Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Najner napisał:

Możesz spróbować zrobić hotspot z telefonu tylko w celu wykonania speedtestu.

Mogę, ale czy coś to da skoro ta sama sieć? Nie orientuję się zbyt dobrze w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Najner napisał:

 

Nie podłączaj się telefonem do wifi - poleć z sieci mobilnej, którą udostępnisz ibasso

Aa, ok, czaję. Sprawdzę jak wrócę z pracy. Dzięki za tip. Jak będzie dalej kicha to co? Gwarancja i zwrot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ireniqs napisał:

Gwarancja i zwrot?

Pewnie tak, musisz zagadać ze sprzedawcą jak potwierdzisz problemy z wifi na innych sieciach. Możesz też ewentualnie spróbować wipe cache partition i factory reset, ale nie wiem czy to mogłoby pomóc. Kilka stron wcześniej masz instrukcję Marka jak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Najner napisał:

Pewnie tak, musisz zagadać ze sprzedawcą jak potwierdzisz problemy z wifi na innych sieciach. Możesz też ewentualnie spróbować wipe cache partition i factory reset, ale nie wiem czy to mogłoby pomóc. Kilka stron wcześniej masz instrukcję Marka jak to się robi.

To robiłem. Jeszcze wpadłem na pomysł że może z androidem 8.1 jest coś nie tak i żeby wrócić do 6. Jak kupowałem odtwarzacz to miał już 8 zainstalowaną, nie wracałem jeszcze do starszego softu. Tak czy siak, ewidentnie jest jakiś problem z dx150, bo jakby router się zepsuł to odczulbym to w całym domu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ireniqs napisał:

Jeszcze wpadłem na pomysł że może z androidem 8.1 jest coś nie tak

To nie powinno mieć znaczenia - DAP musi działać prawidłowo na najnowszym sofcie. Jakbyś potwierdził usterkę na innych sieciach, to na Twoim miejscu bym reklamował. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał:

To nie powinno mieć znaczenia - DAP musi działać prawidłowo na najnowszym sofcie. Jakbyś potwierdził usterkę na innych sieciach, to na Twoim miejscu bym reklamował. 

Dobra, dzięki bardzo za rady. Jak coś to będę uderzał do BigMarasa.

Mam nadzieję że polubownie załatwimy sprawę. Odtwarzacz z września, fakturę mam po pierwszym właścicielu.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.4GHz jest sporo słabszy od 5GHz w dx150, zresztą w dx200 siedzi ten sam moduł wifi

 

czasami dx150 tak ma, że nie dogaduje się prawidłowo z niektórymi routerami, podczas gdy z innymi śmiga

 

pewnym rozwiązaniem jest kupno wzmacniacza/propagatora sygnału wifi i łączenie się z nim, i nie chodzi tylko o wzmocnienie sygnału, tylko z nim być może dx150 będzie pracował stabilnie

 

kup jakiś online i najwyżej zwrócisz

 

no i oczywiście jak zacnie Najner radzi sprawdź łączenie w innych sieciach, bo może masz uszkodzone wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że jest słabszy ale do odsłuchu tidala powinien wystarczyć. Tym bardziej że z zasięgiem nie ma problemu, wskaźnik na full, router jest w tym samym pomieszczeniu. Sprawdzę inną sieć i wszystko się wyjaśni. Dam znać.

 

@Najner sprawdziłem przed chwilą jak z hotspotem z komórki. Jest tak samo. Chodzi jak sraka, nawet gorzej. Nie pozostaje nic innego jak oddać na gwarancji. Coś jest nie tak z anteną.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Najner napisał:

No niestety, i u nas i na hedfaju widać gołym okiem, że Ibasso nie poświęciło zbyt dużo zasobów na kontrolę jakości. Z moim na szczęście nie było problemów.

Dzisiaj wylatuje paczka do Marka. Niech sprawdzi dla świętego spokoju. Po weekendzie będę wiedział coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja stałem się posiadaczem dx150,  powiem tak co do dźwięku jestem jak najbardziej na tak, ale jestem rozczarowany obsługa odtwarzacza i to bardzo. Czy u was też ibasso jest tak mało responsywny? Muszę czasami klikać po kilka razy zanim coś się zadzieje, wkurza mnie to niemiłosiernie. Pamiętam że z dx 80 było sporo lepiej. Chyba że problem z dotykiem?Druga sprawa to instalacja sklepu Google Play, instaluje, uruchamiam i ciągle aplikacja jest zatrzymywania i Android strasznie muli. Robiłem twardy reset, całkowite wipe. Nic nie pomaga. Czy u was też odtwarzacz grzeje się bardzo w czasie słuchania.?A i czysto techniczne pytanie czy w ibasso przy zgaszonym ekranie można przyciskiem przewijać utwór? U mnie przełącza utwór. To tak na szybko po krótkim odsłuchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany android 8.1 i to wszystko na nim się dzieje. To Google Play działa tylko na sofcie od Lurkera? Mam na androidzie 8.1 jakąś tam aplikacje przez którą wyszukuje i instaluje się pliki apk. Rozumiem że przez to nie będzie działać prawidłowo? Warto wrzucić ten rom od Lurkera? Zawsze jechałem na stockowych romach w dx80 a teraz w dx150. Najbardziej ten dotyk mnie wkurza. 

Edytowane przez maik76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maik76 napisał:

Warto wrzucić ten rom od Lurkera?

Da to tylko sklep Play, lagów nie zlikwiduje, ale możesz napisać do Lurkera na Head-fi, czytałem że ma on jakiś fix dla tych u których lagi są większe niż normalnie.

9 godzin temu, mykupyku napisał:

nie grzeje się

serio nic a nic? u mnie się grzeje, lagów nie mam, tylko na mango lekkie. Z tym grzaniem to może być coś niepokojącego?

 

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak działa dobrze, to może się grzać i nic się nie ma prawa stać, 30 czy 40 stopni to żadna temperatura dla sprzętu

 

ja używam zwykle na LG i 40-50 głośności, bo Andromedy nie potrzebują więcej - ale jak podpinałem coś bardziej wymagającego to też się nie grzał

 

czasami ciut się grzeje jak gra i ładuje się jednocześnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany android 8.1 i to wszystko na nim się dzieje. To Google Play działa tylko na sofcie od Lurkera? Mam na androidzie 8.1 jakąś tam aplikacje przez którą wyszukuje i instaluje się pliki apk. Rozumiem że przez to nie będzie działać prawidłowo? Warto wrzucić ten rom od Lurkera? Zawsze jechałem na stockowych romach w dx80 a teraz w dx150. Najbardziej ten dotyk mnie wkurza. 


Zrób wipe cache oraz factory reset z pod android debug menu. Nagrałem film ostatnio i wrzucałem jak to robić. Potem wrzuć dla pewności jeszcze raz soft.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maik76 napisał:

Robiłem już wipe cache i factory reset i na nowo wgrałem oficjalny rom no i dalej to samo. Kurcze poprostu czuje się troszkę zawiedziony tym jak działa ibasso. Może ma ktoś tego fixa na lagi od Lurkera?

 

Karta ok? podobne historie występowały przy lipnych bądź uszkodzonych kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź szybkość odczytu na karcie pamięci, też miałem problem z responsywnością i okazało się, że karta niby sprawna, ale miała odczyt na poziomie 0,3MB/s :unsure:. Po wymianie karty, wszystko wróciło do normy ;).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę, ale takie cuda od karty by się działy? Chociaż są cuda o których filozofom się nie śniło 🤔Nie wiem czy następnym razem dam zarobić ibasso, co z tego że gra świetnie jak obsługa irytuje. Przesłuchanie paru utworów i człowiek jest bardziej zestresowany - zamiast cieszyć się słuchaniem muzyki.Jak tak dalej będzie odsyłam na gwarancję. 

Edytowane przez maik76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności