Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
elysianfields

Denon Envaya DSB-250

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słuchał go na żywo? W swojej klasie wydaje się być killerem. Ja postaram się w najbliższym czasie go dorwać, ale jeśli ktoś zrobił to już wcześniej to chętnie się dowiem co nieco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo polecam, w okolicy 900zł raczej nie znajdzie się nic lepszego pod względem funkcjonalności i stosunku jakości do ceny. B&O na pewno zagra dużo czyściej ale za niego trzeba dać 200zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SilentSan
      Czołem, 
      W transporcie uszkodziły się pady w moich Denonach AH-D600 (tak jak na zdjęciach). Pękła ta klejona skóra, którą naciąga się na plastik przy głośniku. Czy jest ktoś kto podejmie się naprawy tego typu, lub też czy da się dokonać jej samemu? (Chodzi mi o zarówno użytkowników forum jak i fachowców - myślałem o tapicerze?) Nowe oryginalne pady znalazłem za ok. 300zł, zatem chciałbym uniknąć tej wymiany o ile to możliwe. Przymierzyłem do nich pady z Brainwavz HM5 i były minimalnie za duże, tj. miały za dużo luzu po nałożeniu już na plastik (można było nimi ruszać w dowolnej osi, ale nie spadały). 

Załączam zdjęcia stanu słuchawek. Jestem otwarty na propozycje. 

• Przez kulisek
      Hej,
      Pękł mi pałąk w jednym miejscu w słuchawkach. Zastanawiam się, czy można to jakoś naprawić.  Oficjalny serwis mowi, ze nie wymienia tego palaka. Sluchawki sa mega najlepsze, jakie mialem, mega pasuje mi ich dzwiek. Czy ktos ma pomysl, jak to naprawic ?

Sluchawki pojda naprawdopodobniej do sprzedania, jesli ktos lubi majsterkowac, to bedzie mial super sluchawy za ulamek ceny nowych. 

pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności