Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, atr3yu napisał:

Dzięki, to ten sam poradnik. Ale nikt chyba nic nie uskutecznił z niego. 

 

20190810_055201.jpg

Po co oni na tego samego solderpada wkleili dwa kondy? Tak się chyba robiło, ale z dwoma identycznymi i najlepiej bipolarnymi. Tutaj pojemność niby tez ta sama (220uf/16v i 220uf/10v).. Ale jeden tańszy drugi droższy? 

 

Zalecana wymiana na 470 uf i pozostawienie 220uf jest raczej niekoniecznie poprawna z tego co się orientuję. Można dać np 470uf i 100nf. 

 

Spód: 20190810_061709.jpg

 

Zrobiłem tego moda, zdjęcia tutaj

 

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś próbował inny modowany soft do DX150 oprócz Lurkera ?

Chodzi mi konkretnie o Purist ROM. Jest też jakaś wersja zaimplementowana z DX220.


Purist Rom Oreo 8.1

Purist Rom Oreo 8.1 DX220 port

 

Ktoś, coś może więcej powiedzieć na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
43 minuty temu, docentore napisał:

Bez sensu, choć większym bezsensem jest brak ładowania podczas używania jako USB DAC.

Być może brak ładowania podczas używania jest bezsensem ale znacznie wydłuża żywotność akumulatora. Akumulator który jest jednocześnie ładowany i rozładowywany ma krótką żywotność, szybko traci pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Być może brak ładowania podczas używania jest bezsensem ale znacznie wydłuża żywotność akumulatora. Akumulator który jest jednocześnie ładowany i rozładowywany ma krótką żywotność, szybko traci pojemność.


Tak czy inaczej powinna być opcja dostępna użytkownikowi do wyboru, za dobrze nie działa ciągłe ładowanie i rozładowywanie. Nic to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, docentore napisał:


Tak czy inaczej powinna być opcja dostępna użytkownikowi do wyboru, za dobrze nie działa ciągłe ładowanie i rozładowywanie. Nic to.

Myślę ze żadne aspekty techniczne nie stoją tu na przeszkodzie i ze jest to tylko kwestia oprogramowania. Akumulator który jest jednocześnie ładowany i rozładowywany mocno się grzeje, może to obawa przed przegrzaniem sprzętu.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie koledzy.

Czy DX150 będzie tak samo grał jak mały wzmacniacz IBasso DC02/3.5mm mimo tego samego układu AK4490EQ ?

 

Bardzo przypadł mi do słuchu IBasso DC02/3.5mm mimo swojej niepozorności :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mrbudyn napisał:

Pytanie koledzy.

Czy DX150 będzie tak samo grał jak mały wzmacniacz IBasso DC02/3.5mm mimo tego samego układu AK4490EQ ?

 

Bardzo przypadł mi do słuchu IBasso DC02/3.5mm mimo swojej niepozorności :).

 

 

Mam oba urządzenia i muszę napisać że grają w podobnym stylu, ale DX150 to brzmienie co najmniej o klasę lepsze (nie pisząc już o możliwościach jakie dają ampy i ich modyfikacje) ;).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowy FW do DX150

http://ibasso.com/uploadfiles/download/DX150FW-ota-1.05.zip

 

Improvements with this firmware:

1. Now Bluetooth receiver supports AAC protocol.

2. Added Output Level option for AMP9. Now, high or low output for AMP9 can be chosen under system settings/ audio settings.

3. Rectified the bug that unexpected gaps happened between tracks when playing cue format.

4. Added the auto adaption mode for Bluetooth output. Now when playing high resolution music on the Mango player APP with Bluetooth output, the bit depth and sample rate will be lowered to something that the Bluetooth protocol can work with.

5. Now play control buttons support Bluetooth output.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie po wyborze płyty z zakładki wykonawca lub gatunek wraca do pulpitu, mówimy oczywiście o Mango w trybie Android, MangoOS działa dobrze.

Może na czystym jest ok. bo nie zdążyłem sprawdzić,  zainstalowałem od razu nakładkę Lurkera. Ale teraz zauważyłem że na head-fi.org też piszą o tym błędzie.

Edytowane przez jaro30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś mi nie "habla tutej" ;) mam czysty soft oreo, instaluję 1.05 i spoko natomiast po instalce 1.06 łapie zwiechę na ekranie startowym i tak se stoi. Łotafak? Miał tak ktoś?

flasz AndroidToolem wersji 1.01 idzie bez problemu więc nie ucegliłem, do 1.05 idzie bez problemu natomiast 1.06 zainstalować nie mogę damit

@bigmaras ajuto!

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności