Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

@Thar Postaram się, chociaż z DAP-ami zazwyczaj dużo roboty, więc muszę się ograniczać. Do tego walczyłem ostatnio z moim DX200 - coś nie chciał współpracować przez SPDIF. Do tego pojawił się u mnie ghost touch, raz na jakiś czas ekran sam rozwija i zwija górną belkę w trybie Androida ?

 

@LuQi Będzie, ale trochę to jeszcze potrwa. Aktualnie wygrzewa się magicznym kabelkiem :) Jeśli potraktować to jako test baterii, to wygląda na to, że 10% aku = godzina grania.

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, maciux napisał:

Mam go na warsztacie. Jestem dopiero po wstępnych odsłuchach, ale wygląda na to, że DX200 stracił sens.

 

ponoć DX150 gra bliżej DX100... natomiast DX200 najlepiej z AMP4 i 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciux napisał:

@Thar Postaram się, chociaż z DAP-ami zazwyczaj dużo roboty, więc muszę się ograniczać. Do tego walczyłem ostatnio z moim DX200 - coś nie chciał współpracować przez SPDIF. Do tego pojawił się u mnie ghost touch, raz na jakiś czas ekran sam rozwija i zwija górną belkę w trybie Androida ?

 

@LuQi Będzie, ale trochę to jeszcze potrwa. Aktualnie wygrzewa się magicznym kabelkiem :) Jeśli potraktować to jako test baterii, to wygląda na to, że 10% aku = godzina grania.

 

Na sofcie Lurkera, którego beta już jest, ponoć DX150 wyciąga ~12,5h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iBasso wciąż nie sprzedaje AMP6 oddzielnie

 

przy okazji ghost touch - miałem egzemplarz z pierwszej serii DX200 i też się pojawił, ale dało się z tym żyć. ostatniego dnia gwarancji zaniosłem do mp3s... po miesiącu z górką wysłali do Chin, po kolejnym paczka wróciła od iBasso nieotwarta i bez naprawy... po kolejnych dwóch tygodniach zero kontaktu z iBasso przez mp3s. po 3 miesiącach dostałem zwrot kasy, bo mp3s nie ma ani jednego DX200...

 

jak naprawiać to bezpośrednio przez iBasso, wtedy góra 2 tygodnie i wróci wymieniony na nowy, bo ghost touch nie naprawiają.

 

mp3s nie ma żadnych nowości od iBasso - it01, dx150, amp3, 4, 4s i 5.

 

jak nie odnowią kontaktu to lipa.

 

czekam na recenzję - bo się zastanawiam czy nie kupić teraz dx150... jak nie w mp3s to u Angoli.

 

update: już nie czekam... audionervosa się włączyła... zakup bezpośrednio z iBasso z szipem kurierem, za 4-7 dni będzie

Edytowane przez mykupyku
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mykupyku napisał:

iBasso wciąż nie sprzedaje AMP6 oddzielnie

 

przy okazji ghost touch - miałem egzemplarz z pierwszej serii DX200 i też się pojawił, ale dało się z tym żyć. ostatniego dnia gwarancji zaniosłem do mp3s... po miesiącu z górką wysłali do Chin, po kolejnym paczka wróciła od iBasso nieotwarta i bez naprawy... po kolejnych dwóch tygodniach zero kontaktu z iBasso przez mp3s. po 3 miesiącach dostałem zwrot kasy, bo mp3s nie ma ani jednego DX200...

 

jak naprawiać to bezpośrednio przez iBasso, wtedy góra 2 tygodnie i wróci wymieniony na nowy, bo ghost touch nie naprawiają.

 

mp3s nie ma żadnych nowości od iBasso - it01, dx150, amp3, 4, 4s i 5.

 

jak nie odnowią kontaktu to lipa.

 

czekam na recenzję - bo się zastanawiam czy nie kupić teraz dx150... jak nie w mp3s to u Angoli.

Ja będę brał bezpośrednio od iBasso chyba :) I to fakt, jakiekolwiek naprawy lub reklamacje najlepiej załatwiać bezpośrednio z Paulem lub przez maila. A MP3S ponoć ma jakiś problem z kontaktem z iBasso, ale nic więcej nie wiem, stąd brak DX200 i tym podobne kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by mogła być niezła okazja, by problemy naprawić i kontakt odświeżyć. Tylko kogo z MP3s o to pytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, timecage napisał:

To by mogła być niezła okazja, by problemy naprawić i kontakt odświeżyć. Tylko kogo z MP3s o to pytać?

Człowieka odpowiedzialnego za kontakty handlowe? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Vaiet napisał:

Człowieka odpowiedzialnego za kontakty handlowe? :D

Miałem nadzieję na coś pozwalającego go zidentyfikować, a nie opis funkcji ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gourney napisał:

Dzięki. To teraz muszę się zastanowić, czy dx150, czy może HiBy r6...

 

r6 ma 10 ohmów na wyjściach... nie ze wszystkim zagra

 

do tego to ich pierwszy DAP, widać, że się trochę boksowali z materią, ale ponoć wyszło bdb

 

za to ich miniaturowy r3 ma już 1 ohm i kosztował w promo 179$ i 0 ship, a ma nawet Tidala, i obiecują, że do końca maja wyślą, to się oceni potencjał drzemiący w Hiby, bo wsadzili tam jedną z nowszych mobilnych kości Sabre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mykupyku napisał:

...obiecują, że do końca maja wyślą, to się oceni potencjał drzemiący w Hiby, bo wsadzili tam jedną z nowszych mobilnych kości Sabre

zamówiłeś R3? jestem ciekaw opinii (pomijając dwa portale, które oceniły go górnolotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dj1978 napisał:

zamówiłeś R3? jestem ciekaw opinii (pomijając dwa portale, które oceniły go górnolotnie)

 

te portale są od jakiegoś czasu elementem promocji nowości... i krytyka im trochę siadła. a r3 oceniali chińscy użytkownicy, bo tam wyszła pierwsza seria i tak średnio oceniali, ale podobno soft został dźwiękowo teraz ulepszony.

 

zamówiłem i czekam. miałem i lubiłem plenue d, tylko brakowało w nim wifi i tidala. takie miniaturki dobre są mobilnie, a jak złapią synergię z jakimiś słuchawkami to jest naprawdę spoko granie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem użytkownikiem ibasso dx80, najbardziej podoba mi sie w nim podwojny dac oraz equalizer ktorym mozna ladnie wzbogacic brzmienie, kupilem go zanim wszedlem w streamingi ale brakuje mi w nim tidala. Czy ibasso dx150 bedzie odtwarzalo stremingi z TIDALA? Czy ten sprzet jest dobry do metalu i rocka?

Edytowane przez krisi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dx150 jest na androidzie 6.0

wgrywa się ręcznie tidala itd., bo nie ma sklepu play

wszystko działa

 

jest też mod softu zawierający play store

 

a jak gra to jeszcze nie wiem, ponoć świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

dx150 jest na androidzie 6.0

wgrywa się ręcznie tidala itd., bo nie ma sklepu play

wszystko działa

 

jest też mod softu zawierający play store

 

a jak gra to jeszcze nie wiem, ponoć świetnie

Dziękuję za info, a co z kodekiem MQA, czy dx200 a co za tym pewmie dx150 beda wspierac tidala w jakosci Masters? Troche szukalem DAPow z podwojnym chipem dac i mozliwoscia grania mqa. Znalazlem PIONEER XDP-30R oraz ONKYO DP-X1 (szukalem w przedziale ok 2K) macie jakies doswiadczenia z tymi dapami i jak sie maja do IBASSO dx200 150 ?  :)

Edytowane przez krisi79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeceniałbym MQA...

 

android 6.0 z iBasso go nie wspiera, a mój LG V30 z wyższym softem, jak najbardziej... i wcale tyłka nie urywa

 

ale dx200 bije zdecydowanie pjoniery i onkjo, o lg nie wspominając, Tidal brzmi na nim świetnie, wystarczy opcja hifi

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności