Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Seenheiser momentum 2 aeg


Cook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zwracam sie z prosba o pomoc w/w temacie. 

Ale moze od pocztaku. Jestem nowym uzytkownikiem forum, jakis czas temu po przeczytaniu opini dot. Colorfly c10 stalem sie jego posiadaczem. 

W nastepnej kolejnosci zakupilem sluchawki sennheiser momentum aeg 2 ( zdecydowalem sie na nie ze wzgeldu na uzywanie z telefonem i korzystania z Spotify i zamiennie z dapem CF. )  Mój problem polega na tym, ze one graja tak jakby zza koca. Dzwiek jest przytlumiony. Z mojej znikomej wiedzy w tym temacie wydedukowalem, ze problemem moze byc pilot w kablu. W momencie jak go przycisne dzwiek jest zupelnie inny, otwiera sie przestrzen etc. Natomiast przy uzytkowaniu z telefonem ten problem nie  wystepuje. Czy wymiana kabla na taki bez pilota rozwiaze ten problem ? 

Jesli tak to czy mozecie cos ewentualnie polecic ? 

 

Przy okazji mam jeszcze pytanie o sluchawki Mee pinnacle P1. O synergii z Colorfly juz czytalem.  Przed podjeciem decyzji zakupowej, chcialbym sie jeszcze upewnic, czy gatunki muzyczne glownie jazz, classic, blues, trochę muzyki etnicznej bedzie to dobry wybor ? Moze jakies inne sugestie ? 

Obecnie na amazonie mozna je kupic za 150 E. Czyli to normalna cena producenta. Jest mozliwosc kupna gdzies taniej ? 

 

Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki i porady :)

 

pozdrawiam,

tomasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, artful napisał:

C10 ma problemy z kablami wyposażonymi w pilot. Zmień kabel na taki bez pilota.

A masz moze  pomysł, gdzie jakis porzadny kabelek zakupię ?? 

 

Pozdrawiam,

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tux napisał:

Kabel z pilotem jest problemem, nie tylko w jakimś pojedynczym urządzeniu. Ja sobie zakupiłem dodatkowy bez pilota i bangla.

Tez do sluchawek S. Momentum 2 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tux napisał:

Kabel z pilotem jest problemem, nie tylko w jakimś pojedynczym urządzeniu. Ja sobie zakupiłem dodatkowy bez pilota i bangla.

 

28 minut temu, Tux napisał:

@Cook Tak, dokładnie ten:

http://www.sennheiser.com.pl/index.php5?theme=pricelist&task=print_product&product_id=13126

Wziąłem od producenta, bo akurat wtedy nie myślałem o zabawie w kable DIY. Do wyboru mają kolor czarny i czerwony.

Fajnie, dzieki za info. Dobrze wiedziec, ze pasuje do momentum 2. Na allegro jest czarny, ale sprzedawca nie odpisal czy pasuje do tego modelu. A uzywasz tego kabla czy zmieniles juz na DIY ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pytałem sklepu Sennheisera o kabel bez pilota, więc wiedzieli dokładnie. Dalej używam tego od producenta. Może pod koniec roku pomyślę. Tu na forum też pojawiają się tematy z wtyczkami 2,5 mm do Sennheisera. Chyba @Perul robił taki kabelek, ale nie wiem czy do jedynki.

Swoją drogą sam jestem ciekaw na ile lepszy kabel wniósłby coś do brzmienia momentumów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tux napisał:

Ja akurat pytałem sklepu Sennheisera o kabel bez pilota, więc wiedzieli dokładnie. Dalej używam tego od producenta. Może pod koniec roku pomyślę. Tu na forum też pojawiają się tematy z wtyczkami 2,5 mm do Sennheisera. Chyba @Perul robił taki kabelek, ale nie wiem czy do jedynki.

Swoją drogą sam jestem ciekaw na ile lepszy kabel wniósłby coś do brzmienia momentumów.

Przejrze zatem jeszcze funklub  sennheisera, moze tam sie dokopie tego tematu. Z tego co sie wstepnie orientowalem to koszt DIY w przedziale 250-350 zl. Spory dylemat ;) 

dzieki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cook napisał:

Przejrze zatem jeszcze funklub  sennheisera, moze tam sie dokopie tego tematu. Z tego co sie wstepnie orientowalem to koszt DIY w przedziale 250-350 zl. Spory dylemat ;) 

dzieki za pomoc :) 

To chyba jakieś bardzo wypasione kable DIY przeglądałeś, u mnie sporo taniej ;) (jakbyś był zainteresowany to napisz PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności