Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ustawienie kolumn w pokoju


music hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przeżywam na nowo fascynację stereo. :)  Tak jak Ty zadbałem o akustykę, ale jak się okazuje żródło/transport to podstawa- podpiąłem dzisiaj wzmacniacz pod mój topowy dac na ak4499 z interkonektem od Johnysa i to jest to. Wystarczy zapewnić odpowiednią jakość sygnału i odechciało mi się testów innych wzmacniaczy, żeby coś jeszcze polepszyć. Zadbałem też o zasilanie- kable, listwa z filtrami. Muzyczka leci z Roon z mojego Nas i jest pięknie. 
Podobnie jest chyba ze słuchawkami- jak już wejdziesz na pewnien poziom, zadbasz o wiele aspektów to może być równie pięknie. Słuchawki planarne, z dużą sceną to moje mobilne stereo. Jutro jadę w trasę i zabieram je ze sobą a dzisiaj sucham duźego stereo :) . Słuchanie byle jak do kotleta mnie nie kręci.

 

 

Rafciu czym Cię tak zasmuciłem? :)  

Edytowane przez lobuz1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał:

JSłuchanie byle jak do kotleta mnie nie kręci.

U mnie było na odwrót, ale może to ta zaraza melomana ;) 
Posiadałem:
DACmagic100+rapture+akg k612
ZX300a+ex1000 na balansie
Pożyczone Sony MDR-Z7 + PHA3
DACa xiansheng DA05A, którego w końcu sprzedałem, ponieważ wyjście z dobrego TV było dla mnie wystarczające. (Sony XE9305, polecam kupić używany)
Teraz ostały się tylko Q5K, Tempotec Sonata Pro, Sony CDP970, wyjście TV oraz komputera.
Już olewam specyfikacje, byle było to z głową zaprojektowane i funkcjonalne. Możliwe, że TA-S7 ma synergię z kolumnami, ponieważ był w zestawie z nieco podobnymi, dwudrożnymi, Sony SS-B3 pod inną nazwą.

Jedynie do MDR-ex1000 mam słabość, ponieważ nie wyobrażam sobie znaleźć zastępstwa, no może poza ex800st. MDR-Z7 były ciekawe, ale za droga ekstrawagancja jak dla mnie, szczególnie, że "fun" mam podobny z głośników, ale grały wyjątkowo ciekawie z niektórymi utworami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności