Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy firmware do iBasso DX150 v2.11.293 01.09.2018 !!!

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX150FW2.11.293OTA.zip

 

1. Rectified the bug that after extended use as a DAC, the power indicator was incorrect.
2. Rectified the bug that when manually selecting or changing a track of some CUEs, the first half second of the track may have not played.
3. Rectified the bug that channel imbalance occurs after changing sound style or digital filter.
4. Rectified the bug that sometimes folder play function does not work after a reboot.
5. Rectified the bug that the power consumption during standby mode after playing a DSD was greater than normal.
6. Improved the compatibility of the playlist import function.
7. Improved the media scan ability, especially, when selecting a song from a folder which contains more than a thousand songs.The previous firmware would take a minute to fully scan the folder before playing a song. With the new firmware, the DX150 will play the song immediately after being selected.
8. Media scan now supports ISO files.
9. Rectified the bug that some songs would lead to the media scan fails.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2018 o 12:37, mykupyku napisał:

 

no to już wiem gdzie kupię dx300 i amp15 :)

DX300 to już będzie występował pod szyldem ibigmarasso?

 

 

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny na odsłuch to dostałem na testy dwa produkty firmy Ibasso. DAP Ibasso DX150 i słuchawki typu IEM model IT01. Sprzęt będę miał przez kilka dni więc zapraszam zainteresowanych. 
Oba produkty już od pierwszych dźwięków potrafią oczarować. 
Zapraszam do sklepu Mp3store w Łodzi.
IMG_20180829_115839.thumb.jpg.6ed53501919d568f5e9251c7a65e702b.jpg
IMG_20180829_115940.thumb.jpg.61b5532c67e67584babe38ac23b5a814.jpg
IMG_20180829_115948.thumb.jpg.c7a4ed11408960b25aa5aeb447b720b3.jpg
IMG_20180829_115953.thumb.jpg.ffd83c1d1c38574fc1a4fe77154b4cce.jpg
Jest szansa iż pojawi się sprzęt u was w regularnej sprzedaży? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakiś przybliżony termin

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafik87 napisał:

Jest szansa iż pojawi się sprzęt u was w regularnej sprzedaży? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za jakiś przybliżony termin

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Przecież możesz go kupić w PL: https://allegro.pl/ibasso-dx150-amp6-odtwarzacz-hifi-etui-szklo-i7503902610.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem że dostępny jest u BigMarasa. Tylko ja przed zakupem wolę zrobić odsłuch a bliżej mam do sklepu mp3store niż do Olsztyna.
Wiem że istnieje też 14 dniowa opcja zwrotu zakupionego towaru, korzystam z tego tylko w ostateczności. Nie mam ochoty bawić się w procedury zwrotowe a głównie to źle bym się czuł zamawiając coś tylko po to żeby sprawdzić jak gra i odesłać ( nie jest to jakieś moje widzimisię sam prowadziłem sklep i przez szacunek do 2 osoby i jego czasu staram się tak nie robić )

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, rafik87 napisał:

Doskonale wiem że dostępny jest u BigMarasa. Tylko ja przed zakupem wolę zrobić odsłuch a bliżej mam do sklepu mp3store niż do Olsztyna.
Wiem że istnieje też 14 dniowa opcja zwrotu zakupionego towaru, korzystam z tego tylko w ostateczności. Nie mam ochoty bawić się w procedury zwrotowe a głównie to źle bym się czuł zamawiając coś tylko po to żeby sprawdzić jak gra i odesłać ( nie jest to jakieś moje widzimisię sam prowadziłem sklep i przez szacunek do 2 osoby i jego czasu staram się tak nie robić )

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Zapraszam do siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LuQi napisał:

Pytanie czy równie fajnie gra? ;)

 

@Spawn kiedy można spodziewać się recenzji DX'a?

 

Jak nic się nie wydarzy to recenzja pod koniec przyszłego tygodnia.

 

Dopiero zacząłem odsłuchy ale pierwsza wrażenia są bardziej entuzjastyczne niż się tego spodziewałem tym bardziej że myślałem że on na ess sabre jest tak jak dx200. Odpalam i sobie myślę o kurka ale masywne, mięsiste brzmienie z gładka górą bez grama sterylności - normalnie jak nie sabre.... No i patrze teraz a tutaj dwa AK4490 :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, vonBaron napisał:

Też macie problem z wykrywaniem sieci 5GHz? Mojej w ogóle nie łapie.

 

miałem dwa egzemplarze - oba to samo, raz złapały i... już nigdy

 

gadałem z Paulem z iBasso - twierdzi, że DX200 i DX150 mają takie same wifi, choć w dx150 od razu jest lepiej ekranowany

 

no ale w DX200 5GHz mi działało... z drugiej strony 2.4GHz lekko szumiało, a w DX150 już nie

 

 

no i takie to są tajemnice iBasso...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie 2.4 i tak wystarcza w zupełności.

Pożyczyłem go na parę dni (dzięki @szczurz) i już od pierwszych chwil mi się podoba, takie granie za mniej niż 2000zł? WOW!

Razem z DX150 dostałem dwa AMPy 6 i 7. Na razie testuje 6.

Gra dosyć ciepło i słodko ale nigdy nie jest zamulony, wolny, bardzo muzykalne granie.

Od razu spodobał mi się bardziej od Opusa #1(s).

Android działa bardzo sprawnie, Tidal śmiga lepiej niż u mnie na telefonie :D

Z minusów, wymiana wzmacniacza jest dosyć ciężka, za cholerę nie chcę wykryć mi sieci 5GHz.

Ogólnie świetny grajek, gdybym miał wolne 2000zł to już bym go zamawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, vonBaron napisał:

W sumie 2.4 i tak wystarcza w zupełności.

Pożyczyłem go na parę dni (dzięki @szczurz) i już od pierwszych chwil mi się podoba, takie granie za mniej niż 2000zł? WOW!

Razem z DX150 dostałem dwa AMPy 6 i 7. Na razie testuje 6.

Gra dosyć ciepło i słodko ale nigdy nie jest zamulony, wolny, bardzo muzykalne granie.

Od razu spodobał mi się bardziej od Opusa #1(s).

Android działa bardzo sprawnie, Tidal śmiga lepiej niż u mnie na telefonie :D

Z minusów, wymiana wzmacniacza jest dosyć ciężka, za cholerę nie chcę wykryć mi sieci 5GHz.

Ogólnie świetny grajek, gdybym miał wolne 2000zł to już bym go zamawiał.

 

Jak przetestujesz oba ampy mógłbyś je w paru słowach porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czervip napisał:

 

Jak przetestujesz oba ampy mógłbyś je w paru słowach porównać?

AMP7 gra z większą przestrzenią, powietrzem,  jest trochę też jaśniejszy. Bas ma lepszą kontrolę ale jest go objętościowo mniej. Z AMP7 słyszę też więcej szczegółów. Jedyne co mi się niezbyt podoba to lekko wycofana średnica.

Ciekawe czy AMP8 to coś pomiędzy 6 i 7?

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
AMP7 gra z większą przestrzenią, powietrzem,  jest trochę też jaśniejszy. Bas ma lepszą kontrolę ale jest go objętościowo mniej. Z AMP7 słyszę też więcej szczegółów. Jedyne co mi się niezbyt podoba to lekko wycofana średnica.
Ciekawe czy AMP8 to coś pomiędzy 6 i 7?

To 7 nie dla mnie. Nie lubię wycofanej średnicy.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmiana trybu życia na bardziej mobilny i nie ma wyjścia - trzeba było wziąść tego dx150.

 

Z AMPem 8. Z tym że narazie AMP8 leży sobie grzecznie i czeka na kabelek z penona. 

 

Jestem niecierpliwy człowiek, nie wygrzewam. Odpaliłem i oczywiście się przeraziłem na początek - o kuźwa, niezły kluch.

Ale pograł trochę i zaczął się układać i jest nieźle. Zaczyna wychodzić z niego Ibasso, tak jak je pamiętam z 80tki czyli powiedziałbym że to taki uczciwy "tranzystor" który nie chce udawać tego czym nie jest czyli lampy.  Co prawda scena na AMP6 i Massdropach+  szału nie robi, ale ma powietrze , ma dobrą separację, ma uderzenie , masę i energię , brak suchości. Obrazowanie momentami bardzo dobre, ale nie zawsze. Brzmieniowo jest wyrównany (massdropy dopiero na nim pokazują że były strojone jak ety, zrobilo się z tego połączenia całkiem rowno-srednicowe granie) , poza tym  czuć charakter AK i to dobrze. Przypomina mi mojego starego s16.  

Jeśli chodzi o system to mój pierwszy player z andkiem no i szybkość w porównaniu ze smartfonem niestety nie powala. Tidal się tnie jak jasna cholera. 

@vonBaron z tym przycinaniem nic nie zmyślam , z massdropami też nie , serio tak się  nimi zgrywają.  Żadnej słodkości , jest średnica że nie ma zmiłuj. 

Edytowane przez roger987
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, roger987 napisał:

Przy okazji @bigmaras, dzięki wielkie za szybką realizację. 

 Przy okazji widzę że it04 się pojawiły :) 

Po IT03 bardzo jestem ciekaw co zaprezentują ale to nie temat do tego, swoją drogą znalazłem porównanie z FH5 na które czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności