznych albo wgrać soft z poziomu komputera, troche mnie to przeraziło, że nie mogę nawet uruchomić ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności