Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do AIM SC808 2xLME49720 + LM4562NA


Burczyk

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek otwartych pod kartę AIM SC808 2xLME49720 + LM4562NA do 700 zł. Przeznaczenie - muzyka rockowa/metalowa. Zależy mi na sporej scenie i V-kowym graniu. Dotychczas posiadałem Superluxy HD681 EVO i chciałbym się przesiąść na coś z wyższej półki. Rozważam DT990 Pro lub Editon 600Ohm lecz obawiam się, że będzie za jasno. Wymiana opków w karcie nie wchodzi w grę. Liczę na pomoc :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

He-300 są super do takiego młócenia, a mało się o nich mówi tu na forum. Od początku grudnia 2017 mam, z początku mi to nie grało (przerzuciłem się z jasnych, zamkniętych m50x), ale z czasem je doceniłem i teraz śmiało mogę polecić do metalu - bardzo fajna średnica, masywny dół, lekko ciemnawa/neutralna góra. Problem jest jedynie z kupieniem, ciężko na nie teraz trafić, a ja miałem takie szczęście, że akurat na olx ktoś wystawił :D

Edit. Zapędziłem się i zapomniałem o V-ce... W każdym razie polecam, bo też byłem sceptycznie nastawiony do ciemnawych słuchawek z mocnym dołem obawiając się po prostu kompletnego zamulenia

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

PRO I Edition to jasne słuchawki, ale niekoniecznie drażniące, to zależy od kilku czynników. Natomiast jeśli zależy Ci na łagodnieszej górze to polecam DT150, mają dobry bas, dużą scenę (grają trochę jak otwarte), są dość wygodne i AIM z tego co ludzie pisali im dobrze robi. W dodatku w nich góra jest spokojna, coś w stylu HD600 i R70x. W tym budżecie kupując używane (mogę odsprzedać w dobrej cenie :P) zmieścisz się z kupieniem lepszych padów i modyfikacjami (jeśli będziesz chciał je poprawiać @Perul @Synthax ). Jest na forum osoba, która słucha podobnej muzyki co Ty ( @tybysh ) i mocno sobie je chwali, uważając je za lepsze od senków. Dla mnie HD600 okazały się wyjątkowo dobre (najlepsze dynamiki jakie słyszałem), tylko to jest granie nastawione ma smaczki, a w DT jest ten fun factor wyższy i bardziej to odpowiada mocnej muzie według mnie. 

 

R70x według mnie mają wspólne dobre cechy z DT-150, tylko w ath dźwięk jest bardziej wyprofilowany, ma węższą scenę i mogą być mniej wygodne, choć ich zaletą jest lekkość. mają dwa kable przy słuchawkach. Są droższe. 

 

Tak naprawdę wszystkie słuchawki które często przewijają się na forum są dobre, kwestia gustów i preferencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności