Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, brunnerius napisał:

Coś mi nie "habla tutej" ;) mam czysty soft oreo, instaluję 1.05 i spoko natomiast po instalce 1.06 łapie zwiechę na ekranie startowym i tak se stoi. Łotafak? Miał tak ktoś?

flasz AndroidToolem wersji 1.01 idzie bez problemu więc nie ucegliłem, do 1.05 idzie bez problemu natomiast 1.06 zainstalować nie mogę damit

@bigmaras ajuto!

 

Robiłeś przed instalacją "wipe cache" i "factory reset" z android recovery?

Może coś z błędem się pobrał firmware?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bigmaras napisał:

 

Robiłeś przed instalacją "wipe cache" i "factory reset" z android recovery?

Może coś z błędem się pobrał firmware?

Tak "wipe cache" i "factory reset" zrobione, plik firmware wygląda ok, zresztą klika, nie wiem, z pięć razy pobierałem ze strony ibasso

 

17 godzin temu, docentore napisał:

Instalujesz z karty na 1.05? Próbowałeś ściagnąć update jeszcze raz?

no, a da się inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brunnerius napisał:

Tak "wipe cache" i "factory reset" zrobione, plik firmware wygląda ok, zresztą klika, nie wiem, z pięć razy pobierałem ze strony ibasso

 

no, a da się inaczej?


No, fajnie się odzywasz jak ktoś Ci chce pomoc.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:


No, fajnie się odzywasz jak ktoś Ci chce pomoc.

no, a da się inaczej? ;) 

****

ciśnie mi się na usta ale się powstrzymam, w takim razie oświeć mnie co mniej Cię urazi:

1) tudzież którędyż wgrać owoż firmware to? (jak nie z karty)

2) czy można inaczej? (jak nie z karty)

3) jakobyż istnieje posibilitacja innej szansy instalacji? (jak nie z karty)

4) a można inaczej? (jak nie z karty) 

****

i sedno mojego pytania było takie, że myślałem, że mi zdradzisz tą inną możliwość, serio, nic złego na myśli nie miałem, dopiero to co napisałem między gwiazdkami jest "mega niefajne" ;) jak Ci dzień popsułem to sorry, ale serio sorry, nie chciałem.

 

edit:

wracając do tematu, chyba wyczerpałem możliwości, jest jakiś sposób no, nie wiem, "low level format" bo już nie wiem co jest "nieteges"

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, brunnerius napisał:

no, a da się inaczej? ;) 

****

ciśnie mi się na usta ale się powstrzymam, w takim razie oświeć mnie co mniej Cię urazi:

1) tudzież którędyż wgrać owoż firmware to? (jak nie z karty)

2) czy można inaczej? (jak nie z karty)

3) jakobyż istnieje posibilitacja innej szansy instalacji? (jak nie z karty)

4) a można inaczej? (jak nie z karty) 

****

i sedno mojego pytania było takie, że myślałem, że mi zdradzisz tą inną możliwość, serio, nic złego na myśli nie miałem, dopiero to co napisałem między gwiazdkami jest "mega niefajne" ;) jak Ci dzień popsułem to sorry, ale serio sorry, nie chciałem.

 

edit:

wracając do tematu, chyba wyczerpałem możliwości, jest jakiś sposób no, nie wiem, "low level format" bo już nie wiem co jest "nieteges"


Nie popsułeś mi dnia, odpowiedź wydała mi się chamska i na odp*ol, ale ludzie mają różne sposoby wyrażania.
Dobra, nie będę się foszyć ;)

Pomijając teoretyczną możliwość OTA. Jest jeszcze pamięć wewnętrzna, na którą można zrzucić zamiast karty SD.
Co bym spróbował::
1. Ponowny download. iBasso nie podaje sum kontrolnych plików, więc sam Ci wyliczyłem. CRC64 dla "DX150-ota-full-1.06.085.zip" - A9B55E8A51AFD432. Ten plik działa
2. Instalka z innej karty sd/ pamięć wewnętrzna
3. Factory reset
4. Próbowałeś instalki z Oreo 1.01? W wymaganiach przedisnalacyjnych nie ma wzmianki, że trzeba z 1.05 instalować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj od zainstalowania pierwszego Androida 6 który wyszedł z tym odtwarzaczem:

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX150-2.9.250-update-img-20180412.zip

Zainstaluj go poprzez Factory Tool od iBasso

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/FactoryTool_v1.39_DX200.zip

A potem dopiero Android Oreo V 1.01.17 przez Adroid Tool a następnie najnowszą wersje z karty.

Edytowane przez jaro30
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomógł full flash od Lurkera przez RockChip FactoryTool (Android Tool nie chciał załapać):

https://github.com/Lurker00/DX150-firmware/releases/download/v2.11.293/DX150FirmwareV2.11.293-L0-fullflash.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam ktoś mi powie czemu ten odtwarzacz tak kiepsko gra z Tidal ? jeszcze w jakości Master to ujdzie ale w Hi-Fi to wolę słuchać na telefonie Tidala 
Wcale sie nie dziwię, różnice między smartfonami i DAP-ami się zacierają, oczywiście na mocy i niuansach DAP ma przewagę, ale współczesne smartfony nie maja się czego wstydzic np telefony z rodziny Xiaomi, zwlaszcza seria note.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fafanculen napisał:

Wcale sie nie dziwię, różnice między smartfonami i DAP-ami się zacierają, oczywiście na mocy i niuansach DAP ma przewagę, ale współczesne smartfony nie maja się czego wstydzic np telefony z rodziny Xiaomi, zwlaszcza seria note.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

 

Nic się nie zaciera i długo nie będzie zacierać. W DAPach właśnie chodzi o moc na wyjściu i te wspomniane "niuanse", które powodują że brzmienie nabiera zupełnie innych wymiarów. Żaden producent nie zdecyduje się na dzień dzisiejszy załadować mocnych układów audio i opampów z uwagi na prądożerność i temperature. Wracając jednak do wspomnianego przez Ciebie xiaomi note, nie wiem o jakim modelu pisałeś ale z 0.5Vrms na wyjściu to dobór słuchawek mocno zawężony, nie wspominając o braku wsparcia dla gęstych formatów.

https://reference-audio-analyzer.pro/en/param5.php?idmain=1115&id=1115&idhp=775&idhp1=859&idhp2=862&idhp3=902&idhp4=933&idhp5=863&id1=908&id2=1534

 

Oczywiście inną sprawą jest kto i ile z tego usłyszy bo przekonałem się wielokrotnie, że zwykły użytkownik standardowych słuchawek dołączonych do telefonu może nie słyszeć różnicy w przesiadce na słuchawki za kilka tysięcy. Wówczas jakakolwiek inwestycja nie ma sensu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
2 minuty temu, Miszkur napisał:

Czy ktoś miał może coś takiego  w dx 150 jak trzaski w słuchawkach przy obracaniu wtyku w wejściu 4,4 mm w AMP 8?

 

Zastanawiam się czy wymiana kabla może pomóc?

 

Próbowałeś porządnie przetrzeć wtyczke i dmuchnąć w gniazdo? Czasami takie objawy daje kurz i inne brudki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności