Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

 

nie, nie mam czasu, słucham póki gra :)

A, no to spoko :) Mój póki co bez żadnych problemów działa i niech tak zostanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

 

cegła

Cholera, to nie napawa optymizmem... Jeżeli są padliwe to można liczyć tylko na gwarancję... Ale co po okresie gwarancyjnym... ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba norma w Ibasso. Ta firma stosuje filozofię dopracowania produktu kosztem wczesnych użytkowników, zarówno gdy chodzi o software i hardware. Dopiero trzeci egzemplarz mojego DX200 zachowuje się stabilnie. Ilość wpadek softu była niebotyczna. Ibasso jest otwarte, prowadzi szeroki dialog z użytkownikami, chętnie nastawia ucha na zgłoszenia, daje porady, ewentualnie wymienia sprzęt. Niektórzy nawet odbierają to jako wyjątkową wartość dodaną, niespotykana w innych firmach. Moim zdaniem to zakamuflowana akcja testowa. Wolałbym zamiast tych wszystkich życzliwych porad Paula na Head-Fi - niezawodny produkt. Z jakością jest słabo. Jak już działa to cieszy niezmiernie dźwiękiem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co żadnych wpadek nie było, a egzemplarz ma dwa miesiące. Żadnych większych babolu nie uświadczyłem, a jedyne do czego mogę się czepić to przewijanie w Mango. Trzeba kilka razy złapać za suwak, żeby zaskoczył i dało się coś podziałać. Poza tym jak dla mnie bajka, zwłaszcza dźwiękowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewidentnie w iBasso brakuje qc, sprawiają wrażenie manufaktury czarującej dźwiękiem

 

na szczęście szybko i bezproblemowo rozwiązują problemy, niestety nie robią tego systemowo i konsekwentnie, a indywidualnie i doraźnie

 

tak czy siak dx200 i dx150 to jest moc, i tyle

 

mnie to bawi i wpisuje się w przygodę z audio

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w DX150 jest to... że ze wszystkim gra dobrze lub bardzo dobrze :D To zabija i morduje nie tyle potrzebę, co chęć posiadania innych DAPów, bo co się nie podłączy, czaruje dźwiękiem. Nie wiem, może to mój setup, a może coś w sobie ma, ale wbrew obawom zagrał mi z Ei.XX i Cardasami lepiej, niż się spodziewałem.

 

No i fakt, mam trochę obawy, czy i mój się z czasem nie wyłoży bez ostrzeżenia, ale w razie czego sądzę, że nie będzie problemu, żeby coś z iBasso załatwić nawet, gdy to będzie już po ustaniu gwarancji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

na horyzoncie amp7 i 8...

Wchodzę w to! Dziś właśnie usłyszałem,że wraz z moim bratem jesteśmy audio-świrami:D. I ja to bardzo szanuję....he he, ale też czekam na naszą dystrybucję.

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności