Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, woza napisał:

Przestrzegam przed używaniem programów tego typu, czyszczą ale jednocześnie same zamulają sprawdzone i wiem co mówię, Dx ma tylko 2 GB Ramu. Cache androida czyści się podczas wyłączania urządzenia, podstawowa rada to zamykanie programów działających w tle, wyłączanie wifi i BT jeśli nie są potrzebne, czyszczenie cache Tidala,   ręcznie w ustawieniach, nie instalowanie lub usunięcie nie używanych programów itd itp czyli standard dla androida.

Potwierdzam to co piszesz, tego typu programy potrafią absorbować więcej pamięci niż odzyskają po czyszczeniu. Też uważam ze skuteczniejsze jest zamykanie niepotrzebnych aplikacji i wyłączanie urządzenia w celu wyczyszczenia pamięci podręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, bigmaras napisał:

 

Tak, już niedługo i u nas. Trzeba pamiętać, że póki co wyjdzie tylko 3.5 standard.

Czyli będzie możliwość kupienia go u ciebie? Czy masz jakieś info na temat ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można, wgrywa się jak Lurkera, a Lurker już robi swoje

 

nawet video w Tidalu śmiga...

12 godzin temu, bigmaras napisał:

 

Tak, już niedługo i u nas. Trzeba pamiętać, że póki co wyjdzie tylko 3.5 standard.

 

to lampkowe ustrojstwo jest tak duże, że wsadzili tylko 3.5mm wyjście

 

ponoć żeby było bal. trzeba ciut wydłużyć ampa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, mykupyku napisał:

można, wgrywa się jak Lurkera, a Lurker już robi swoje

 

nawet video w Tidalu śmiga...

 

to lampkowe ustrojstwo jest tak duże, że wsadzili tylko 3.5mm wyjście

 

ponoć żeby było bal. trzeba ciut wydłużyć ampa :)

Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam może ktoś mi pomóc w przeprowadzeniu aktualizacji ibasso dx150?Jest nowy android a nie mam pojecia jak mam to zrobic.

 

W dniu 27.12.2018 o 08:18, maig napisał:

Nowy soft do DX150 na stronie iBasso jakby co.

Cześć możesz mi pomóc w aktualizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mlodykowal30 napisał:

Witam może ktoś mi pomóc w przeprowadzeniu aktualizacji ibasso dx150?Jest nowy android a nie mam pojecia jak mam to zrobic.

 

Cześć możesz mi pomóc w aktualizacji ?

 

Po pobraniu pliku ze strony producenta będziesz miał instrukcje (obrazkowa też jest) oraz dwie aplikacje:

1) Instalacja sterowników

2) Android tool do wgrania niskopoziomowo nowej wersji oprogramowania z poziomu systemu operacyjnego

 

Zalecam jednak przed wykonaniem aktualizacji zrobić "wipe cache" oraz "wipe data factory reset" z poziomu menu debug androida. Jak to zrobić to nagrałem wczoraj film bo kilka osób pytało:

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może ktoś mi pomóc w przeprowadzeniu aktualizacji ibasso dx150?Jest nowy android a nie mam pojecia jak mam to zrobic.

1 minutę temu, bigmaras napisał:

 

Po pobraniu pliku ze strony producenta będziesz miał instrukcje (obrazkowa też jest) oraz dwie aplikacje:

1) Instalacja sterowników

2) Android tool do wgrania niskopoziomowo nowej wersji oprogramowania z poziomu systemu operacyjnego

 

Zalecam jednak przed wykonaniem aktualizacji zrobić "wipe cache" oraz "wipe data factory reset" z poziomu menu debug androida. Jak to zrobić to nagrałem wczoraj film bo kilka osób pytało:

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy soft:

 

wreszcie fruwa wifi 5ghz po całej chałupie jak głupie

ciutka andromenda bardziej szumi

szybciej wszystko chodzi

APKpure robi za protezę sklepu Play - można przez niego pobierać i aktualizować, np. tidala czy spotify, działa to ok, choć nie w automacie

na amp8 przybyło jeszcze przestrzeni i swobody grania - chyba że mi w głowie, to też fajnie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gardinia napisał:

a jak z amp 6, który jest w zestawie...?

 

miałem flc8s dawno temu, gdy miałem też dx200

 

teraz mam np. andromedy, które z łatwością wyłapują nawet najmniejszy szum i dx150/amp6 należy do urządzeń bardzo cichych, bo szum andromedy jest niewielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności