Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chodzi o to, że nie mogę tego zrobić, ponieważ po podłączeniu do komputera odtwarzacz przechodzi od razu w tryb ładowania. Nie pokazują mi się opcje żadnej zmiany, nie ma znaku usb na pasku.

Problem rozwiązany. Pomógł powrót do ustawień fabrycznych. Teraz wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, kowal00071 napisał:

Witam mam problem, podczas ładowania odtwarzacz zawiesił się na 18% nie można było nic kliknąć, wyłączyłem go poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku power, teraz odtwarzacz nie włącza się 

 

spróbuj przytrzymać power ponad 30 sek.

 

spróbuj innej ładowarki i kabli usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kowal00071 napisał:

Witam mam problem, podczas ładowania odtwarzacz zawiesił się na 18% nie można było nic kliknąć, wyłączyłem go poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku power, teraz odtwarzacz nie włącza się 

 

Ja trzymałem na ładowaniu kilkanaście godzin i zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że leżał całą noc, rano podłączam pod ładowarkę i ładuje ma 80% włączam i jest logo dx150 i to wszystko czekałem z 5min i zresetowałem i dalej jest martwy nie ładuje ani się nie włącza, guzik trzymałem koło minuty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak waszym zdaniem wypada DX220 z AMP9 vs DX150 AMP6? Czy zachowana zostaje ta płynność, gładkość  ale zyskujemy coś więcej? No właśnie, co?

W ogóle co może być potencjalnym rozwinięciem DX150 o podobnym charakterze ale lepiej? Wg. recenzji DX220 ma jednak inny charakter. Może coś z Astella?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, roger987 napisał:

IMO lepiej porównywać z AMP8 niż AMP6, to jest jednak lepszy wzmacniacz. Pod każdym względem. 

 

To oczywiste. Ale jak już porównywać dx150 i dx220 to tylko w takim zestawieniu jak napisał @Karmazynowy.

dx229 vs dx156. Ja nie odpowiem, bo już nie pamiętam jak grał dx156. Natomiast dx229 mi jakoś nie podszedł.

Teraz u mnie cały czas dx228.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
To oczywiste. Ale jak już porównywać dx150 i dx220 to tylko w takim zestawieniu jak napisał [mention=32878]Karmazynowy[/mention].
dx229 vs dx156. Ja nie odpowiem, bo już nie pamiętam jak grał dx156. Natomiast dx229 mi jakoś nie podszedł.
Teraz u mnie cały czas dx228.
 

Co Ci nie pasowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Flakony, IMR R1, Finischi, ME100, IT01s, IT04, Fidelio X1, X2, NH ...
Być może ocena nie byłaby tak krytyczna gdybym nie miał amp8, który jest dla mnie zdecydowanie lepszy niż amp1 mkII.


Porównywałeś amp8 do amp1 mk2 po balansie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:

Porównywałeś amp8 do amp1 mk2 po balansie?

 

 

Tak. Tylko tak. W amp8 jest jedynie wyjście 4,4 co imo jest bdb rozwiązaniem.

Amp8 gra pełniej, może trochę mniej precyzyjnie ale z większym rozmachem i dynamiką. Lepszy bas.

W każdym razie jak, jak się przepiąłem na amp8, to do amp1 już nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twister6.com/2016/09/09/amp8-diy-mod/

 

Próbował ktoś modzic ampy? 

 

Osobiście korci mnie. Pierwsze co bym zrobił to wsadził tam olejaka 100nf i te 470uf jakieś dobre zamiast 220uf. Powinno grać wyższą sceną. Może jutro coś poćwiczę. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności