Skocz do zawartości

Magnesy do DIY planar Boson PH1


killwasi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie zbiorowe powiązane jest z otwartym projektem DIY z tego wątku: 

 

 

Znalazłem firmę, która może wykonać dwa interesujące mnie typy magnesów:

A - 60 x 3 x 2 [mm] magnesowane w osi 2mm (Grade: N52)

B - 60 x 1.5 x 1.5 [mm] magnesowane diagonalnie (Grade: N52)

 

Ich ceny jednostkowe to A: $0.75 oraz B: $0.315 netto.

Pełny komplet magnesów na jedną pare słuchawek to 36 magnesów typu A lub 72 magnesy typu B, czyli cenowo za komplet wychodzi bardzo zbliżona kwota, a mianowicie:

A: $0.75 x 36 = $27.00 netto

B: $0.315 x 72 = $22.68 netto

 

W celu obniżenia kosztu wysyłki, magnesy zostaną wysłane do innego producenta w Chinach, który wykonuje dla mnie membrany i on wyśle całość. W podanych cenach jednostkowych zawiera się juz koszt wysyłki do tego drugiego producenta.

Na razie organizuję tylko zamawianie magnesów z uwagi na to, że ich czas produkcji jest bardzo długi "60-70 DAYS(because of Chinese New Year)", a membrany to kwestia kilku - kilkunastu dni.

 

Do ceny magnesów należy doliczyć 23% VAT. Ewentualny koszt wysyłki już w kraju mogę przyjmować w PLN, ale z tym poczekamy aż towar przyjdzie ;)

 

Chciałbym zamknąć zamówienie do końca tygodnia, a najlepiej do Czwartku własnie przez ten chiński nowy rok ;)

Płatność najlepiej PayPalem w USD, bo Paypalem będę płacił producentowi.

 

Disclaimer: Tak jak z producentem membran mam doświadczenia i pewność, tak producent magnesów jest dla mnie nowy i jeśli jakimś cudem paczka zaginie w Chinach, a producent się wypnie, to nie chciałbym ponosić odpowiedzialności finansowej.

 

Zamówienia podajemy w sztukach wg wzoru poniżej:

 

Zamówienie:

1. killwasi - 100 x A + 200 x B

2.

3.

..............

Edytowane przez killwasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Producent nieźle mnie wystraszył taką wiadomością:

Cytuj

The magnet grade is so high that we need many metal trunk to pack it.the weight may be 240kg.

May be you can  ship it by sea,what do you think?

 

Na szczęście okazało się, że coś pomylili w numerkach i wyszło jednak 5kg ;) haha

 

Ogólnie to chyba już tak tanio nie uda się więcej dostać, ze względu na to co pisałem miesiąc temu. Nie spodziewali się tak dużego zużycia materiałów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę to trwało, ale paczka już wysłana i idzie do PL :D 

Niestety w niedzielę wyjeżdżam na tydzień, w związku z czym wysyłka do Was się trochę opóźni.

Mimo to możecie już zacząć wysyłać mi swoje dane do wysyłki i jej preferowane formy. W grę wchodzi paczkomat, PP, kurier i oczywiście odbiór osobisty, więc chyba każdego zadowoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak tylko informacyjnie dla podsumowania. Magnesy zostały już wysłane do kolegów. Dziękuję Wam za podjęcie tego, jak by nie patrzeć ryzyka, bo dzięki temu udało się dostać fajną cenę za te magnesy.

 

Od siebie powiem tylko, że po inspekcji jestem bardzo zadowolony z jakości towaru. Magnesy są mocne i maja dobrą tolerancję parametrów, co było zmorą w przypadku zamawiania u rodzimej firmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności