Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ile za to dostanę ?


The4anoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Posiadam amplituner Technics SU-V300 + Odtwarzacz CD Technics SL-PS740A + 2 kolumny Technics SB-CS75 ,no i myślę żeby taki zestaw sprzedać ,jednak nie wiem za ile go wystawić.

Sam Amplituner i Głośniki działają bez zarzutu ,natomiast odtwarzacz CD czasem wariuje.

Sprzedaję ,ponieważ się jedynie kurzy ,muzyki słucham przez moje Koss Porta Pro ,myślę nad kupnem jakiejś mniniwieży z bluetooth i apt x + ew. Wifi.

Głośniki są produkcji Panasonic Espana ,wyprodukowane w Hiszpanii :)

Proszę o poradę ile mogę dostać za taki zestaw :)

 

EDIT: Do odtwarzacza CD nie mam pilota

Edytowane przez The4anoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Teraz nic za to nie dostaniesz bo ludzie takich rzeczy już praktycznie nie kupują. Dodatkowo idzie okres świąteczny.. W tym momencie dostałbyś za to 50% realnej wartości.

Wzmacniacz realnie 150zł 

CD 200zł 

Kolumny 150zł.

 

U mnie zalega od 2 miesięcy kultowy technics SL-PS840 za pół ceny rynkowej. Co z tego jak dostaję pytania typu "Panie 100zł i odbieram dzisiaj" albo "Wymiana na lodówkę?" "Czyta nagrywane płyty"..

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam znowu, po ponad roku :)

Od czasu napisania tematu miałem się zabrać za sprzedanie sprzętu, jednak jakoś tak zleciało i sprzęt dalej u mnie.

Gdzie lepiej jest to wystawić ? Allegro czy olx ? 

Dodatkowo, zrobiłem dłuższy test.

Na wzmacniaczu jest problem z przyciskiem Power - często jak go wcisnę żeby wyłączyć wzmacniacz to wyłącza się najczęściej głośnik A, dopiero za 3 razem wyłączy się wzmacniacz.

A z odtwarzaczem CD jest taki problem że laser lubi się na chwilę zaciąć - tak jakby "przeskakiwał" po płycie.

 

Mini wieżę odpuściłem, myślę że wolałbym zamienić zestaw cd + wzmacniacz na jakiś niedrogi amplituner, ważne żeby miał pilot na podczerwień i używać z tymi głośnikami. Pytanie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności