Skocz do zawartości

Gourney

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przyszedł do mnie, po niecałych 3 tygodniach, tytułowy odtwarzacz.

 

W tym wątku będę sukcesywnie wrzucał moje wrażenia z obcowania z tym wynalazkiem.

 

Na razie mogę powiedzieć, że jest bardzo mały (sporo mniejszy od Shanlinga m1) i plasticzany (przez co jest bardzo lekki, ale też nieco tandetny).

 

Dopiero co zainstalowałem na smartfonie dedykowaną apkę, która umożliwia sterowanie odtwarzaczem i (chyba) zapisuje wyniki ćwiczeń, czy coś w ten deseń. Player ma dwa tryby - sport i (wiadomo) Hi-Fi;). Obsługa jest w sumie dość prosta, ale trzeba rzucić okiem na dołączoną instrukcję. Niestety wszystkie komunikaty w słuchawkach podawane są dźwięczną...chińszczyzną;).

 

EDIT: dodałem zdjęcie z tilajtem żeby unaocznić jak małe jest to...maleństwo;).

 

IMG_20180328_123012.jpg

Edytowane przez Gourney
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, a komunikacja z fonem przez BT? Czas pracy?
Tak, przez BT. Czasu pracy jeszcze nie sprawdzałem

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dizajn rodem z walkmanów i discmanów, ma swój urok
Moim zdaniem wygląda fajnie, tak niewspółcześnie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dizajn rodem z walkmanów i discmanów, ma swój urok
Moim zdaniem wygląda fajnie, tak niewspółcześnie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały apdejt po tygodniu spędzonym z Pico. 

 

Niestety mam problemy z połączeniem Pico z dedykowaną aplikacją. Na kilkadziesiąt (mogłem przebić nawet setkę) podjętych prób udało mi się to zrobić ze dwa (sic!) razy. Najczęściej wyświetla się napis łączenie i tak już zostaje - nic się nie wiesza, po prostu do połączenia nie dochodzi. Jestem w stałym kontakcie z obsługą klienta Lotoo, która cierpliwie i dość szybko odpisuje na moje maile. Niestety ich rady nie przynoszą efektu, więc problem zgłosiłem do Joybuy'a, który zgodnie z zapowiedzią skontaktuje się ze sprzedawcą (no nic, może przećwiczę procedurę zwrotu, czego jednak chciałbym uniknąć). Sama aplikacja , z tego co zaobserwowałem, chodzi sprawnie - rzeczywiście można sterować Pico z jej poziomu (przełączać tryb, skakać po folderach, utworach, itd., zdefiniować klawisz funkcyjny, w tym ustawić komunikaty, które będą podawane podczas treningu - czas, liczba kroków, dystans, wszystko oczywiście po Chińsku). Patrząc na tą apkę i porównując z rozwiązaniem zastosowanym w Shanlingu (HiBy) nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że cofnąłem się o kilka epok...Niby wszystko chodzi (o ile się uda połączyć, co - jak wspomniałem - jest niezwykle rzadkim wyjątkiem od reguły), ale wygląda...hmmm...siermiężnie(?). Bateria przy samym słuchaniu (Pico ma jeszcze moduł GPS, ale go nie testowałem) trzyma jakieś 8 godzin (haj-resy, 3/4 głośności), więc źle nie jest.

 

O dźwięku jeszcze nie napiszę, zresztą nie wiem czy w ogóle, bo na razie wygląda mi to na zwrot, więc się nie przywiązuję...

 

Aż się boję co to będzie z połączeniem BT w Paw5k, którego zamówiłem w tzw. międzyczasie.

Edytowane przez Gourney
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

...a jednak zostaje. Niestety procedura zwrotu nie przebiegła jak powinna. Ja dostałem pieniądze, JB nie odebrał przesyłki, która właśnie wróciła do mnie, także mam i kasę i towar (oraz błogosławieństwo JB na zatrzymanie Pico)...i jeszcze zwrot kosztów nadania i odebrania przesyłki w kuponach. Choć Pico sprawny do końca nie jest (choć może być to również dobrze problem z moim telefonem), to jednak, jak mawia przysłowie, darowanemu Pico nie zagląda się w bebechy. 

 

Wychodzi na to, że jednak coś o dźwięku będę musiał napisać.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
4 minuty temu, Ekonomiczny napisał:

Może trochę odkop, gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś za Pico i Pawa 5k? Szukam po necie już trochę czasu i nigdzie nie mogę znaleźć nic 😕

Tu masz link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności