Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu post pod postem, ale ja chyba "za gupi" jestem, zainstalowałem sobie google play, i cokolwiek bym nie chciał zainstalować to mam "download pending" i trening cierpliwości. Kuna, miał tak ktoś?

 

edit:

dobra, instaluję oficjalnego apdejta, mam nadzieję, że pomoże 

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, brunnerius napisał:

I znowu post pod postem, ale ja chyba "za gupi" jestem, zainstalowałem sobie google play, i cokolwiek bym nie chciał zainstalować to mam "download pending" i trening cierpliwości. Kuna, miał tak ktoś?

 

Nie możesz ot tak sobie zainstalować google play, to tylko w modyfikowanych firmware masz. Ogólnie google się broni dość mocno z obecnością sklepu w grajkach. Tylko Lurker to ogarną.

 

Używaj apk pure tak jak masz oryginalnie do apek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damit...

W dniu 29.03.2019 o 21:23, bigmaras napisał:

Z wersji 6 do 8 (Oreo) nie aktualizujemy poprzez androida tylko musimy przede wszystkich wyczyścić cache oraz zrobić factory reset a następnie użyć procedury z pierwszej wersji Oreo, czyli wykonać aktualizacje za pomocą dołączonego do tejże wersji Android Toola. Dopiero po takiej aktualizacje możemy wrzucać kolejne wersje Oreo.

a jakoś tak dla idioty? pomożesz?

 

 

edit: dobra, znalazłem, łatwizna ;) 

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joseph_k78 napisał:

Pewnie można zapomnieć, podobnie jak ja o USB Audio Playerze i dekoderze MQA zakupionym wewnątrz apki.

 

 

 

 

 

Niekoniecznie. Nie wiem jak w przypadku wspomnianych apek ale np. pamietam, że poweramp po zakupie miał oddzielną apkę którą eksportowałem i importowałem na opusie wówczas i miałem pełną wersje. Nie wiem jakie zasady panują przy aktywacji tych apek ale zawsze da radę coś wymyśleć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mykupyku napisał:

najnowszy Tidal z 2 kwietnia - działa Master i hula bez przycinania dźwięku

 

jestem bardzo zadowolony, sporo fajnego jazzu jest z M 

 

Na UAPP po bitperfect gra trochę lepiej. Polecam. 

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy brak możliwości odtwarzania plików 24 bitowych przez SPDIF to ograniczenie sprzętowe czy programowe? Podłączyłem dzisiaj mojego DX 150 przez SPDIF do DAT-a Sony 59 ES (jako zewnętrzny DAC) i DX 150 nie podawał sygnału z tychże plików przez wyjście cyfrowe (format not supported). Z 16 bitowymi FLAC nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym może być problem, ponieważ jack 3.5mm zazwyczaj jest wejściem niezbalansowanym, a 2.5mm i 4.4mm są zazwyczaj zbalansowane, tzn. jakaś przejściówka na pewno się znajdzie, ale słuchawki mogą nie działać, albo mogą działać nieprawidłowo :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robertos napisał:

takie lamerskie pytanie: czy istnieje adapter, który pozwoli podłączyć słuchawki ze zwykłym jackiem 3.5 do amp8 (4.4)?

 

Nie kombinuj. Nawet jak znajdziesz 3,5 do 4,4, to nie podłączaj tego. Uszkodzisz dapa lub ampa albo jedno i drugie.

Amp8 ma tylko jedno wyjście zbalansowane 4,4mm, więc słuchawki też muszą dysponować kabelkiem zbalansowanym z takim wtykiem jack.

Możesz zastosować jedynie adapter z 2,5mm na 4,4mm., w wypadku gdy słuchawki posiadają kabelek zbalansowany zakończony wtykiem jack 2,5mm.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eldamari napisał:

Dokładnie. W druga stronę jest to możliwe, czyli np. z kabla balans 4.4 na wejscie 3.5. Nigdy odwrotnie. Zawsze możesz podpytać Jimmiego Dragona, jeżeli masz ochotę posłuchać fachowca 🙂

 

Na pewno? Jak miałem Hifimana HM-901 to podpinałem pod wyjście zbalansowane słuchawki niezbalansowane i nic nie było, no i grało normalnie - tam balans jest też na 3,5mm więc adapterów nie trzeba było mieć.

A i adaptery są normalnie dostępne:

https://www.amazon.de/symmetrischer-Stecker-Audio-Verbindungsadapterkabel-Balanced-Stereo/dp/B07JLZM8XZ/ref=sr_1_13?keywords=3%2C5mm+to+4%2C4mm&qid=1555684670&s=gateway&sr=8-13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kabelek ma co najmniej 4 żyły (i nie posiada żadnych pilotów, mikrofonów), to można spróbować wymienić wtyk 3.5mm stereo na 4-polowy balans (jak w hifimanie). Taki kabelek powinien współpracować ze standardowym gniazdem 3.5mm (ale nie daję gwarancji, że z każdym), a jednocześnie można mu dorobić adapter na inne gniazda zbalansowane (tylko trzeba pamiętać, że gniazdo 3.5mm w adapterze również musi być 4 polowe).

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jest jakiś sposób na ogarnięcie tagów w DX150?

Muzyka na kompie ogarnięta przez JRiver i foobar, wszystko ładnie "poukładane" ale znaczna część albumów po wrzuceniu na DAP zaczyna się gubić.

Wchodzę np. w gatunki - D'n'B - Dieselboy i jeden album jest rozbity na 21 plików + 1 osobno, porónywałem tagi w JRiver i nie widzę powodu, by album się miał podzielić.

Dalej wchodzę w gatunki -> house i zamiast albumów, są wykonawcy i po 1 pliku.

Idealnie byłoby, gdybym wchodząc w gatunki widział albumy a nie wykonawców, nie wiem czy jest to możliwe.

Póki co DAP jest na stockowym FW i nie widzę w opcjach, żebym mógł coś zmienić, może czegoś nie wiem o samym tagowaniu?

6af462b8-e0e7-4222-9a8f-5da234828bbd.jpg

aea68abd-ab9c-4c2c-8cb0-a8bb6cfea84c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę przejrzałem temat i nie znalazłem odpowiedzi. Próbuję wgrać soft lurker'a i nie mogę tego zrobić. Na win10 jak próbuję zainstalować sterowniki rockchipa to po wskazaniu folderu system twierdzi że nie może znaleźć odpowiednich sterowników. Udało mi się je zainstalować w inny sposób ale w programie do flashowania cały czas wisi komunikat loader i nie bangla. Próbowałem na kablu z zestawu i na innym kablu.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, gentillo napisał:

Udało mi się zainstalować rom lurker'a ale teraz mam problem z powrotem do stockowego. Podczas instalacji wyskakuje błąd coś związanego z cachem. Czy jest może jakaś specjalna procedura?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

żeby wrócić do stocka musisz zainstalować soft ze strony ibasso: http://ibasso.com/uploadfiles/download/DX150FW-OTA-v1.03.036.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności