Skocz do zawartości
  • 0

Jakie słuchawki nauszne / wokółuszne, bezprzewodowe, do pracy w domu / biurze, najlepiej z noise cancellingiem do 500-600zł


Grzesieq94

Pytanie

Cześć,

 

Szukam nowych słuchawek nausznych / wokułusznych, bezprzewodowych, w których będę pracował w biurze / w domu.

Bardzo męczą mnie już słuchawki dokanałowe, a na otwartych nie mogę słuchać muzyki zbyt głośno, ponieważ słychać ją wtedy w całym biurze.

Zależałoby mi więc na konstrukcji zamkniętej, najlepiej posiadającej noise cancelling.

Słuchawki musiały by być też dosyć wygodne, bo zamierzam w nich niekiedy spędzać koło 10h.

 

Nie jestem audiofillem, słucham bardzo różnej muzyki, ale zazwyczaj jest to muzyka elektroniczna, pop, czasem trochę rocka. Nie ukrywam, że lubię też nieco bassu.

Nie zależy mi na rozmiarze słuchawek czy ich mobilności.

 

Osobiście mam dwa typy:

SONY MDR-XB950N1

Focal Listen - aktualnie w świetnej promocji https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/FOCAL/SLUCHAWKI/LISTEN?gclid=Cj0KCQjw1q3VBRCFARIsAPHJXrHub7LWteeJTGsnCrlSuGt2o5tJ-JYkuIC2kQrjogO_LdCEnVIH72MaAhgKEALw_wcB

 

Znalazłem bardzo dużo pozytywnych opinii o tych drugich słuchawkach, ale nie znalazłem tam informacji o NC.

Dzisiaj podjadę je sobie jeszcze odsłuchać, ale odniosłem bardzo pozytywne wrażenie sprawdzając działanie NC w słuchawkach Sonego i Bose QC35 i nie wiem czy chce się rozstawać z tą technologią ;)

 

Możecie polecić jeszcze coś od siebie?

Edytowane przez Grzesieq94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Focale to imadło, nie wiem czy wytrzymasz w nich w pracy, dźwiękowo dobre słuchawki i są po kablu, bezprzewodowe kosztują 800zl.

 

Te Sony są cakiem fajne o ile lubisz basowe brzmienie. Za 600zl możesz wyrwać sennki he 4.5, które będą grać bardziej równo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Starh napisał:

Focale to imadło, nie wiem czy wytrzymasz w nich w pracy, dźwiękowo dobre słuchawki i są po kablu, bezprzewodowe kosztują 800zl.

 

Te Sony są cakiem fajne o ile lubisz basowe brzmienie. Za 600zl możesz wyrwać sennki he 4.5, które będą grać bardziej równo. 

 

 

Co ty opowiadasz o tych Focalach, są mega wygodne i nie mają dużego nacisku na głowę. 

Z Focali napewno będziesz zadowolony, bardzo dobrą izolacja ja odkurzam mieszkanie w nich i mam głośność na 2/3.

Elektronika w nich wchodzi w nich jak nóż w masło ☺ z bassu będziesz też napewno zadowolony☺

I żadnego NC im nie trzeba.

Rozważ jeszcze wersję BT.

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurcze, faktycznie nie zauważyłem, że Focale są z kablem. Bardziej zależałoby mi na słuchawkach bezprzewodowych.

I zdecydowanie bardziej wolę bassowe brzmienie, a z tego co czytam w senkach jednak bardzo tego brakuje.

Edytowane przez Grzesieq94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
46 minut temu, WujekStefan napisał:

Co ty opowiadasz o tych Focalach, są mega wygodne i nie mają dużego nacisku na głowę. 

Z Focali napewno będziesz zadowolony, bardzo dobrą izolacja ja odkurzam mieszkanie w nich i mam głośność na 2/3.

Elektronika w nich wchodzi w nich jak nóż w masło ☺ z bassu będziesz też napewno zadowolony☺

I żadnego NC im nie trzeba.

Rozważ jeszcze wersję BT.

Dla mnie max godzinny odsłuch, dłuższy spowodowałby chyba migrenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No u mnie bez problemu głowa zniosła 3 godzinki. Sesja raczej zakończona była z powodu braku większej ilość czasu wolnego niż z jakiegoś bólu☺

No bez kabla są za 799 ale naprawdę warto.

Też lubię bas i mnie nie zawiodły ☺ 

Jak dla nie melomana jakim jestem powiedział bym że jest rewelacyjny i niczego mu nie brakuje☺

Jeżeli podchodzi ci taka muzyka jak Rompasso - Angetenar to uwierz mi będziesz zaskoczony jakością basu. A zwłaszcza jak już będą wygrzane ☺

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To o wiele lepsze będą Definitive Technology Symphony 1 z amazonu za ok 170 $. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie Sonych słuchałem i bardzo mi pasowały. Jedynie co mnie w nich nieco przeraża to niska maksymalna głośność i czas ładowania na poziomie siedmiu godzin :o na Focale zerknę pod wieczór, bo aktualnie całe Katowice stoją w korku, to nigdzie się nie ruszam, a o Definitive Technology Symphony 1 też słyszałem wiele dobrego, ale raczej nie kupię słuchawek bez wcześniejszego ich odsłuchania i przymierzenia, więc tych raczej nie wybiorę.

 

Cytuj

Jeżeli podchodzi ci taka muzyka jak Rompasso - Angetenar to uwierz mi będziesz zaskoczony jakością basu. A zwłaszcza jak już będą wygrzane ☺

 

Bardzo mi podchodzi i najczęściej właśnie takich klimatów będę pewnie słuchał. Posłucham dzisiaj tych Focali i zobaczę czy warto nieco dołożyć ;)

Edytowane przez Grzesieq94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Polsce też są sprzedawane nawet przez mp3store.pl ale polska cena jest zaporowa. Możesz poszukać i gdzieś znajdziesz. Ja słuchałem w Krakowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, WujekStefan napisał:

Jeżeli ci podchodzi ten kawałek no to jesteś w domu z Focalami ☺

Ja cały album mam tego Rompasso i powiem że brzmi on poprostu rewelacyjnie ☺ 

 

 

Kurcze nie wiem, może ze mną jest coś nie tak, ale byłem w salonie Denona w Silesii, odsłuchałem i jakoś to zupełnie nie jest moje brzmienie. Czy może to być spowodowane tym, że słuchawki były rozładowane i słuchałem na kablu? A może z tymi moimi uszami coś jest nie tak :unsure:

Ogólnie sama ich budowa również mnie zupełnie nie przekonała i znacznie bardziej podeszły mi słuchawki Sonego.

 

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

W Polsce też są sprzedawane nawet przez mp3store.pl ale polska cena jest zaporowa. Możesz poszukać i gdzieś znajdziesz. Ja słuchałem w Krakowie 


Niestety mp3store nie ma ich u mnie, a pobliski sklep, który miał je mieć niestety ma je tylko na zamówienie. Może poszukam ich jeszcze w najbliższych dniach gdzieś w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy ma swoje preferencje ☺ dlatego zawsze warto przed zakupem sprawdzić☺ 

Sprawdziłes i już tak w ciemno nie kupujesz. Jeżeli soniacze ci podeszly bardziej, to je bierz ☺ Każdy ma inny słuch, i raczej nie chodzi o to gorszy czy lepszy. 

 

Ja się nimi zauroczyłem od pierwszego założenia ?

 

Nie bateria niema nic do tego, a na kablu nawet ciut lepiej grają. 

Więc poprostu ci nie podeszły ☺

 

Edytowane przez WujekStefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności