Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100 zł ew (150(


Typek

Pytanie

Teraz mam :https://m.ceneo.pl/31474548 

Sony MDREX15APB

Słabe te słuchawki np nie radzą sobie z rockiem ale trzeba przyznać że są wytrzymałe skubane więc szukam dokanałowych słuchawek wytrzymałych dobrych do wszystkiego rocka,pop,disco ,eurobeat , rap okazyjnie przede wszystkim rock i disco latino/eurobeat więc to wszystko a chcę żeby to było łatwo dostępne nie interesuje mnie allegro albo jakiś aliexpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To weź z Aliexpress.com Swing IE800. Dobrze grają i są porządnie wykonane a kosztują niewiele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minutes ago, Jaro54 said:

To weź z Aliexpress.com Swing IE800. Dobrze grają i są porządnie wykonane a kosztują niewiele 

Kolego nie doczytałeś nie z allegro i aliexpress tylko łatwo dostępne słuchawki podam przykładowe którymi się zainteresowałem :snab overtone , JBL t210 , brainwaves wszystkie do 100 ale najbardziej wytrzymale wyglądają jive co o tych co wymieniłem sądzisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żadne z nich nie zagrają tak jak Swing IE800. U @bigmarasdostaniesz różne niezłe słuchawki. Remaxy są niezłe i niedrogie. Miałem RM-610D i w swojej cenie były bezkonkurencyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minutes ago, Jaro54 said:

Żadne z nich nie zagrają tak jak Swing IE800. U @bigmarasdostaniesz różne niezłe słuchawki. Remaxy są niezłe i niedrogie. Miałem RM-610D i w swojej cenie były bezkonkurencyjne. 

Nie widzę u tego gościa tych słuchawek które wymieniłeś ale są takie :xDuoo EP1 , Lypertek MEVI , VJJB K4S , FIDUE A33 które polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Typek napisał:

Nie widzę u tego gościa tych słuchawek które wymieniłeś ale są takie :xDuoo EP1 , Lypertek MEVI , VJJB K4S , FIDUE A33 które polecasz ?

 

610D faktycznie zeszły ostatnio. Będzie dostawa w przyszłym miesiącu ale raczej druga połowa. Jak bym miał tylko stówe na wydanie to bym wybrał lyperteka ale to takie moje subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podepnę się pod temat, bo mam podobny budżet (wynoszący max. 200 zł)

 

Moje dotychczasowe słuchawki (BRAINWAVZ Delta) zaginęły podczas ostatniej podróży. W związku z czym szukam godnych następców w budżecie ok 150-200 zł.

Długo przeglądałem strony bloga, czytałem recenzję i wytypowałem następujące modele: 

  • RHA MA390
  • RHA S500 (ale czy warto dopłacać 2x względem MA390)?
  • Brainwavz M1

Które z nich będą odpowiednie do muzyki, jakiej słucham czyli rock, metal i (sporadycznie) jazz.

Bardzo mocno zastanawiałem się nad RHA (głownie z powodu dobrych recenzji poprzednika) i zastanawiam się, czy jest sens dopłacać ok. 50 zł do M1?  No i najważniejsze: czy warto dopłacać do modelu S500?

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 hour ago, CzarnaZmija said:

podepnę się pod temat, bo mam podobny budżet (wynoszący max. 200 zł)

 

Moje dotychczasowe słuchawki (BRAINWAVZ Delta) zaginęły podczas ostatniej podróży. W związku z czym szukam godnych następców w budżecie ok 150-200 zł.

Długo przeglądałem strony bloga, czytałem recenzję i wytypowałem następujące modele: 

  • RHA MA390
  • RHA S500 (ale czy warto dopłacać 2x względem MA390)?
  • Brainwavz M1

Które z nich będą odpowiednie do muzyki, jakiej słucham czyli rock, metal i (sporadycznie) jazz.

Bardzo mocno zastanawiałem się nad RHA (głownie z powodu dobrych recenzji poprzednika) i zastanawiam się, czy jest sens dopłacać ok. 50 zł do M1?  No i najważniejsze: czy warto dopłacać do modelu S500?

Z góry dziękuję za pomoc!a jeśli można zapytać jak te delty działały i ten kabelek cienki się spisywał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności