Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Mee Pinnacle P1


Cook

Pytanie

Witam,

 

Mam pytanie o sluchawki Mee pinnacle P1. Przed podjeciem decyzji zakupowej, chcialbym sie jeszcze upewnic, czy gatunki muzyczne glownie jazz, classic, blues, trochę muzyki etnicznej bedzie to dobry wybor ? Moze jakies inne sugestie ? 

Obecnie na amazonie mozna je kupic za 150 E. Czyli to normalna cena producenta. Jest mozliwosc kupna gdzies taniej ? 

 

Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki i porady :)

 

pozdrawiam,

tomasz. 

Edytowane przez Cook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie musi, jeśli odtwarzacz ma dużo mocy.

I dla mnie one są dobre do wszystkiego, ale jakby miało być konkretnie i tylko pod wymienione gatunki, to bym chyba szukał czegoś z cieplejszą i bardziej masywną średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odtwarzacz juz mam w postaci ColorFly C10. czyli problemu z napedzeniem ich nie bedzie. Generalnie zalezy mi na tzw. Analogowym brzmieniu, czytalem troche informacji o synergii tych slychawek z CF. Wiec dlatego sie nimi zainteresowalem. 

A co ewentualnie w tej kategorii cenowo jakosciowej mogloby stworzyc zgrany duecik ;) ? 

Czy cena na amozonie to jakas super okazja czy to juz raczej normalna w EU ? To 300 taniej od ceny na znanym serwisie :( 

 

pozdrawiam,

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak z C10, to zdecydowanie P1 ;)

I Bigmaras ma je za 850 na Alledrogo, więc mi wychodzi jakieś 100 złotych różnicy, a nie 300. No i można spróbować zagadać na forum, może jakiś rabacik wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, sheffunio napisał:

Możesz rozważyć zakup znacznie tańszej wersji z massdrop 

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-mee-audio-pinnacle-px-iems

Dziekuje za inormacje, niestety one maja pilota, a z tego co juz doswiadczylem - sluchawki, ktore sa w niego wyposazone nie sa kompatybilne z Colorfly c10. Wersja P1 ma w zestawie 2 kable :( 

13 godzin temu, Inszy napisał:

Jak z C10, to zdecydowanie P1 ;)

I Bigmaras ma je za 850 na Alledrogo, więc mi wychodzi jakieś 100 złotych różnicy, a nie 300. No i można spróbować zagadać na forum, może jakiś rabacik wpadnie :)

Faktycznie dyproporcja cenowa juz tak nie boli w kieszeni :) thnx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, mackowiakowy napisał:

Czym się różni P1 od PX, bo różnica w cenie jest akurat kolosalna.

 

PX to taka przycięta wersja P1 do sprzedaży tylko i wyłącznie na massdropie

W informacji od producenta i przedstawicieli massdropa brzmienie i konstrukcja ma być taka sama ale jednak doszły mnie słuchy, że nie którzy się z tym nie zgodzą. W zestawie tylko jeden kabel i to ten tańszy z mikrofonem, w p1 dodatkowo jest drugi kabel, bez mik, miedź + srebro. Wykończenie kopułek też nieco gorsze niż w p1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, mackowiakowy napisał:

@bigmaras, miałeś styczność z P1? czy tutaj cena = jakość?

 

P1 mam koło siebie. Px nie miałem w rękach. Bazuje w porównaniu na informacjach od producenta i użytkowników massdropa. Masz ponad 1000 komentarzy zatem zalecam lekturę ;)

Sam kabel, którego brakuje w zestawie w PX to koszt ok. 50USD.

Imho jeżeli masz okazje u nas lokalnie kupić Px w jakiejś dobrej cenie ok. 50% ceny p1 to będzie zakup udany, natomiast jak chcesz brać nowy komplet z massdropa + opłaty to już taki opłacalny zakup nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, sheffunio napisał:

P1 ceną zabijają ,kupiłem pod colorflaya i zwróciłem po 2 tyg gdy wpadły mi w łapy px,nie widzę sensu płacenia 3 stów za bardzo średni kabel...;)

 

W cenie 50 USD ciężko znaleźć cokolwiek lepszego, markowego w sklepie także z tą średniością to trochę przesada. Do diy oczywiście nie porównuje bo zaraz byśmy zalali wątek niekończącą się ilością postów.

3 godziny temu, sheffunio napisał:

P1 ceną zabijają ,kupiłem pod colorflaya i zwróciłem po 2 tyg gdy wpadły mi w łapy px,nie widzę sensu płacenia 3 stów za bardzo średni kabel...;)

 

W cenie 50 USD ciężko znaleźć cokolwiek lepszego, markowego w sklepie także z tą średniością to trochę przesada. Do diy oczywiście nie porównuje bo zaraz byśmy zalali wątek niekończącą się ilością postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności