Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

AKG K550MKII jako zamiennik ATH AD700X


FreeQ

Pytanie

Witam serdecznie forumowiczów. Mój kuzyn posiada słuchawki Audio-Technica AD700X i jest z nich bardzo zadowolony(ja też bym był/będę bo ich słuchałem) niestety pojawia się problem z izolacją od otoczenia. On je kupił jak i do muzyki ale przede wszystkim do gier i muszę powiedzieć że ta pozycja robi robotę ostrą w grach. ALE jako że mieszka w domku jednorodzinnym blisko drogi krajowej na peryferiach miasta tranzytowego dostaje szału gdzie ciągle mu coś jeździ i przeszkadza w imersji odbioru z tych słuchawek. Powiedziałem by zmienił pokój, problem polega na tym że innego mu żona nie da :) . Bo dziecko i takie tam inne sprawy dorosłości.. życie. Powiedział że mi je odsprzeda w dobrej cenie(tutaj moje wewnętrzne ja piało z zachwytu bo sam o nich myślałem ale oryginalna cena 800zł mnie odstraszała  :) ) tylko bym mu pomógł znaleźć jakieś dobre słuchawki zamknięte. I tutaj moje pytanie, czy w/w słuchawki w temacie będą dobre? Wiem że jak na pozycje zamkniętą są bardzo sceniczne i dość detaliczne, nie skupiają się na basie i dobrze akcentują średnice. Czy to będzie dobra alternatywa a może jakieś inne słuchawki zamknięte? Nie oczekuje bezpośredniego porównania K550 z AD700X tylko szukam jakieś alternatywy która w jakieś części da mu satysfakcję jaką miał z słuchawkami Audio Technica. Może inaczej... czy K550MKII będą dobrą pozycją do grania jak i czasem muzyki typu klasyka a może będzie coś lepszego? Źródło jakie posiada to AIM SC808. Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć będę bardzo wdzięczny :) . Pozdrawiam serdecznie .  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności