Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki z wymiennym kablem do 500-600zl


Greatweasel

Pytanie

Witam. Jak w tytule potrzebuje słuchawek z wymiennym kablem do kwoty 500-600zl. Sluchawki praktycznie 90% czasu będą podłączone do telefonu (xz premium), pozostały czas do amplitunera, więc dobrze by było jak by posiadały przejściówkę Jack 6,3mm, choć nie jest to warunek konieczny. Jeżeli chodzi o brzmienie z racji tego, że słucham muzyki elektronicznej z naciskiem na trance oraz hip hop, dobrze by było jak by miały dobry bas. Brzmienie raczej dynamiczne, nie lubię jak jest ostra góra. Proszę o propozycję z których mógł bym zrobić liste i jechać na odsłuchy z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kup m50 od Audio Technica i daruj sobie poszukiwania. Dla polepszenia komfortu można założyć pady od hm5 i masz świetne słuchawki w śmiesznych pieniądzach.

Sony MDR-1A. Mocny bas, klarowna góra. Bardzo wygodne, odpinany kabel (2 w zestawie). Łatwo dostępne, ceneo pokazuje 499,- w mediamarkt i saturn.
Tak mdr1a i wygoda, przecież te słuchawki to upośledzona konstrukcja. We wszystkich modelach z tej serii uszy dotykają w środku do kratki przetwornika. Co nawet przy nie długim odsłuchu przeszkadza i to dość mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko że ja nie mam, przesadnie dużych czy w jakiś sposób odstających uszu a problem ten występował. Chodzi o to że pady są bardzo miękkie i dość cienkie. Ugniatają się za sprawą nacisku i po chwili dotykam uszami kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To, że będziesz je podłaczał do telefonu i resztę czasu do amplitunera to trochę się mija. Bo słuchawki typowo portable, ze względu na swoją impedancję nie nadają się do podłączenia pod amplituner. Musiałbyś strasznie uważać z gainem. Ja też mogę polecić wyżej wymienione ATH M50x. Są portable i nawet z ziemniaka fajnie zagrają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słucham podobnej muzyki , oraz mam podobne upodobania co do dźwięku , No może nie lubię jak bas wchodzi na inne pasma i też szukam słuchawek i ja Ci odradzam m50x. Kupiłem je i odesłałem po dwóch dniach. Nie grały fajnie ani z telefonu ani z macbooka ani z audiolab mdac. Dla mnie te słuchawki są strasznie ostre i kłują w uszy oaz słychać w nich delikatne syczenie. Także radzę odsłuchać przed kupnem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności