Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, rayfe napisał:

Odtwarza youtube normalnie żeby oglądać wideo? Jak tam system wygląda, android jak w telefonie?

Na lukrerze bez problemu, rozdzielczość wystarczająca jak na wielkosc ekranu. Ogólnie ekran ma bardzo dobry

Android 6. Niby normalny, ale jednak pewne wrażenie archaiczności jest. W porównaniu z telefonami  z dotykiem szału nie ma, a tym bardziej z szybkościa działania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2018 o 12:21, rayfe napisał:

Cześć czy ktoś słuchał DX150 jako usb dac? Jak się to sprawuje? Zastanawiam się czy są opcje typu zasilanie z usb bez ładowania podczas trybu pracy usb dac albo chociaż jak w nim wygląda budowa czy baterię da się w miarę łatwo wymienić nie tak jak w tych "nowych" telefonach klejonych...

 W Mango player odpalasz opcje usb dac i działa od razu. Nie ładuje się gdy jest dacem... Dowiedziałem się przed chwilą, bo mi padł :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, roger987 napisał:

Na lukrerze bez problemu, rozdzielczość wystarczająca jak na wielkosc ekranu. Ogólnie ekran ma bardzo dobry

Android 6. Niby normalny, ale jednak pewne wrażenie archaiczności jest. W porównaniu z telefonami  z dotykiem szału nie ma, a tym bardziej z szybkościa działania 

 

Sama jakość wideo mnie mocno nie interesuje byle odtwarzał sprawnie. Fakt że brakuje prędkości też nie zniechęca bo nie korzystałbym z niego w takim tempie jak z telefonu :)

 

6 godzin temu, music hunter napisał:

 W Mango player odpalasz opcje usb dac i działa od razu. Nie ładuje się gdy jest dacem... Dowiedziałem się przed chwilą, bo mi padł :P .

 

Super, chodzi o to że zazwyczaj baterie w dapach są "mielone" w trybie usb dac, niby zasilanie ma itp ale po co wtedy ładować i ją "fatygować"... Może w tych nowszych producenci podeszli do sprawy inaczej... No i kwestia ewentualnej wymiany, muszę poszukać jak to wygląda bo od tego zależy też żywotność urządzenia :) HTC10 na przykład szybko mi już pada a wymiana kłopotliwa 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rayfe napisał:

 

Sama jakość wideo mnie mocno nie interesuje byle odtwarzał sprawnie. Fakt że brakuje prędkości też nie zniechęca bo nie korzystałbym z niego w takim tempie jak z telefonu

 

Odtwarza sprawnie i bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mesiah1989 napisał:

Dwa pytania. Czy Wasz dx 150 też ma problemy z reakcją na dotyk? Normalnie działa dostatecznie ale jak mam coś wpisywać to mnie krew zalewa. Druga sprawa to ładowarka. 5v 1A będzie ok? Pytam pod kątem żywotności baterii.

1A nie sponiewiera go na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mesiah1989 napisał:

Dwa pytania. Czy Wasz dx 150 też ma problemy z reakcją na dotyk? Normalnie działa dostatecznie ale jak mam coś wpisywać to mnie krew zalewa. Druga sprawa to ładowarka. 5v 1A będzie ok? Pytam pod kątem żywotności baterii.

 

Responsywność nie powala, ale u mnie nie ma dramatu.

Ja tam stosuję szybkie ładowanie, po to jest. Ładuje mi max. 1,8A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zostanę przy 1A mimo tego, że mam też 2A. Na szybkości ładowania mi zbytnio nie zależy ale na żywotności baterii już tak.

 

U mnie dotyk działa w miarę dopóki nie trzeba trafiać w małe elementy interfejsu. Wtedy dzieją sie jaja. Dobrze, że to służy do słuchania muzyki a nie do pracy/zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bigmaras napisał:

Z newsów parafialnych mogę przekazać, że nowy firmware do dx150 bazujący na oreo jest na dopieszczaniu przez załogę developerów iBasso i w ciągu dwóch tygodni najprawdopodobniej będzie już oficjalnie dostępny. 

 

Jakby jeszcze Lurker (albo samo iBasso) dorzucił natywne Mango do nadchodzącego Oreo, byłoby cacy ^_^

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałbym pozbyć się Lurkera przed sprzedażą, to wystarczy zainstalować najnowszy soft od ibasso według instrukcji i zrobić ewentualnie reset, by pozbyć się aplikacji?
Odtwarzacz fajny, ale nie potrzebuję sieciowych opcji, cegły i krótkiego czasu na baterii... Wystarczy mi w końcu coś tańszego :P .

Można do niego podłączyć DAC po usb? Mam klienta na niego, ale o takie fanaberie się pyta :P .

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, Hiby R3 ma ciutkę za ostrą górę i sybiluje z moimi ulubionymi słuchawkami, szukam czegoś, co zagra trochę równiej ale będzie tak samo fukncjonalny (streaming, bluetooth itp.). Pytanie -czy na nowszych softach responsywność DX150 się poprawiła? Nie wymagam płynności ajfona, ale jak oglądam recenzje na youtube, to mi się odechciewa żyć... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja mam powód do irytacji. W sumie nieduży ale siedzi we mnie jak drzazga w palcu. Wyświetlanie okładek, na karcie jest ok, na pamięci wewnętrznej na liście albumów okładek nie ma, jak włączę odtwarzanie okładka jest. Druga sprawa strasznie zwolnił mi soft. Zabrakło mi miejsca na karcie i 8GB wrzuciłem na pamięć wewnętrzną - na początku nie było problemu ale z czasem soft działa co raz wolniej.  W tej chwili mija dobra sekunda od play do faktycznego uruchomienia się play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed używaniem programów tego typu, czyszczą ale jednocześnie same zamulają sprawdzone i wiem co mówię, Dx ma tylko 2 GB Ramu. Cache androida czyści się podczas wyłączania urządzenia, podstawowa rada to zamykanie programów działających w tle, wyłączanie wifi i BT jeśli nie są potrzebne, czyszczenie cache Tidala,   ręcznie w ustawieniach, nie instalowanie lub usunięcie nie używanych programów itd itp czyli standard dla androida.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności