Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.06.2018 o 13:58, krisi79 napisał:

100 pytań do  .... kontynuacja ;)

 

Czy słuchając muzyki z Tidala, działa equalizer z DX150 ? Można zmieniać brzmienie muzyki strumieniowanej czy tylko lokalnej?

Z góry dzięki za informację.

 

No właśnie,  również dołączam się do pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2018 o 13:25, krisi79 napisał:

może ktoś jak ja używa DAPa (aktualnie dx80 + tablet) również jako stacjonarny odtwarzacz np. Tidala i rozwiązał problem sterowania zdalnie smartfonem?

Czy np. można DX150 zainstalować jakąś aplikację, żeby przez wi-fi sterować sobie Tidalem nie wstając z fotela :)

Nikt mi nie odpisał  ? wiec odpisze sobie sam (może się komuś przyda)

wystarczy zainstalować TeamViewer na obudwu urzadzeniach, na sterowanym urządzeniu - Quick support,

jak na załączonym obrazku.

 

https://mixroliki.ru/video/tmXTN_TaUUU/remote-control-ibasso-dx200-from-another-android-device/

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vonBaron napisał:

@mykupyku Jak wypada SQ w DX150 vs R3?

 

mój dx150 dopiero w tygodniu wróci od angoli po wymianie i porównam łeb w łeb

 

ale ogólnie to dx150 to już hajend, olbrzymia swoboda grania, a r3 to w cenie budżetowej granie o półkę wyżej od budżetowych grajków - lepsze np. od x5iii, bardziej mi odpowiada też od ak300, a ten już sporo kosztuje

 

jak ktoś nie lubi przepłacać, ale jednak chce mieć dużą przyjemność z muzyki to r3 jest dobrym wyborem

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mykupyku napisał:

 

i tak kupisz... jak będzie grało :)

wziąłem przelotkę z 4,4 na 2,5

Mam przelotkę z 2.5 na 4.4 takiej jakości, że wydawanie kasy na lepszą to już przesada i marnotrawstwo. Niemniej... Latanie wszędzie z przelotką? Meh :D Za wygodny się zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, roger987 napisał:

@mykupyku no i miałeś rację z ceną. Prorok?

 

high current/high voltage/full discrete/1.2W - 32 ohm czyli akurat wychodzi 199$ :)

 

ale jak pogra na gęstych plikach z jakimiś wymagającymi słuchawkami 7h to się zdziwię... że nie 5h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje gdzie można zakupić DX150 w dobrej cenie? Tak wiem, że nie w PL. Ale może znacie jakieś sklepy (ten hiszpański mam już obczajony).

 

Na stronie ibasso jest po 499$ Cena chyba nie taka zła. Ale dochodzą koszta. Ktoś wie ile trzeba doliczyć?

 

edit:

znalazłem kilka stron wcześniej, że sumarycznie to 2500-2600 pln. Kicha.

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, imbryk82 napisał:

ktoś się orientuje gdzie można zakupić DX150 w dobrej cenie? Tak wiem, że nie w PL. Ale może znacie jakieś sklepy (ten hiszpański mam już obczajony).

 

Na stronie ibasso jest po 499$ Cena chyba nie taka zła. Ale dochodzą koszta. Ktoś wie ile trzeba doliczyć?

 

edit:

znalazłem kilka stron wcześniej, że sumarycznie to 2500-2600 pln. Kicha.

 

na amp3 uk wyjdzie ok. 2250 - 2300 z kuponem rabatowym 10%, są w sieci kupony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mykupyku napisał:

 

na amp3 uk wyjdzie ok. 2250 - 2300 z kuponem rabatowym 10%, są w sieci kupony

Czy jest jakies uzasadnieniony powód zakuou dx200 gdy na rynku jest dx150 sporo tanszy? Czy roznice sa zauwazalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wegiel21 napisał:

Czy jest jakies uzasadnieniony powód zakuou dx200 gdy na rynku jest dx150 sporo tanszy? Czy roznice sa zauwazalne?

 

miałem rok dx200... teraz dx150 i raczej nie znajduję powodu, żeby wracać - faktycznie minimalnie lepsza scena, czy rozdzielczość... ale moduły AMP pozwalają korygować sobie parametry

 

czekam na AMP8 i mam nadzieję, że będę znowu zbierał szczękę z podłogi

 

żeby zdecydowanie chcieć DX200 trzebaby kochać analizę i używać tylko AMP1, natomiast kolejne AMPy są bardziej muzykalne, dynamiczne i w tę stronę poszedł też DX150/AMP6, a z AMP8 możliwe że technicznie bardzo zbliży się do DX200 szczegółem i przestrzenią

5 godzin temu, imbryk82 napisał:

Czy są plany dystrybucji w Pl?

 

no tutaj wciąż lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 20:37, mykupyku napisał:

 

 

ale jak pogra na gęstych plikach z jakimiś wymagającymi słuchawkami 7h to się zdziwię... że nie 5h...

z wątku dx200:

 

"I have sucked 90% battery in only 3 hours, "

 

IKSDE

 

" granted I used the screen a lot as I browsed in my library but... something to consider. I'd bet on 4h/4h30mn in regular use.

Note that I am on 45/55 volume level" 

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2018 o 01:49, wegiel21 napisał:

Czy jest jakies uzasadnieniony powód zakuou dx200 gdy na rynku jest dx150 sporo tanszy? Czy roznice sa zauwazalne?

Jest jedna istotna różnica, zauważana przez wielu fanów Ibasso. Brak możliwości pracy przez DX150  poza Androidem.  W DX200 możemy wybrać tryb oparty chyba na Linuxie, oczywiście bez sieci, bluetooth , dokładania playerów etc.  Próbowałem w DX200 wszystkich dostępnych playerów pod Androidem (z modyfikacją Lurkera) i w mojej opinii (i nie tylko mojej) nic tak dobrze nie gra jak tryb 'pure'. I nie jest to na granicy percepcji.  Także mając takie doświadczenie, Dx150 tylko z Androidem jest dla mnie o tę funkcjonalność słabszy. Dosłodzić i to mocno można sobie  modułami wzmacniaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dariusz01 napisał:

Jest jedna istotna różnica, zauważana przez wielu fanów Ibasso. Brak możliwości pracy przez DX150  poza Androidem.  W DX200 możemy wybrać tryb oparty chyba na Linuxie, oczywiście bez sieci, bluetooth , dokładania playerów etc.  Próbowałem w DX200 wszystkich dostępnych playerów pod Androidem (z modyfikacją Lurkera) i w mojej opinii (i nie tylko mojej) nic tak dobrze nie gra jak tryb 'pure'. I nie jest to na granicy percepcji.  Także mając takie doświadczenie, Dx150 tylko z Androidem jest dla mnie o tę funkcjonalność słabszy. Dosłodzić i to mocno można sobie  modułami wzmacniaczy.

 

Podobnie jak Fiio X5 III gen. Po prostu wyłacza wszystkie aplikacje po za odtwarzaczem producenta. W Fiio jednak sieć jest i BT w trybie pure, można pobierać info o utworach, okładki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 21:46, mykupyku napisał:

nie przeceniałbym MQA...

 

android 6.0 z iBasso go nie wspiera, a mój LG V30 z wyższym softem, jak najbardziej... i wcale tyłka nie urywa

 

ale dx200 bije zdecydowanie pjoniery i onkjo, o lg nie wspominając, Tidal brzmi na nim świetnie, wystarczy opcja hifi

 

 

W pionku mqa jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności