Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Nauszne Bluetooth 200-500 zł


Polopiryn

Pytanie

Witam, jak w temacie poszukuję słuchawek BT. Wiem, że kabel jest lepszy, ale niestety coraz bardziej będzie mnie irytował. Zwłaszcza, że teraz będą na 2 telefony jechał

 

Wymagania? Głównie żeby były zbliżone do SL 661. Ostatnio kupiłem CAL! okazały się zbyt basiste, zostały sprzedane po 3 miesiącach.

Z dodatkowych wymagań miękka pianka, żeby nie była jak np. w 669 taka sztywna/twarda.

 

Cena, cóż rozbieżność spora, po prostu żeby nie było przepłacania za mało lepszy efekt. Audio filem nie jestem.

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

W tej masz T4s Bluedio. Teraz w Al.to za 199 pln lub z Chin za ok 45 $

Lub zwiększyć budżet i kupić np Avantree Clipper pro i podłączysz do tego dowolne słuchawki do 150 Ohm 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2
50 minut temu, Jaro54 napisał:

W tej masz T4s Bluedio. Teraz w Al.to za 199 pln lub z Chin za ok 45 $

Lub zwiększyć budżet i kupić np Avantree Clipper pro i podłączysz do tego dowolne słuchawki do 150 Ohm 

Przecież to są basowe słuchawki, a autor tematu takowych nie chce.

 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo fajna opcja, tyle tylko, że z kablem trzeba przy tym urządzonku dalej chodzić. Jednak jak patrze po cenie to w granicach 200 zł więc nie ma tragedii, nie za bardzo rozumiem dlaczego napisałeś o zwiększeniu budżetu :P .

 

Jak bym podpiął to urządzenie prosto pod wyjście słuchawek(Nie kabla, wymienny) to wyglądało by to dziwnie prawda?

 

Zapomniałem dopisać, żeby nauszniki były dość sporę na pomieszczenie całego ucha jak w SL

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Starh napisał:

Przecież to są basowe słuchawki, a autor tematu takowych nie chce.

Bas zmniejszasz i je rozjasniasz włączając ANC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobaczyłem sobie wymiary tego urządzonka(Avantree) i coraz bardziej mi się podoba. A przynajmniej jestem bardziej skłonny do kupna tego niż wymiany słuchawek, zwłaszcza że 2x z rzędu kupiłem 661. Bo żadna z 10 przesłuchanych mi się nie podobały(Dźwięk) w salonie mp3store. Ktoś może opisać efekt tego urządzenia? Czy jakoś zmienia dźwięk, bo nie za bardzo wiem czego się spodziewać.

 

Bo jeszcze widziałem AK XB10, ale to już cena zaporowa jak dla mnie za takie urządzonko do słuchawek warty 1/4 ceny.

 

 

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem z czego będziesz słuchał? Jeśli źródło ma aptX to na pewno usłyszysz różnicę. Jeszcze jeden plus możesz podpiąć różne słuchawki wg nastroju i mieć dwa urządzenia podpięte np telefon i DAP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Nie wiem z czego będziesz słuchał? Jeśli źródło ma aptX to na pewno usłyszysz różnicę. Jeszcze jeden plus możesz podpiąć różne słuchawki wg nastroju i mieć dwa urządzenia podpięte np telefon i DAP. 

 

Mój błąd

 

Praktycznie 99% telefon(Z3, XZ Prem), dwór, droga do pracy, wyjazdy.

Ogólnie nie rozważałbym tego, ale musiałem ostatnio wyjście Jack w Z3 wymienić gdyż wytarły się styki. Koszt nie był wielki, ale jednak, a to kabel pójdzie, a to właśnie jack. (Nie powiem, że wyrwałem kilka jacków :/)

 

W domu mam Edifiery+Prodigy to nie wyobrażam sobie słuchania na słuchawkach :D

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To bierz tego Avantree i będziesz zadowolony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A masz może jakiś sklep, który to sprzedaje? Jedyna opcja jaką znajduje to amazon albo strona producenta... :/

 

Korcą mnie te słuchawki również, ale trzeba wybrać 1 albo 2 :P

 

Czym się różnią F2 od T4s?

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak weźmiesz z avantree.com to wyślą ci z magazynów Amazonu, w moim przypadku był to Luksemburg i zamawiałem w niedzielę wieczorem a we wtorek przed 9 rano kurier był u mnie. Bez żadnych opłat celnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jednak kupiłem słuchawki, faktycznie lepiej dla mnie grają z włączonym ANC tak jak napisał Jaro. Zapłaciłem 200 zł od gościa z OLX, tyle samo by mnie z Ali wyniosło. Słuchawki nówka sztuka ewidentnie. Nic tylko korzystać :)

 

Tylko z głowy się z suwają jak przechylam, no ale trudno. I do uszu się kleją, ale to dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności