Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.02.2019 o 23:06, maik76 napisał:

Sprawdzę, ale takie cuda od karty by się działy? Chociaż są cuda o których filozofom się nie śniło 🤔Nie wiem czy następnym razem dam zarobić ibasso, co z tego że gra świetnie jak obsługa irytuje. Przesłuchanie paru utworów i człowiek jest bardziej zestresowany - zamiast cieszyć się słuchaniem muzyki.Jak tak dalej będzie odsyłam na gwarancję. 

 

Na tym forum jest co najmniej kilkudziesięciu użytkowników dx150 i raczej mało narzekań na responsywność widzę zatem problem jest może gdzieś indziej. Oczywiście zestawienie z jakimś flagowym telefonem dzisiejszych czasów nie miało by sensu bo oczywiście takiej responsywności nie będzie ale jak na grajka to jest w mojej ocenie bardzo dobrze. Jeżeli grajka kupowałeś ode mnie zawsze możesz podesłać na sprawdzenie.

 

13 godzin temu, e1mo napisał:

Mam takie małe pytanko do @bigmaras. Kiedy będzie można kupić zapowiadane pokrowce do DX150?

Z góry dziękuję za odpowiedź :).

 

Z uwagi, że musiałem zaczekać na dwa inne modele wstrzymali mi wysyłkę. Myślę, że na dniach potwierdzę konkretny termin.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bigmaras napisał:

Oczywiście zestawienie z jakimś flagowym telefonem dzisiejszych czasów nie miało by sensu bo oczywiście takiej responsywności nie będzie ale jak na grajka to jest w mojej ocenie bardzo dobrze.

Jest tak dokładnie. Responsywność umożliwia normalne, bezstresowe użytkowanie dapa.

 

@maik76  nie możesz dyskredytować firmy Ibasso na podstawie jednej, niesprawdzonej i być może nieistniejącej usterki.

Wiele osób czyta wątki wyrywkowo i wyciąga potem błędne wnioski.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO resposnywność DX150 jest daleko za takim Note 8, ale już w porównaniu z Huawei Y5 2018 wypada... Nie najgorzej :D

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibasso pochodzi z wymiany z innym użytkownikiem forum, kupiony w mp3store i nie dyskredytuje ibasso bo uważam że ich sprzęty są bardzo dobre -stosunek cena /jakość tylko szukam po prostu przyczyny problemu.Wczoraj wieczorem wróciłem z wyjazdu ,dziś później jeszcze sprawdzę inną kartę i zobaczę jak to będzie wyglądało.

W ogóle to dzięki za pomoc,sugestie i rady.

Mam nadzieję że będzie OK bo to kawał dobrego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO resposnywność DX150 jest daleko za takim Note 8, ale już w porównaniu z Huawei Y5 2018 wypada... Nie najgorzej
To ciekawe jak się ma responsywność DX150 do Onkyo DP-X1, gdzie jest naprawdę dobra. Jak czytam tutaj niektóre komentarze, to sobie myślę "ładne kwiatki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pionka i przyznaję, że Pionek jest szybszy i bardziej responsywny. Tyle, że dźwiękowo wolę DXa od XDP-100R ;D

 

Przeważnie, bo z niektórymi słuchawkami Pionek łapie znacznie fajniejszą synergię, niż DX150 na AMP6.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, chico99 napisał:

 

U mnie podobnie.

A jak jest z AMP8, bo tego chyba masz?

Nie mam. Ciągle coś się pojawia, co opóźnia proces jego zakupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft do playerka 1.03

 

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX150FW-OTA-v1.03.036.zip

 

Cytat

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that the device name is displayed as DX200 in some areas.
2. Rectified the bug that the first time a 24/96 or 24/192 music file is played after boot up, the play speed is incorrect.
3. Rectified the bug that when 24/48 was output via SPDIF, the play speed was doubled.
4. Rectified the bug that there is a small possibility that the battery can't be fully charged.
5. Option to format the SD card as internal memory has been deleted. (Android OS)
6. Now allows volume adjustment when the screen is off while in USB-DAC mode. (Android OS)
7. Rectified the bug that there is a chance that the play speed is doubled when used with a Bluetooth device. (Android OS)
8. Rectified the bug that there is a small possibility that the thumbnail album artwork under Album view was not displayed. (Android OS)

 

Edytowane przez ireniqs
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też nowa nakładka od Lurkera (v1.17), dostroił w niej jakieś parametry no i teraz to zapitala.

Cytat

Kernel parameters tuned to prevent CPU overheating and increase performance (with great help of @NiVrA!)

 

 

Edytowane przez atr3yu
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sp5it napisał:

Te gwarancje i tak można w buty wsadzić :)

Nie wiem co autor miał na myśli, ale jak kilka miesięcy temu, miałem problem sprzętowy z moim DX150 (padł digitalizer), to @bigmaras, bez żadnych problemów, wymienił mi niesprawny egzemplarz na nowy.

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, e1mo napisał:

Nie wiem co autor miał na myśli, ale jak kilka miesięcy temu, miałem problem sprzętowy z moim DX150 (padł digitalizer), to @bigmaras, bez żadnych problemów, wymienił mi nie sprawny egzemplarz na nowy.

 

Dlatego też czekamy no rozwinięcie co @sp5it miał na myśli :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sp5it napisał:

Mea culpa. Miałem na myśli urządzenia kupowane bezpośrednio w Chinach. Lokalnie sprawy gwarancyjne mają się inaczej.

M

 

akurat wyjątkowo nie - wystarczy napisać do Paula z iBasso, wysłać i naprawiony odeślą - 2 tygodnie i po robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

akurat wyjątkowo nie - wystarczy napisać do Paula z iBasso, wysłać i naprawiony odeślą - 2 tygodnie i po robocie

Paul wymienił mi DX200 z polskiej dystrybucji, bo niedługo po premierze nie było u nas żadnego egzemplarza na wymianę. Wysłał mi nowego dapa w momencie kiedy wysłałem mu dowód zakupu i numer paczki. Byłem bez Dx'a dwa dni default_smile.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2019 o 20:20, bigmaras napisał:

 

Karta ok? podobne historie występowały przy lipnych bądź uszkodzonych kartach.

 

W dniu 2.02.2019 o 21:50, e1mo napisał:

Sprawdź szybkość odczytu na karcie pamięci, też miałem problem z responsywnością i okazało się, że karta niby sprawna, ale miała odczyt na poziomie 0,3MB/s :unsure:. Po wymianie karty, wszystko wróciło do normy ;).

Bingo, dzięki za naprowadzenie i pomoc wymiana dwóch zapelnionych kart 64gb na jedną 200gb zapelniona w połowie i jest już dużo lepiej. Da się normalnie używać dapa, choć nie jest to jakaś prędkość pozwalająca jest spora różnica między tym co było a jest. Te karty SanDisk po zapełnieniu właśnie maja bardzo słaby odczyt, nie wiem dlaczego sam na to nie wpadłem. Androida używam prawie od początku istnienia, jeszcze pamiętam czasy HTC hd2 i wgrywanie na niego Antka a tu taka wtopa. Jeszcze raz dzięki za odzew i pomoc. Na przyszłość może inni będą już wiedzieli w czym problem i zaoszczędzą sobie niepotrzebnego stresu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maik76 napisał:

 

Bingo, dzięki za naprowadzenie i pomoc wymiana dwóch zapelnionych kart 64gb na jedną 200gb zapelniona w połowie i jest już dużo lepiej. Da się normalnie używać dapa, choć nie jest to jakaś prędkość pozwalająca jest spora różnica między tym co było a jest. Te karty SanDisk po zapełnieniu właśnie maja bardzo słaby odczyt, nie wiem dlaczego sam na to nie wpadłem. Androida używam prawie od początku istnienia, jeszcze pamiętam czasy HTC hd2 i wgrywanie na niego Antka a tu taka wtopa. Jeszcze raz dzięki za odzew i pomoc. Na przyszłość może inni będą już wiedzieli w czym problem i zaoszczędzą sobie niepotrzebnego stresu. 

 

Różne historie już widziałem z kartami sandiska. Trafiają się nie tylko podróbki ale także odrzuty produkcyjne, które mogą wykazywać różne odstępstwa od popranego działania dlatego też ja osobiście używam tylko samsungów evo/evo+ i kupuje w dużych sklepach avans, morele, xkom etc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności